Посещение на Ангели

  • 89 207
  • 823
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен ,аз посрещам ангелите на  26.08 ,имам три свободни дати ,на
  5.09-10.09
 15.09-20.09
 25.09-30.09
  akо някой има желание,нека ми пише на лични!
Whity_  аз мога да ти изпратя покана,избери си дата на която можеш да ги посрешнеш,а на лични може трите имена и адрес Hug

# 451
  • Мнения: 0
Вижте момичета,
няма такова нещо като три различни дати на приемане.Този който посреща ангелите на определена дата  ще трябва да изпрати на следващите трима за една и съща дата,която е след 10дни.На Ангелите им са нужни 5 дни за почивка и 5 дни като време да отидат на следващитите три адреса.Моля,не бъркайте реда,не е правилно.Следващите трима които ги очакват трябва да ги приемат по едно и също време-като дата и час.Тогава и енергията позитивната е много по-силна и въздействаща,когато е от повече хора излъчвана, и така е редно.Примерно на 5 число ще се посрещат от желаещия, следващото число е 15 за приемане от следващите трима,а часа е 22.30.Погледнете в началото установения ред и ще се убедите.Аз лично вече два пъти съм ги посрещала и много хубави неща са се случвали и двата пъти.Сега ако някой има възможност ще помоля да ми ги прати отново,но датата трябва да е една и за трите посещения.
А на очакващите пожелавам много ангелски чудеса Heart Eyes  bouquet.

# 452
  • Мнения: 322
И аз моля някои да прати покана Hug

# 453
  • Мнения: 107
Аз мога да изпратя покани,моля ви на лични ми пишете трите имена ,адрес и мейл на който да изпратя поканата.Посрещам ги на 26.08,на 5.09 трябва да пристигнат при вас!Моля ви пишете ми на лични!!

# 454
  • Мнения: 322
Някои търси ли помоща на Ангелите People Angel
Мога да пратя покана за 15 септември.

# 455
  • BG
  • Мнения: 390
Аз посрещам на 05.09.2010 и ще изпращам покани за 15.09, някой иска ли покана.

# 456
  • Мнения: 322
Кажете мами,проблем ли е ако не си намерил на кого да пратиш ангелите?Толкова се старах и питах и обяснявах,но никои няма интерес,а от 1септември трябва да почна ритуала.Толкова ме е яд,че няма на кого да ги пратя #Cussing out

# 457
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Кажете мами,проблем ли е ако не си намерил на кого да пратиш ангелите?Толкова се старах и питах и обяснявах,но никои няма интерес,а от 1септември трябва да почна ритуала.Толкова ме е яд,че няма на кого да ги пратя #Cussing out

Адресирай пликове "За този, който има нужда от ангелско присъствие" и направи ритуала  Peace



Deizi-Kreizi  Hug

# 458
  • Мнения: 322
Благодаря ти,камък ми падна от сърцето Hug
Около мен само неверници Cry,но аз вярвам/човек така е устроен/

# 459
  • BG
  • Мнения: 390
Имам 2 свободни покани за 15 септември.

# 460
  • Мнения: 322
Става ли свеща да бъде  от тези ароматните в чашка newsm78

# 461
  • Мнения: 385
Става ли свеща да бъде  от тези ароматните в чашка newsm78
Става Peace

# 462
  • Мнения: 9
Здравейте!Стана ми много интересно всичко,което прочетох в темата,макар и не до края.Ще се радвам ако някой ми напише на лични повече относно ритуала и какво трябва да направя.Днес за първи път прочетох нещо подобно за среща с ангели,но аз по принцип вярвам в подобни неща.Благодаря предварително!

# 463
  • София
  • Мнения: 72
Ира, изпратих ти адрес, име и мейл.Очаквам поканата. Моля. Ако случайно е станало нещо и не си ги получила, моля пиши ми на лични. С нетърпение очаквам покана и скъпи гости. БЛАГОДАРЯ.

# 464
  • София
  • Мнения: 72
Добро утро мили момичета. Искам да ви пожелая днес да е Благословен, щастлив и усмихнат ден на всички вас.
Благодарение на Ира, аз ще посрещам скъпи гости на 15.09.2010г. имам покани за 25.09.2010г.
Моля ви, която желае да си ощастливи дома да ми пише на лични, за да изпратя покани.
Моля ви, нека не прекъсваме веригата. Това, което правим е толкова хубаво и благородно.
Пожелавам на всички ви хубави мисли и успех и сбъдване на всичките ви желания.

Общи условия

Активация на акаунт