Посещение на Ангели

  • 89 119
  • 823
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 700
Ангелите, които приемате Божиите ангели ли са или тези описани в Библията  Twisted Evil - 2 Коринтяни 11:14
  " И не е чудно, защото сам Сатана се преправя на светъл ангел;"?

# 466
  • BG
  • Мнения: 390
Аз посрещам Ангелите след 1 час, ще ви пиша какво е усещането от присъствието им.

# 467
  • София
  • Мнения: 2 840
Ангелите, които приемате Божиите ангели ли са или тези описани в Библията  Twisted Evil - 2 Коринтяни 11:14
  " И не е чудно, защото сам Сатана се преправя на светъл ангел;"?



А така!!!
 Twisted Evil

# 468
  • София
  • Мнения: 72
Момичета.Добро утро. Имам две покани за 25.09.2010г. Моля ви, ако някоя иска нека ми пише.
Отново ви призовавам, нека не прекъсваме веригата.
Пожелавам ви един чудесен ден.

# 469
  • Мнения: 343
На мен ангелите  ми гостуваха през април, сега съм ги поканила за втори път на 15 сетември
който иска имам покани за 25 септември Hug

# 470
  • Варна
  • Мнения: 336
Включвам се и аз  Hug

# 471
  • Мнения: 9
А аз ще посрещам ангелите на 25.09.2010г и търся трима на които да изпратя покани за 05.10.2010г.

# 472
  • Мнения: 0
Здравейте!  Hug
И аз посрещам Ангелите на 25.09 и се нуждая от трима желаещи, на които да изпратя покани за 05.10 Simple Smile  чакам желаещиии  newsm78  Hug

# 473
  • Варна
  • Мнения: 336
И аз имам три покани за 05.10.2010, който желае - моля  Hug
И понеже виждам, че още две момичета имат покана за същия ден, искам да попитам - какво ще стане ако не се намерят желаещи?
Мога ли в поканите да напиша пак моите имена?  За да не останат нещата така в нищото...

# 474
  • Мнения: 0
Не би трябвало да пишеш своето име, защото Ангелите идват при теб, а в плика трябва да фигурират различни имена. Бях чела някъде из форума за едно момиче, което не беше успяло да намери на кого да ги изпрати и беше написала в плика нещо от рода на "за тези, които имат нужда". Може да измислиш нещо подобно да напишеш, те си знаят работата  Flutter

# 475
  • BG
  • Мнения: 390
Аз утре ще ги изпращам, какво да правя с 2-та плика, този с желанията и този с имената?

# 476
  • Мнения: 0
Пазиш си ги на някое твое тайно място  Wink

# 477
  • Мнения: 343
Аз пък ги изгорих и хвърлих пепелта през терасата  Thinking

Последна редакция: нд, 12 сеп 2010, 21:58 от Мечтание

# 478
  • Варна
  • Мнения: 336
Момичета, въпрос - ако не успея с посрещането на датата, какво става тогава Confused Има вероятност да не съм извън града...

# 479
  • Мнения: 343
Момичета, въпрос - ако не успея с посрещането на датата, какво става тогава Confused Има вероятност да не съм извън града...
Може да ги посрещнеш там където се намираш Hugедна моя приятелка ги посрещна на работното си място Hug

Общи условия

Активация на акаунт