Посещение на Ангели

  • 89 217
  • 823
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7
 Praynig Моля Ви, изпратете покана и на мене. Благодаря Hug

# 751
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте, мили момичета!

Включвам се, за да споделя преживяното при гостуването на Ангелите!

Признавам, че макар да ги поканих с огромно удоволствие, не очаквах кой знае какво. В смисъл, че не бях си мислила специални желания. Една моя приятелка ми предложи и аз без да се замислям приех да ми гостуват. Знаех, че ще ми бъдат невероятна компания и така си беше - усещане за покой, мека и нежна енергия наоколо. По-скоро се чувствах уморена и имах нужда от "разбиране", от приятелско рамо ... или в случая - крило, на което да се гушна и оплача. Simple Smile

Невероятно е как във всеки момент се усеща присъствието им, особено в мигове, когато си объркан, или някой те пренебрегва..., това е сила, която има способността във всеки момент да усети нуждите ти и да ти даде подкрепа.

На втория или третия ден имах доста трудности, не неприятности, а едни такива препятствия, за които се чудиш кое първо да прескочиш, да ги заобикаляш ли, да се провираш ли... Сутринта закъснявах за семинар. Ама така стана, че направо 20 минути по-късно тръгнах откъщи. Е, бях чела вече във форума преживяното от едно мамче в Италия, когато наблюдавала скъсяване на времето. Но да ви призная, не повярвах. Добър сценарий за филм, си мислех, но чак пък...
И така както си закъснявах, а в главата ми бушуваха мислите по още 5 - 6 задачи, които не търпят отлагане, също и мислите за някои скапани отношения в семейството и ....  Мда, бях в онова състояние, когато вече не ти пука. Казах си, че няма какво да губя повече, що да не помоля Ангелите за помощ - поне транспортът да дойде навреме, че да не увеличавам закъснението, но ако мо-о-жеее, все пак, да стигна навреме.

Действието се разви в София. От Красно село трябваше да стигна до парк хотел Москва. За онези, които не знаят, това разстояние и с кола, и с обществен транспорт, все си е далечко, Wink в смисъл че и такси да вземеш, едни 50 минути не ти мърдат. Е, аз си изчаках трамвай (№5), повозих се на него за 9 спирки, походих от Съдебна палата до метро Сердика, качих се на влакчето, слязох на Жолио Кюри и походих до хотела. И тъй както си вървях омърлушена и закъсняваваща (според мен), извадих GSM- а от чантата, да видя все пак колко съм закъсняла. Не знам как да ви го опиша - не беше за вярване, а нещо вътрешно ми казваше, че си е баш така - Алоо! - аз нали си имам подкрепа от Небесата!? Wink Бях стигнала за 28 минути!!! Семинарът трябваше да почне в 10 ч., а аз тръгнах в 9.20. Озовах се там в 9.48 и ми остана дори време за тоалетна!  Laughing

Мисля си, че това ми се случи, не защото семинарът ми беше толкова важен. Важно ми беше в този момент, когато бях почти отчаяна и едва се влачех под товара на всичките си задължения и тук-там нерадости, да разбера, че не съм сама и че само трябва да поискам и ще ми бъде дадено! Вселената отговаря на мислите ни, затова е хубаво да ги подбираме. Това разбрах аз, а Ангелите са тук, за да ни подсещат за вярата и нейната сила. И да сме по-добри и усмихнати!

Желая на всички повече радости!  Simple Smile

# 752
  • BG
  • Мнения: 390
Има ли някой покана за посрещане на ангелите, нека ми изпрати.

# 753
  • Мнения: 0
и аз чакам покана, ама май няма Embarassed

# 754
  • Мнения: 240
Аз ги чакам за 07,06. Мога да ги изпратя на още един човек.

# 755
  • Мнения: 770
Ще се радвам да получа покана!

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Аз чакам да дойдат при мен довечера в 22.30ч.

# 757
  • Мнения: 185
пишете на лични адреси и имена до 21,30 часа, довечера ги изпращам, доволна съм общо взето от гостуването, ритуала го има в началните страници на темата

# 758
  • Мнения: 185
пишете на лични на ramikm, в момента са при нея

# 759
  • Мнения: 5
Здравейте, в момената Ангелите са вкъщи. Иска ли някой да му ги изпратя от 12,06,2012г. ?

# 760
  • Мнения: 1 351
пишете на лични адреси и имена до 21,30 часа, довечера ги изпращам, доволна съм общо взето от гостуването, ритуала го има в началните страници на темата
Здравей , четох , четох , но не видях какъв е ритуалът - явно ми убягва нещо.  Може ли да ме насочиш - какво се прави през тези пет дни , какви са тези желания ......  Имам желание да ги поканя , но трябва да съм подготвена все пак . Ще съм благодарна на отговор   bouquet

Даа, намерих ритуалът на втора страница , но и аз се чудя каква ще да е тази свещ дето ще гори възможно най- дълго без да угасне и как да я оставя да гори без надзор . От както сме в новата къща все ми се случва на косъм да не запаля нещо. Дайте идей за свеща , ами ако угасне докато ме няма - дали ще се провали ритуалът , през ноща пак ли гори свеща ?
 Може да са формалности и глупави тези въпроси , но за мен са от значение.

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 15:48 от klem4e

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 199
klem4e, свещта не гори постоянно. Паля я по няколко пъти на ден, че имам фобия да не стане пожар.

# 762
  • Мнения: 5
Хайде момичета! Има ли желаещи за посещение от ангелите, мога да изпратя 2 покани за 12 юни.

# 763
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
пишете на лични адреси и имена до 21,30 часа, довечера ги изпращам, доволна съм общо взето от гостуването, ритуала го има в началните страници на темата
Здравей , четох , четох , но не видях какъв е ритуалът - явно ми убягва нещо.  Може ли да ме насочиш - какво се прави през тези пет дни , какви са тези желания ......  Имам желание да ги поканя , но трябва да съм подготвена все пак . Ще съм благодарна на отговор   bouquet

Даа, намерих ритуалът на втора страница , но и аз се чудя каква ще да е тази свещ дето ще гори възможно най- дълго без да угасне нищо не ти пречи да вземеш обикновена домакинска свещ, като изгори - палиш друга и как да я оставя да гори без надзор сакън, не си го и помисляй - гасиш при излизане, палиш, като се върнеш . От както сме в новата къща все ми се случва на косъм да не запаля нещо. Дайте идей за свеща , ами ако угасне докато ме няма - дали ще се провали ритуалът не вярвям, че ангелите ще поискат да си запалиш новата къща, за да им угодиш, през ноща пак ли гори свеща гаси се?

клем4е, какво си говорихме в другата тема Wink
 Може да са формалности и глупави тези въпроси , но за мен са от значение.

# 764
  • Мнения: 1 351
 Делфина фон Ю. , сега като прочетох отговорът ти се посмях от сърце на въпросите ми . Добре , че си ти - не случайно ме среща Вселената със теб .  
Благодарна съм ти , че ми помагаш   bouquet

Всъщност имам още един въпрос - сигурно и над него ще се посмея после - какво ще стане ако след петият ден не намеря трима желаещи , при когото да отидат ангелите после . ???

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 21:14 от klem4e

Общи условия

Активация на акаунт