Препоръчайте ми заведения с нормални цени в Боровец?

  • 10 704
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
За първи път ще ходим там семейно,и бих искала да знам има ли къде може да се храним на що-годе сносна цена(да не е 5 лв. малката ракия и 10 лв. една супа например).В цената на нощувката е включена само закуска.Ако може споделете лични впечатления и имена на заведения. Rolling Eyes

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
едва ли 10лв. ще е една супа, но едва ли ще се намери заведение в самия Боровец с нормални цени.
Може би в Самоков...

# 2
  • Мнения: 2 575
Цените, които цитираш са доста преувеличени според мен. Не знам дали в любимото ни заведение цените са нормални ( не са като споменатите, разбира се), но поне си заслужава и храната е хубава - ресторанта на хотел Алпин - точно срещу хотел Рила.

# 3
  • София
  • Мнения: 253
Имена на заведения не мога да си спомня, но като ходихме в началото на месеца имаше поне 2-3 заведения, които предлагаха промоции за българи и пред тях стояха, раздаваха листовки и канеха вътре. Едното е срещу хотел Рила в уличката, която отива към хотел Ледени ангели, а другите са на главната алея.
Ние бяхме отседнали в Хотел Янакиев. Тъй като бяхме със закуска и вечеря, не сме се хранили в ресторанта на свободна консумация, но ми направи впечатление като разглеждах менюто, че не е толкова скъпо. А храната е вкусна определено.

# 4
  • Мнения: 2 401
Кръчмата на комплекс "Ягода". А най-добре се и настанете там, никак няма да съжалявате.

# 5
  • Мнения: 87
Имай предвид, че "Ягода" все пак е доста далеч от пистите! От по централните аз лично съм фен на кръчмата на Ресми, която сега се премести зад х-л Мура. За жалост не мога да се сетя точно името й, но питай на място, 100% ще те упътят Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
Във Вила Парк бяха добри цените (макар че по курортите се сменят собственици често и не гарантирам че са още същите) и предимството за нас с децата беше че има детска стая пълна с играчки. Стига се до него като се върви малко от Мура надолу. Не сме били гости на хотела и може да се влиза на свободна консумация. Можеш да го видиш тук: http://restaurant.bg/restoranti/restaurant-villa-park-borovets-4555.

# 7
  • Мнения: 2 575
Във Вила Парк бяха добри цените (макар че по курортите се сменят собственици често и не гарантирам че са още същите) и предимството за нас с децата беше че има детска стая пълна с играчки. Стига се до него като се върви малко от Мура надолу. Не сме били гости на хотела и може да се влиза на свободна консумация. Можеш да го видиш тук: http://restaurant.bg/restoranti/restaurant-villa-park-borovets-4555.

Питането е от преди почти 4 години.............все са си решили въпроса от тогава Wink

# 8
  • Мнения: 1
Да.. Embarassed. Скоро темата става ще е актуална Simple Smile За Ягода ресторанта инфо от тази година - бяхме лятото и цените наистина бяха от най-добрите за курорта. Когато е зимен сезон - нямам данни.

# 9
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Ние ще сме в хотел Лион,със включена закуска и вечеря,остава да осигурим обяда.Някакви идейки,ако може да е по-близо до Лион че ще сме с малко бебе и малко дете .мерси

Общи условия

Активация на акаунт