ВТОРОКЛАСНИКЪТ се забавлява да дели и умножава!

  • 30 929
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Честит празник !

# 736
  • Мнения: 2 140
Честит празник!Нека да бъдат здрави и щастливи!
Да живеят в един по-добър свят!
Да се похваля - завършихме 2 клас с отличен!
Ураа!Ваканция!!!!

# 737
  • София
  • Мнения: 39 788
красива белла , браво на ученичката Simple Smile

Честит празник на всички деца, малки и големи Simple Smile

# 738
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит празник и от нас на всички малки и големи и още по - големи Wink

# 739
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Нова тема ще има ли?

# 740
  • Мнения: 2 140
Ан Мари,благодаря!
Момче е!Много исках момиче,имам две момчета с 14 г.разлика и всички казваха "момиче ще е"!Да ама не!
Да са живи и здрави децата да ни радват сърцата!

А сега да изкажа възмущението си - дискотека с чалга ???!!!!
Нямам думи от децибелите и ... лошото е,че това е организирано в училище и за деца от 2 да 4 клас,по случай завършването на учебната година и 1 юни!
Този свят съвсем се е побъркал.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 17:31 от AnMary

# 741
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Време е за нова третокласна тема. Grinning

# 742
  • София
  • Мнения: 39 788
Белла, и аз бих се възмутила.
Дъщеря ми са имали дискотека на зеленото у-ще. Но не е имало поп фолк песни. Моята е рокаджийка и се възмущава на поп фолка. Поне за сега. Надявам се обаче музикалният й вкус да не се промени.

# 743
  • Мнения: 690
Привет и от мен! Hug
Днес раздадоха бележниците и характеристиките. Щерката завърши с отличен по всички предмети. Доволна е, както и аз.

Нашите книги са:
 1.Български народни приказки
 2.Шарл Перо - "Приказки"
 3.Ран Босилек - "Патиланско царство"
 4.Братя Грим - "Приказки"
 5. Йордан Радичков - " Ние врабчетата"
 6. Ханс Кристиян Андерсен - " Приказки"
 7. Марк Твен - " Том Сойер"
 8. Антоан дьо Сент Егзюпери - " Малкият принц"
 9. Астрид Линдгрен - "Емил от Льонеберя"

Половината от книгите се повтарят и аз не знам защо?! Rolling Eyes
Отидохме двете до книжарницата и купихме книжките, които не се повтарят. Това й беше наградата за 1-ви юни и отличните оценки.  Mr. Green

Честит Празник на децата! Да са ни живи и здрави, много да ни радват и много да слушат!

# 744
  • Мнения: 2 140
Ан Мари,споделих възмущението си със зам.д-р - "има диско водещ,това слушали  и искали децата"?!?!?
Казах и,следващият път без подобно "мероприятие"/у дома фолк, чалга не се слуша/,по-добре нищо.
Х-золин,браво на детенце!Чудесен подарък !
Ние купихме топка,списание и стикери + детски подаръци от всеки магазин!
За първи път ми се случва за 1юни в "Европа","Пени","Пебълс" на всяко дете балон + шоколад!!!

# 745
  • Мнения: 776
Честит празник на дечицата ни! Да са живички и зравички, да са любознателни и очарователни, пожелавам им само светло и щастливо бъдеще, амин!

Детето ми се зарадва на списъка с книжки, някои от тях вече е чела, обожава да чете, което много ме радва.

Щастливи сме, че ваканцията дойде, след дългата и трудна /все бяхме болни и трябваше да наваксваме/ учебна година. Весело лято на всички дечица и майчета!    bouquet

# 746
  • Мнения: 558
Vague, на мен преди много години една приятелка на мама ми подари руски атлас на света. Доста подробен и хубав. Но някак си не смея да го дам в ръцете на щерката Simple Smile
Подарихме й преди време глобус, никакво внимание не му обръща.
Синът ми се радва на картата. Закачихме я по-ниско да я вижда и само пита тук ходили ли сме... Сега ще му правим табло, където ходим купуваме картичка с изгледи - да си ги закача.
И в нашето училище някои класове организират събирания в ресторант с чалга. Вече и градината завършват с тоалети и посещения на кръчмите, та  училище...

# 747
  • София
  • Мнения: 39 788
Наистина това с "това слушали  и искали децата" не го разбирам. Има такива, но не мисля, че е масово явление.

Vague, аз нищо не мога да закача в стаята Sad
Преди тапетите ги късаше Дияна, сега наред е малкия. Ще трябва да изчакам да порасне малко.
Бяхме във Велинград и си купих карта на града. Казах на щерката, че преди събирах карти и имам доста у дома Simple Smile Тя беше впечатлена и от това и от картата. Но пътна карта. Купихме си и картички, събрахме и салфетки от няколкото заведения, в които бяхме Simple Smile

Дияна днес получи подарък от баща си - ролери. Днес вечерта ги обу в нас. Ще видя утре колко пъти ще пада.

# 748
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Честити придобивки на децата.
Относно това слушали децата, на екскурзията си правиха дискотека, Ларка ми звънна няколко пъти да ми каже че пускат Бон Джови, Аеросмит и подобни групивучеше радостна, след това спря с обажданията. Скоро с една майка разпитвахме деца как е било на дискотеката бяха доволни пускали им чалга, защото те искали Rolling Eyes. Не ме изненадва изобщо, на половината деца телефоните им звънят с разни чалгии, определено е масово. Радвам се че има и доста изключения от масата Laughing

# 749

Общи условия

Активация на акаунт