LaRedoute.fr - 155 - Всичко за поръчката! 24.03 - 30.03

  • 30 840
  • 790
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз го имам,от втория модел от миналата година,според мен са хубави,но вкус другар няма,със сигурност са по хубави от тукашните китайски боклуци,но и по гадни от Триумф,естественно Simple Smile
Имат малка разлика в чашката,загледай се и ще я видиш  Peace

Алекс Благодаря ти   bouquet

# 17
  • Мнения: 256
Вторият модел има подплънки на чашката, а първият - не

# 18
  • Мнения: 63
Възможно е да си получихш поръчките Rossalinda, а с тези пари какво са се омотали французите и аз не знам.
При мен се получи това, че си получих скоро една поръчка от януари, парите в картата ми баха освободени, поради изтичане на срока от 45 дена, плащането ми беше през пейпал. Досега не са изтеглили сумата, поръчката беше за около 20 евро, няколко артикула по 1 Е бяха изчерпани и сега съм им длъжна с 16.84 Е. Писах им да си изтеглят парите, а те ми отговориха "Your paypal account should be debited for the amount of 16,84 ¤ because some items were sold out when the order was entered. Recheck your Paypal account, if we have not charge this amount, we will get in touch next."
Чудя се дали въобще ще си дръпнат парите  newsm78 newsm78, дали трябва да предприема нещо повече  newsm78
Аз имам същия проблем, но за три поръчки от различни акаунта, а освен това не си пазя фактурите и не знам дали са ми пратили дебитна нота. Моля, който има такъв проблем и знае какво да направя да ми пише на лични за да не товарим темата Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой да има тази блузка в белия вариант?
http://www.laredoute.fr/vente-polo-bebe-garcon-et-fille.aspx?pro … &numberpage=5
Интересува ме картинките в червено и синьо ли са или в розово и лилаво?! newsm78

# 20
# 21
  • Мнения: 170

Обикновено като пише pur coton е от плътния памук. Поне на мен такива са ми наблюденията.

# 22
  • Мнения: 86
Аз чакам 20 поръчки от март. Дойде от 12/03, от 08/03 ги няма. Кръсничето ще има да си чака подаръка Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 254
аз си поръчах от машината за хляб въпреки многобройните предупреждения  Joy. Интересно ми е защо не си дръпнаха сумата наведнъж, ами на половинки.. На някой да му се е случвало?

# 24
  • Мнения: 60
Може ли малко инфо за тези маратонки http://www.laredoute.fr/vente-basket-lk-trainer-3-garcon-et-fill … &numberpage=1
Някой има ли дължина на стелката на номер 29,30 или 31?

# 25
  • Мнения: 356
Доколкото знам, "en molleton" означава "ватиран".
"Рur coton" е "чист (т.е. 100%) памук", така пише и на най-тънките тениски на дъщеря ми.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 685

Обикновено като пише pur coton е от плътния памук. Поне на мен такива са ми наблюденията.
май са доста плътни,една мама ги беше получила и каза че са доста плътни за лятото  Hug и аз се отказах да ги поръчвам

# 27
  • Мнения: 1
Благодаря, Ева  Hug

В предишната тема една мама беше писала, че ги е получила  Peace Каза, че са хубави  Peace Тя бе поръчала 28-ми номер, които се оказали големи на дъщеря и  Rolling Eyes Затова се чудя да не би да са уголемени или просто тя не е олучила номера  Rolling Eyes
Моята в момента носи 24-ти номер, мислих си да и поръчам 25-ти, но пък да не са и големи, затова ми се искаше да знам точни сантиметри  Grinning

Аз чакам още 3 поръчки от Януари, но май няма да ги получа. Имам твърде много пари в картата - повече, отколкото би трябвало да са  Laughing , което ме навежда на мисълта, че Ла Редутците са ми ги върнали за тези поръчки  newsm78



Връщай ги! Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
аз си поръчах от машината за хляб въпреки многобройните предупреждения  Joy. Интересно ми е защо не си дръпнаха сумата наведнъж, ами на половинки.. На някой да му се е случвало?
Да,на повечето ни се е случвало.  Laughing
Разделят поръчката на 2 части,затова и парите ги дърпат така.
Което не означава,че ще я получиш.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 360
От тези дънки:
http://www.laredoute.fr/vente-slim-stretch.aspx?productid=324167 … &numberpage=1
При талия 77 и ханш 94 кой номер да взема?   newsm78     36 добре ли ще ми е?    smile3525

Общи условия

Активация на акаунт