Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 568
  • 443
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 44 259
Добре де едно не разбрах - здравноосигурена съм и се двоумя между две болници: Майчин дом и Шейново/ако знаете още такива болници ще съм ви благодарна да ми ги кажете/.  Та има ли вариант, в който да не платя една маса пари за едно нормално раждане? Има ли въобще такова нещо като безплатно раждане? Трябва ми голяма държавна болница/не съм от София, но се налага да раждам там/, защото съм с таласемия и лекарката ми ми каза, че най-вероятно ще има усложнения при мен след раждането/по план да е нормално/ и ще се наложи кръвопреливане, а само в големите болници имат кръв и каквото там още, и няма да ми струва 1000лв, както е в частните или в такива, които нямат кръвни центрове. Нямам голяма възможност да плащам за раждане и всичко останало, затова се надявам да ми разясните за какво иде реч, че не остава много  Grinning

има да, отиваш и раждаш при  дежурният екип и не плащаш нито стотинка, няма значение дали е секцио или нормално.
само , че аз не бих родила в нито една от въпросните две болници. Но това вече е личен избор.

# 211
  • Мнения: 141
Цените на първа страница вече не са актуални. Ако  някой може и има това право да ги коригира, хубаво ще е да го направи.

# 212
  • Мнения: 0
zdraweite na wsi4ki bude6ti mam4eta koito se 4udqt  kyde da rajdat. Az rodih na 3 avgust vtoroto si dete v 6einovo( pyrvoto su6to e rodeno tam) i ostanah izkliu4itelno dovolna ot absoliutno vsi4ko!!! lekarite sa super aku6erkite su6to sanitarkite pomagat za bagaja, hranata ne be6e koi znae kakvo no ako ne si pretenciozen si e hubava. 4isto e ima si nqkolko bani i toaletni i nai9 vajnoto spored men (kolkoto i da me kritikuvat nqkoi mai4eta) e 4e bebeto ne e postoqnno pri teb a ima6 vuzmojnost da si otpo4ine6 ot rajdaneto( koito e rajdal 6te me razbere)q prosto ti go nosqt 6 4asa sled rajdaneto i moje6 da si go gu6ka6 i hrani6 po 1 4as na vseki 3 4asa!!! Pojelavam na vsi4ki bude6ti mai4eta leko i burzo rajdane, zdravi beb4eta i mnogo 6tastlivi migove s tqh!!! ako se 4udite o6te kude-6einovo e mnogo dobur izbor spored men!!! Uspeh

# 213
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
danundy,добре,че си пропуснала момента с от ремонтирането на баните,че с майсторите си деляхме периметъра между предродилна и WC-то!  Crazy В последствие по време на престоя ми пуснаха и 2-ра баня,така едната остана за ползване само на пред родилна зала.  Peace
Иначе и аз останах с много добри впечатления! Срещнах разбиране и подкрепа! Разбира се,че има и малки изключения,но предпочитам да гледам положителното!

# 214
  • София
  • Мнения: 1 395
Цените на първа страница вече не са актуални. Ако  някой може и има това право да ги коригира, хубаво ще е да го направи.
Аз отдавна вече не мога, но модераторите могат да я редактират. Може би ако имаш информацията, можеш да я напишеш като мнение и те да я качат на първа страница. Друг вариант е пускането на нова тема Peace

# 215
  • Мнения: 263
някой знае ли актуална цена за избор на екип във окръжна болница?

# 216
  • Мнения: 77
някой знае ли актуална цена за избор на екип във окръжна болница?

Най-добре се обади в болницата ,защото от няколко седмици в някой болници има леки промени в цените.

# 217
  • Мнения: 141
Цената в Окръжна е 350 лв. за избор на екип- влизат акушер-гинеколог, анестезиолог и анест. сестра и акушерка Родилна зала. Цената не е променяна. Също влиза и ВИП стая.

# 218
  • Мнения: 141
Иначе промените не са никак леки, в останалите болници доколкото знам, като втора градска, шейново и тина киркова, цената за избор на екип е между 800 и 900 лв. като в някои май упойката се заплаща отделно.

# 219
  • София
  • Мнения: 3 293
В Токуда цената остава както преди 1500лв, но здравно осигурените в частни фондове могат да си върнат сумата от 900 лв за избор на екип, а не само 350 както беше от януари до сега.

# 220
  • Мнения: 263
мисля,че има някаква промяна,защото днес влезнах в сайта на окръжна болница и пишеше 440лв, за избор на лекар,а за екип нищо не пише

# 221
  • Мнения: 8
Цената в болница ''Лозенец'' е същата- 770 лева за проследяване на бременност + раждане, като избора на екип е безплатен, поне така пишеше,когато плащах. Първоначалния преглед за установяване на бременност е 50 лева.

# 222
  • Мнения: 0
В окръжна болница избор на екип през 2011г е 350л в него са включени  вип стая упойка и избор на лекал искам да споделя аз раждах там но не попаднах на подходящия доктор бях си избрала красимира жекова завеждаща оделението просто нейното държание е отвартително толкова груба жена небях срещала през живота си отношението и е просто овартително

# 223
  • Мнения: 34
ЕйМиМи, аз да попитам без значение от начина на раждане е тази цената (1500лв) като към нея не се вкл. нищо друго или има и още нещо, защото една позната отделно май е плащала и 500 лв някакъв пакет от изсл. на бебето, който бил задължителен??? и аз не съм много наясно , но на сайта не намерих цените

# 224
  • София
  • Мнения: 3 293
Да, има и пакет за бебето 500 лв ако е нормално раждане и 600 лв ако е секцио. Преди беше по желание, сега май не е. Така че цената става 2000/2100.

Общи условия

Активация на акаунт