Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 379
  • 443
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7
kaliforniq  благодаря много за отговора! Vache извинявам се много но казах че ми е за първи път и някои неща не са ми ясни

# 106
  • Мнения: 84
Хубаво е, че са намалили цените на изборите на екипи.
Мисля си обаче, че няма да остане така в страницата на Шейново ми направи впечатление и друго - в графата за раждане
 - избор на екип 350
 - Избор на лекар за предоперативна консултация 100 лв
 - Избор на анестезиолог за предоперативна консултация 50 лв
 - Избор на неонатолог за предродилна консултация 50 лв
 - Избор на обезболяване на раждане 300 лв
 - Избор за секцио по желание на пациентката 1400 лв
Ами то май взе, че сумата е същата само че разпределена малко повече Laughing Laughing
А за Токуда и другите частни болници, те се издържат с тези пари така, че надали биха могли да си позволят намаление.
ето точно за това говоря аз!

# 107
  • Мнения: X
Днес на ЖК в Токуда питах лекаря дали се очаква след промените да се понижи цената за ЗО пациенти за раждане. Отговорът беше- НЕ! Та ще го извъртят така, че пак да ги вземат тези парички. Живи и здрави да сме, преоринтирах се вече...

# 108
  • Мнения: 141
Най-вероятно парите за избор на екип ще се запазят в Токуда, но ще се вземат под формата на "дарение"

# 109
  • Мнения: 411
Точно за дарение казаха по новините. За Токуда имаха предвид.

# 110
  • Мнения: 36
Знаете ли дали във всички случаи, когато е издаден документ от специалист, че за майката и / или бебето е по-добре да се направи секцио, тази операция не се заплаща от пациента ... или напротив, въпреки лекарското предписание, отново майката си плаща?

# 111
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, искаше ми се да споделя с вас, че промените в ценоразписите за раждане са си чиста про-форма. Предстои ми раждане след около 40 дни и вече разбрах, че освен 350 лв за екип трябва да платя и още 450 лв в частния МЦ, където работи избрания от мен лекар. Много брутално ми бе заявено, че за 70 лв няма да става посред нощ. Потресена съм, защото преди 4 г родих дъщеря ми при същия лекар и все едно не е същия човек. Озверели са от алчност.  Обмислям да ангажирам само акушерка.

# 112
  • Мнения: 0
Добре, искам да знам като си платя регламентираната сума на болницата от 350 лв за избор на екип и по думите на акушерката ми: "лекаря взима 30 лв за раждане", колко трябва да му дам "под масата" и трябва ли изобщо да го правя?

# 113
  • Мнения: 62
Озверели са от алчност.  Обмислям да ангажирам само акушерка.

много правилно!
Ако всички бъдещи мами с нормална бременност да си намират добри акушерки, които да ангажират за раждането, мисля, че и мамите ще са доволни, и акушерките, а докторите няма да си намират причини да режат хората с повод и без повод...

# 114
  • Мнения: 13
записвам се да следя

# 115
  • Мнения: 2 728
Молбата ми е към verkitash, кажи името на доктора за който говориш, мисля че ще е полезно не само за мен.Благодаря предварително

# 116
  • Мнения: 0
Момичета моята приятелка роди в Шейново на 25.02 нормално раждане.Тя плати 950лв
350 лв избор на лекар
300 лв упойка (упойката не и я сложиха понеже вече имаше разкритие)
100 лв анестезиолог
100 лв акушерка
и другите 100 лв не разбрах за какво.

# 117
  • София
  • Мнения: 13 206
lideto86, и това с фактура на касата?  newsm78

# 118
  • Мнения: 0
Еми тя каза че са и дали цял куп документи да подписава.но не е видяла всичките за какво са.не и е било до това точно в този момент

# 119
  • София
  • Мнения: 13 206
Еми тя каза че са и дали цял куп документи да подписава.но не е видяла всичките за какво са.не и е било до това точно в този момент

В ДВ е публикувана точно една бланка по случая  Laughing. Може да са й бутнали и информираното съгласие  Wink

Общи условия

Активация на акаунт