90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №90

  • 29 506
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 181
jumby, всичко е ок, но това мляко към кафето в ден за бобови??? Млякото е за белтъчен ден  Simple Smile
tanzen, добре дошла! Ако си стриктна, мисля, че няма да имаш проблем в свалянето им. Режимчето е вълшебно  Peace
eugeny, как е водичката???  Hug
hipopotam4e, страхотен резултат, миличка. Само така!!!  Hug Hug Hug Останах с впечатлението, че искаш кантара да покаже още 2-3кг минус с тоя МЦ и 00. Направо ще го ошашавиш милия  hahaha Дано  Peace
joni69, браво!!! Hug Hug Hug
Моят ден продължава напълно режимен въглехидратен. Чакам си тиквената баничка за вечеря.

# 706
  • Мнения: 0
hipopotam4e страхотен резултат  Hug
Има някои дни,в които съм толкова нервна,че направо аз не мога да се понасям.Предполагам,че от части се дължи и на режима.Днеска ми е един такъв ден и се надявам да не посегна към нещо забранено.За сега съм режимна.За закуска хапнах една ябълка,за обяд 2 малки варени картофчета със зелена салата и за вечеря ще е същото.

# 707
  • Мнения: 152
Хипопотамче,браво на теб. smile3501
Видях,че си в Германия,за това ти препоръчвам Дулколакс за двете 00.Би трябвало да го има там.
Аз днес съм плодова.До сега съм на 1 ябълка и 1 грейпфрут.За тези 8 дни съм +300 гр.,вместо да съм минус. newsm45 Дали не греша някъде?Или пък,защото не спазвам часовете?Или защото преди това бях на Дюкан може би сега всичко да ми се лепи? Rolling EyesВъпроси много. #Cussing outНе разбирам,но се почуствах много зле днес след,като се премерих. Embarassed
Успех на всички спазващи режима.  bouquet

# 708
  • Мнения: 322
за обяд 2 малки варени картофчета със зелена салата и за вечеря ще е същото.


Не си ли гладна? Аз хапвам почти по килограм варени картофи в такъв ден  Crazy Не са толкова калорични  Peace Може и в мен да е проблема, но ако карам на по две картофчета, направо съм си умряла от глад  Blush

# 709
  • Мнения: 0

eugeny, как е водичката???  Hug


 newsm78 Ок! Вече пия третия литър, но се чудя дали няма да съм с "махмурлук" утре след този микс  Joy

# 710
  • Мнения: 1
Хипопотамче, страхотен резултат!
Джони, браво и на теб!
Добре дошли на новите.
До сега съм на около 1л. чай.5 фреша от портокали и грейпфрути.и около1 л. вода.И 5-6 лукчета, че страшно ме боли гърлото.
Викито благодаря ще предам.Тя е в болница милата ,че малкия е болничък.
Лека вечер.

# 711
  • Мнения: X
Мятам по едно око...да поздравя всички за страхотните резултати, които постигате. Браво!
Аз имам още 2 седмици до края и едва минавам 6кг. свалени. ДОближих се доста до предишните си кг., делят ме 2-3кг. и затова става мнооооого бавно. Доволна съм от резултатите засега. Ако всичко е ОК, след почивката ще действам пак, пък каквото сабя покаже.
Стискам палци на всички!

# 712
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!  Hug
Днес съм плодова, но реших да пробвам фрешове, че нали е пълнолуние и съм много доволна. Направих си сок от портокал, мандарини и грейпфурт. Общо с водата наближавам 3 л., до давечера ще станат повече. Laughing Утре съм втори воден. Ще го започна на вода, но може да мина на плодове, просто така съм решила, че след първия воден спрях да свалям и аз като eugeny , ще съм малко кг. за втория цикъл   Embarassed Успех на водните момичета. Peace
Хипопотамче браво, успех и по нататък!  bouquet Викито, не се отчайвай, а продължавай смело напред. Звънче водния не е страшен.  Peace joni69,браво за резултата! Peace
Марето, какъв зелен чай пиеш, този от аптеките китайския ли? newsm78 Поздравления за добрите новини от прегледа!  Hug

# 713
  • Мнения: 55
gelika, кога са лунните дни - на пълнолуние и новолуние ли?

# 714
  • София
  • Мнения: 12 555
Отчитам се за днес

Закуска - 2 кафета с мляко
Обяд - 3 варени яйца, домат и малко сирене
Вечеря - пиле на грил и зелена салата

# 715
  • Мнения: 0
хаха,
Гелика - ние верно движим еднакво. И аз вчера чух че днес е ден за луна и също съм само на фрешове, дотук
12ч - фреш от ябълка
15ч - фреш  от круша
17ч фреш от портокал 
 19 30ч. фреш от круша

Така че скоро приключвам плодовия Simple Smile

еугени Simple Smile ти направо ме разби - как само си го измислила да сменяш марката на водата Simple Smile) страшен воден кооктейл Simple Smile)) сто процента ще имаш минимум 1.5 кг Говорих с приятелка, която е правила лунната само на вода Simple Smile и е сваляла по 1.5 Simple Smile)))))))))))))))

Успех на всички останали водни Simple Smile хипопотамче, резултатът ти е страхотен!!!! Аз пия Lax-S з запека, но така или иначе, сега трети ден не съм посещавала 00 Sad( утре 100% ще бъда, тъй като сега си изпих лакса Simple Smile)

Сутринта ще напиша резултатите веднага като стана Simple Smile)))

# 716
  • Мнения: 0
gelika, кога са лунните дни - на пълнолуние и новолуние ли?

4 пъти месечно са:

30 март 2010 - 05:26:33 - Пълнолуние

Април

6 април 2010 - 12:37:58 - Последна Четвърт
14 април 2010 - 15:30:04 - Новолуние
21 април 2010 - 21:20:53 - Първа Четвърт
28 април 2010 - 15:19:31 - Пълнолуние


На тези дни след определения час се пие само течности Simple Smile)))))))))))) , но е почти несъвместимо с нашата диета, освен ако не сте търдо решение да се лишите от  дългоочакваните белтъчни, въглхидратни или нишестени дни Simple Smile


# 717
  • Мнения: 5 101
gelika, това е чаят, който пия
http://prikachi.com/files/1471074J.jpg

# 718
  • Мнения: 0
Привет и от мен. И аз да се разпиша за днес. Днес ми беше въглехидратен ден. На обяд съм изяла едно парче торта и досага съм изпила 2 литра вода. След като го изядох съжалявах , защото ми стана много тежко, но от събота го сънувам. Днес нямах търпение да го изям. Но това ще ми бъде а днес. Дано много не съм прегрешила. Утре съм плодова, дано да има ръздвижване в кантара, че нещо зацикли при мен. Направо ви се възхищавам на страхотните резултати. Имам много малки прегрешения, но май и те са фатални. Засега това е от мен, по късно пак може да пиша.

# 719
  • Мнения: 1
Момичета-благодаря ви

за награда току що се прибирам от шопинг newsm03
купих си дънки-по немската номерация съм с 5номера по-малки дънки Shocked
забравила съм как бяха номерациите в бг
Неличка Hug
момичета аз миналия път като правих диетата често прегрешавах-я солети,я фъстъчки и т.н
като я приключих качих двойно
затова сега съм стриктна
надявам се да съм отново 68
въпреки 4е на тези кг съм твърде слаба Thinking
успех сладурчета Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт