Надуваеми замъци под наем

  • 5 610
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Здравейте, мами!

Наближава 2-рия рожден ден на дъщеря ми и май се спряхме на парти у дома. Надяваме се времето да е хубаво и децата да могат да играят на двора. Иска ми се да вземем под наем надуваем замък или батут, за да има с какво да се забавляват гостите й. Повечето от тях ще са по-големи от нея. Знаете ли фирми в София, които отдават под наем такива... съоръжения?

# 1
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 570
Виж тук дали няма нещо такова: http://www.jumbo-bg.com/

# 2
  • Мнения: 991
Мерси за линка. Звънях им, но техните са огормни, нямаме толкова място в двора, освен ако не изпотъпчем градината, което все пак не е желателно... Намерих още едни, давам линка, в случай, че такава информация потрябва на някой друг www.lotoland.net. Ще търся още.

# 3
  • Мнения: 118
Мерси за линка. Звънях им, но техните са огормни, нямаме толкова място в двора, освен ако не изпотъпчем градината, което все пак не е желателно... Намерих още едни, давам линка, в случай, че такава информация потрябва на някой друг www.lotoland.net. Ще търся още.
Homesick, ако ги ползваш, ще споделиш ли колко струва пакета "честит рожден ден" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт