отново гной след секцио

  • 3 950
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте!
Преди 6 месеца родих със секцио по спешност.Но от едната страна на белега  Grinning Grinning Grinning стана малка дупчица и започна да тече много гной.Лекарката ми каза да го мажа със спирт и се оправи.Въпреки,че ме наболява ми каза,че не е зашито добре и така щяло да си остане.Но от 2 дни пак започна да тече.Моля,ако някой е имал проблем да ми сподели!
Благодаря предварително. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз имах подобен проблем, но при мен ставаше въпрос за конци, които не се бяха резорбирали, непосредствено след операцията (конците като цяло би трябвало да се резорбират до 90 дни, според типа им)
Гной 6 месеца след операцията звучи доста притеснително и спешно бих се консултирала с друг АГ и хирург  Rolling Eyes
Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 5 790
Отивай спешно на хирург, да види какво става.
Въобще не чакай!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Имах подобен проблем,но 2 месеца след операцията и повече не се повтори.

# 4
  • Мнения: 9 443
Отиди на лекар задължително!

# 5
  • Мнения: 1 796
И при мен се получи подобно нещо,но беше месец след раждането,6 месеца са много- незабавно отиди на хирург,на АГ няма смисъл да ходиш,това си е за хирург.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Отиди на лекар.

# 7
  • България
  • Мнения: 757
Мила,отивай на лекар!
По-добре,отколкото да се чудиш и притесняваш какво се случва!
Баща ми имаше същия проблем след една от операциите си и си пати доста,понеже отказваше да отиде на преглед (голям инат е Wink)!
Не чакай да се задълбочат нещата!
Успех  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
dobi8603, отивай на лекар. При възможност там, където са ти правили секциото или  АГ с хирург /едва ли гинеколожка от ДКЦ би била полезна/. Ако излиза гной от някъде, едва ли туширането със спирт отгоре би свършило работа.

# 9
  • Мнения: 11 007
Имах подобен проблем 1 месец след секциото. Отидох направо на хирург и се оказа, че причината е нерезорбиран конец. Щом го извади, всичко приключи. Самото вадене не беше болезнено, не усетих нищо.
Успех!

# 10
  • Мнения: 12
Благодаря ви много  Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 446
и аз с първото секцио имах такъв проблем, месецсле секциото, но ми казаха да го третирам с йод( йодасепт мисля че беше )хирургичните рани поначало се обработват с йод

# 12
  • Мнения: 571
Не съм имала такъв проблем.Говори с оператора извършил секциото-само той може да знае какви ги е сътворил 'там' и от какво може да произти4а проблема Peace
Успех

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не чакай! Най-разумния подход в случая е лекар. Ако искаш още едно мнение отиди и при още един да те види. Две мнения никога не са излишни. Поне така мисля аз. Успех ти желая. Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Не съм имала такъв проблем.Говори с оператора извършил секциото-само той може да знае какви ги е сътворил 'там' и от какво може да произти4а проблема Peace
Успех
Най-добре ще разбере за какво става въпрос, този който те е оперирал и шил.

Общи условия

Активация на акаунт