Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 3

  • 34 593
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Опалянка ето ме и мен   Hug


Мацки, продаваме тези DR MARTENS

Мъжа ми рискува номера и си взема 7-ца, та са му малки, сега пътува 8-цата   Crazy Тези само ги е пробвал, отлични са, нямат никакви забележки, страхотно качествени, подметката е пружинираща.
Ако някой се интересува на лични да ми пише. Утре ще ги снимам вкъщи неговите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 114
Ох, Мари. 7 е 41, 8 е 42 мъжко. Ако никой не ги иска ги връщай, аз ще връщам гуменетките на детето след Великден. Никой не ги иска и тях.  Embarassed

Иначе замислям още едни Мартенси за мен.  Joy

# 17
  • Мнения: 2 035
Да, той по принцип е 41, но тия отпред му опирали и затова сега поръча по големия номер. А за връщане не му се занимавало, ще видим пускам ги и в продавалника, ако нищо не стане може да го навия да ги връща.


п.с. аз на моите много се кефя    Heart Eyes  само, че е топло и не става да ги нося сега де  Crazy

# 18
  • Мнения: 5 140
и аз не съм поръчвала, но да си ви следя  Hug

# 19
  • Мнения: X
Аз вместо "запис" да кажа,че вчера като обиколих селото и обувките са ми вече много удобни.Сега почвам да се оглеждам за сандалки...

# 20
  • Мнения: 2 149
 Hug

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 12:37 от mery_79

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
Вместо запис,да се похваля,вече е топло и си нося патъчките,много са ми удобни,а сабото с розовото цвете,все ме питат откъде съм ги купила,правя впечатление в наше село Crazy Flutter

# 22
  • Варна
  • Мнения: 323
Сори, ако пише някъде..ама....гледам в сайта има безплатна доставка за Англия за поръчки над 14,99 лири... или бъркам....newsm78

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Вместо запис,да се похваля,вече е топло и си нося патъчките,много са ми удобни,а сабото с розовото цвете,все ме питат откъде съм ги купила,правя впечатление в наше село Crazy Flutter

Може ли линкче към сабото с цветето, моля..  bouquet

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
С удоволствие,но явно са свършили и не ги намирам Sad
Пробвах и в моите ордери,но там пазели до 30 дни.Съжалявам Sad

Иначе ето ги http://danimarkova.multiply.com/photos/album/60/60#photo=3

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
С удоволствие,но явно са свършили и не ги намирам Sad
Пробвах и в моите ордери,но там пазели до 30 дни.Съжалявам Sad

Иначе ето ги http://danimarkova.multiply.com/photos/album/60/60#photo=3

Мерси, много са шармантни:) Със здраве да си ги носиш:))

# 26
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря много  bouquet
Много са и удобни,идеални за дънки Peace

Мислех си,че можем да се разпознаваме по обувките Laughing Laughing

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 17:38 от danibaby

# 27
  • Мнения: 114
Пътуват към мееен - http://www2.branch309.co.uk/item.asp?s_ref=470072&C3_Ref=&am … Ref=&junior=0

На 7 април, ако е рекъл Господ са в офиса!  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 495
big pufana,
чудесни са! Ще чакам отзиви като дойдат, въпреки че съм сигурна, че ще са страхотни и на живо.

# 29
  • Мнения: 98
Запис от мен че все ви губя...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт