Къде и как хвърляте мръсните памперси в къщи?

  • 16 606
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Купи си  най-обикновени найлонови пликчета от магазините(примерно има 60бр в плик),всеки памперс го слагаш и връзваш в плика.Няма да ти намирисва спокойно,тествала съм го Laughing

# 16
  • Мнения: 5 026
В кофата в банята.

Продават ароматизирани чантички  Peace

# 17
  • Мнения: 2 011
На терасата в торбата с боклука. Нищо, че е остъклена, все затворена ли я държите?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 529
 В плик и в кофата на улицата. Живеем в къща.

# 19
  • Мнения: 2 658
Хаха, точно това вzех да си мисля наскоро, откакто се поzатопли. И аz съм със ссистемата с кофата на терасата. Обаче... колкото и да ги връzвам, понякога вzех да ги усещам. Което не ми харесва, но явно няма начин, като ви чета.

Аz явно съм особен случай, zащото имах кофата на Енгълкер, но я подарих още отдавна. Нещо не я полzвах хич и само ми се подмяташе, та я раzкарах бърzо бърzо.

# 20
  • Мнения: 27 524
И аз ги гледах тези контейнери, ама с малко бебе кое по-напред  Rolling Eyes Увивах в найлонови пликчета и в кофата в кухнята. Тук боклука се сваля в чували два пъти седмично и си замирисваше  Sick

# 21
  • Мнения: 6 365
Докато беше кърмак на 100 процента- добре завити и на балкона, може и в отделна торбичка. След това реших въпроса кардинално- с ЕБХ и от септември миналата година не съм виждала наакан памперс.

# 22
  • Мнения: 6 274
Вкъщи винаги имаме найлонови торбички.
Всеки памперс е залепен с лепенките, завързан в торбичка и метнат в кофата за боклук, която е с капак.
Всяка вечер се изхвърля.
Няма миризма.

# 23
  • Мнения: 85
В ароматизирани торбички.

# 24
  • Мнения: 1 475
в плика с боклука, който стои в кухнята и всеки ден се изхвърля, никога не ми е миришело! Peace

# 25
  • Мнения: 3 294
В торбичка и на терасата , боклука не престоява дълго там , така че няма проблем с понамирисването  Peace Контерйнерите и аз ги заглеждах , но така и не закупихме  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 621
Според мен специалните контейнери за памперси са скъп и излишен разход. В магазините продават ароматизирани торбички за памперси, купувам от тях. Торбичката с мръсните памперси стои на терасата. При всяко излизане от в къщи ще изхвърлят.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 139
В торбичка и в кофата. Боклука се изхвърля всеки ден, така че не застояват памперсите Peace

# 28
  • Мнения: 106
По принцип знам,че продават специални контейнери за памперси , с пълнители, който не изпускат никаква миризма и можеш да си държиш този кош за памперси и в спалнята. Аз лично не съм имнвестирала в подобна покупка, хвърлям ги в кофата за боклук под мивката, досега не съм усетила неприятна миризма.
PeaceНие сме с такъв, но го държим в банята. Гледаме редовно да се изпразва. Иначе е много удобен и практичен, едно от най-полезните покупки. В България пълнителите са 3-4 пъти по-скъпи от UK, затова ние си ги поръчваме от Amazon. Там има постоянно промоции за количества и излиза ужасно евтино. А и самият контейнер също има промоции и в момента струва 8 паунда, така, че не знам кое му е скъпото. Всеки може да си поръча и да му го доставят от Amazon. Не е нужно да се пълнят гушите на тукашните търговци.

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 20:00 от Beberson

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Още нещо, за което излишно се втелясват повечето потребители...
Изхвърлям памперсите в общия боклук, в найлонови пликчета.

Общи условия

Активация на акаунт