Къде и как хвърляте мръсните памперси в къщи?

  • 16 617
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 268
Има специални найлонови торбички за памперси. Ароматизитани са и като завържеш вътре памперса няма да ти домирише и 3 дена да стои на слънце.
Контейнерите за памперси и аз смятам, че са излишен разход!

# 31
  • Мнения: 106
Има специални найлонови торбички за памперси. Ароматизитани са и като завържеш вътре памперса няма да ти домирише и 3 дена да стои на слънце.
Контейнерите за памперси и аз смятам, че са излишен разход!
Stop Всъщност темата не е да ли контейнерите са излишен разход. То може и без памперси за еднократна употреба, можем да си перем пелени, да не купуваме легълце, а да опънем люлка от корниза до полилея, да не ползваме глупости като шезлонги, люлки, активни гимнастики, да мажем със зехтин и да се върнем в миналия век. Хората са измислили цивилизован начин за съхранение на памперси и аз съм ги подкрепила, затова този свят се развива и усъвършенства и ни дава възможност за по-лесно отглеждане на нашите деца. Да не говорим за екологичната страна на въпроса да се използват толкова много пликчета. Wink

# 32
  • Мнения: 268
[Хората са измислили цивилизован начин за съхранение на памперси и аз съм ги подкрепила, затова този свят се развива и усъвършенства и ни дава възможност за по-лесно отглеждане на нашите деца. Да не говорим за екологичната страна на въпроса да се използват толкова много пликчета. Wink

А като опаковаш памперса в отделна торбичка, която се връзва и изхвърля в болкука, без опасност да замирише или стане извор на множащи се бактерии, не е ли цивилизовано  newsm78 Защото аз си мисля, че е!
Освен това не знам дали си запозната, но контейнерите за памперси да на същия механизъм- опаковат всеки памперс в отделна торбичка- не виждам каква е разликата???

# 33
  • София
  • Мнения: 1 892
Хаха, точно това вzех да си мисля наскоро, откакто се поzатопли. И аz съм със ссистемата с кофата на терасата. Обаче... колкото и да ги връzвам, понякога вzех да ги усещам. Което не ми харесва, но явно няма начин, като ви чета.

Аz явно съм особен случай, zащото имах кофата на Енгълкер, но я подарих още отдавна. Нещо не я полzвах хич и само ми се подмяташе, та я раzкарах бърzо бърzо.

   Абсолютно същата работа.  Peace Ползвах го един месец май, докато свърши пълнителя, и после го подарих. Иначе е ефикасен, спор няма. Но ми досвидя да дам 20 лв за един найлон, виж, ако знаех за амазон, щеше да е друго.  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 066
[Хората са измислили цивилизован начин за съхранение на памперси и аз съм ги подкрепила, затова този свят се развива и усъвършенства и ни дава възможност за по-лесно отглеждане на нашите деца. Да не говорим за екологичната страна на въпроса да се използват толкова много пликчета. Wink

А като опаковаш памперса в отделна торбичка, която се връзва и изхвърля в болкука, без опасност да замирише или стане извор на множащи се бактерии, не е ли цивилизовано  newsm78 Защото аз си мисля, че е!
Освен това не знам дали си запозната, но контейнерите за памперси да на същия механизъм- опаковат всеки памперс в отделна торбичка- не виждам каква е разликата???
Абсолютно на място казано-да ,на същият принцип е и се ползват същите ароматизирани торбички преди поставянетео на памперса в контейнера !

# 35
  • Мнения: 268
Тогава не виждам как се използват по-малко пликчета и се щади околната среда?!
Методът един и същ, просто някой се сетил как да печели повече пари като го направи с модернизиран метод за напреднали еволюционно майки.
Нищо лично към никой- на който му е удобен коша, нека го ползва. За някой може да е удобство. За мен обаче е АБСОЛЮТНО излишен!

# 36
  • Мнения: 1 512
Изхвърлям ги в кош с капак,който държа в тоалетната.

# 37
  • Мнения: 116
Изхвърлям ги,всеки памперс увит в собствено пликче и в кошче с капак,което извърлям доста честичко Wink

# 38
  • Мнения: 8 999
Никога не съм съхранявала лайнян памперс. Контейнерът е пред входа ни. Преди да го метна, го навивам на руло и го защипвам с лепките на самия памперс - така се получава едно спретнато вързопче, което не мирише. Или поне не успява да се вмирише до поредното хвърляне на боклука.

# 39
  • Мнения: 4 300
В кофа на терасата. И без това те са 90% от общия боклук, който изхвърлям. Ако има нещо  Laughing го изтърсвам в тоалетната, завивам с лепките преди да пусна в кофата. През лятото се е случвало да понамирише леко, но все пак е на терасата, никой не си завира главата в  кофата.

# 40
  • Мнения: 543
Най-елементарен кош за боклук с капак ми вършеше добра работа. Само като го отваряш малко те лъхва, но пък не се носи миризмата из цялата баня, та и в коридора.

# 41
  • Мнения: 9 776
И аз си мислех, че всякакъв вид теми вече са пускани ooooh!.

Живея в къща. Спалните са на горният етаж. Обикновено засилвам с ритник олепеният памперс от горе до долу по вътрешните стълби, и оттам заминава за кофата навън. С нааканите не смея да го правя това упражнение. А за малкият е невероятен кеф да гледа летящият памперс.
 Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 2 011
Ползваме обикновена кофа с капак, пазарска, от 3-4 лв. И без друго боклук изхвърляме поне един път дневно.

# 43
  • София
  • Мнения: 318
В кош с капак, в който слагам и торба за боклклук - но това спасява положението само при напишканите памперси. Тежката артилерия изхвърлям навън Grinning

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Двата памперса (рядко сменям само едната) в плик който завързвам и на терасата, изнасят се всеки ден. До сега миризма не съм усетила.

Общи условия

Активация на акаунт