Колко секси да бъде майката?

  • 17 120
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Секси облекло е всичко, което подчертава формите на тялото.
Някои могат да изглеждат секси и по анцуг, а на други дори с къса пола не им се получава. Зависи от тялото... и походката, стойката , погледът. Но да не изместваме темата .  Grinning

# 151
  • Мнения: 28
Секси не е 10 см токчета, къса пола \ тесен панталон и пр......  Може да е много секси дънки ,кецове, готина ризка.......  Точно така се обличам и се чувствам секси Heart Eyes
Подкрепям! Wink

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Секси не е 10 см токчета, къса пола \ тесен панталон и пр......  Може да е много секси дънки ,кецове, готина ризка.......  Точно така се обличам и се чувствам секси Heart Eyes
кецове + ризка
това не е секси, това е някакво модно недоразумение

# 153
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Секси не е 10 см токчета, къса пола \ тесен панталон и пр......  Може да е много секси дънки ,кецове, готина ризка.......  Точно така се обличам и се чувствам секси Heart Eyes
кецове + ризка
това не е секси, това е някакво модно недоразумение

да, ама не  Simple Smile Това е супер свежо съчетание  Peace

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хехехе на някого просто му е чужд street style - a  Grinning
Нормално всеки си има стил. Wink

# 155
  • София
  • Мнения: 93
според мене всеки има собствен стил и той е уникален.Примерно аз не се чувствам секси със къса пола и токчета.Ако фигурата не е идеална просто полата и токчетата ще са смешни.Стрийт стила ми е много любим на мене и смятам че в тоя стил може да се отиде почти навсякъде,както в Бг така и извън.Но дори и в тоя стил има голямо разнообразие,з-то на всеки му отиват различни дрехи.Аз залагам на аксесоарите.Обичам семпли дрехи с шалчета,коланчета герданчета и тн.В съчетание с хубавата прическа и маникюра просто аз като се чувствам добре,няма начин да дойде някой да ми каже че ми е грозно.Въпрос на собствено усещане и вътрешна нагласа.Така че да се коментира кое е секси и кое не,трябва да има някви граници  за да може да се определи,а както знаеме в модата граници няма Simple Smile По скоро собственото око поставя граници за чуждата мода,което според мене е неправилно,з-то това че на мен не би ми седяло добре нещо и не ми харесва,не значи че на другите няма да стои перфектно.

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 5 943

да, ама не  Simple Smile Това е супер свежо съчетание  Peace
написах в гугъл street style и честно казано едва на 15 страница открих това: http://farm3.static.flickr.com/2539/4420284691_a55c0eb1d0_b.jpg само че това е мъж, а кецовете са по-скоро маратонки. Не ми харесва, но до някаква степен бих го приела. Съчетанието обаче от и риза ми е направо несъвместимо. Определено не съм някаква консерва, честно казано голяма част от комбинациите, които гугъл ми показа бих облякла /и нося/ без протест

# 157
  • Мнения: 3 066
Въпрос на широкоскроеност и вкус е стила описан долу,но истината е че ние в БГ много се впечатляваме от шаблони и еднаквости и всички ходим много усреднени като вид! А на Запад хората имат толкова много стилове и е престижно да имаш стил различен от всички останали ,а не като как беше сравнението-"шишенца в аптека". Виждала съм толкова често жена в метрото с костюм Армани и маратонки,а в чантата до нея обувки Маноло за офиса ,че ми е непонятно това робуване на еднаквостта и осъждането на различното от това на което сте свикнали!

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Въпрос на широкоскроеност и вкус е стила описан долу,но истината е че ние в БГ много се впечатляваме от шаблони и еднаквости и всички ходим много усреднени като вид! А на Запад хората имат толкова много стилове и е престижно да имаш стил различен от всички останали ,а не като как беше сравнението-"шишенца в аптека". Виждала съм толкова често жена в метрото с костюм Армани и маратонки,а в чантата до нея обувки Маноло за офиса ,че ми е непонятно това робуване на еднаквостта и осъждането на различното от това на което сте свикнали!
става въпрос за стил! /не че за това е темата, но ..../ Не виждам никаква пречка обувките с високи токчета да стоят в офиса, а на работа да ходиш с ниски ОБУВКИ, които са не по-малко удобни от кецове и маратонки и все пак по някакъв начин кореспондират стилово с твоето Армани. Не приемам съчетанието костюм с маратонки или анцуг с висок то пък ако ще и да е Маноло Бланик /не че и това не беше модерно, но пък лично на мен не ми допада/. "Стила" на разните американски младежи евангелисти - черен костюм + риза+ маратонки + раница на гърба е далеч от идеята за стил и класа. Покажете ми ако обичате снимки от нета на дама с кецове и риза, че аз не открих  Tired Може пък да ми хареса  Thinking

# 159
  • Мнения: 5 940
Нагледайте безтокчестата тема, де Laughing

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Нагледайте безтокчестата тема, де Laughing
темата не ми е интересна още от първия и "едишън" така да се каже. Аз също няма да съм ви интересна там. За да не чета нам си колко страници спам и лиготии би ли ми дала линкове към "такИви" снимки ако въобще са показвани там  Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 5 940
А не знам, не пиша там, таен почитател съм Laughing. Чета от време на време, ако въобще остане такова.

# 162
  • Мнения: 3 066
Нагледайте безтокчестата тема, де Laughing
темата не ми е интересна още от първия и "едишън" така да се каже. Аз също няма да съм ви интересна там. За да не чета нам си колко страници спам и лиготии би ли ми дала линкове към "такИви" снимки ако въобще са показвани там  Rolling Eyes
Сега ще ме караш да търся!Нали знаете ,че Прета-Порте и Котюр и висшата  мода са изчанчени ,ексцентрични и различни,всяко ревю би го доказало,но това не значи че не са популярни и не са носими дрехите !Особено в Лондон ,той си е града на авангарда ,не е като Париж или Милано на висшата мода Прета-Порте стил,има най-готините тип колекции(Маккуин,Вестууд ,Жан Пол Готие и т.н.) и са точно смесица на костюм с кецове,шалче с дънки ,пончо с мини и висок ботуш и...комбинативните възможности са от + до - безкрайност!

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 15:18 от tanyatais

# 163
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714

да, ама не  Simple Smile Това е супер свежо съчетание  Peace
написах в гугъл street style и честно казано едва на 15 страница открих това: http://farm3.static.flickr.com/2539/4420284691_a55c0eb1d0_b.jpg само че това е мъж, а кецовете са по-скоро маратонки. Не ми харесва, но до някаква степен бих го приела. Съчетанието обаче от и риза ми е направо несъвместимо. Определено не съм някаква консерва, честно казано голяма част от комбинациите, които гугъл ми показа бих облякла /и нося/ без протест


Ето пример- кецове и риза  Peace Даже и дамска чанта Simple Smile

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 5 943


Ето пример- кецове и риза  Peace Даже и дамска чанта Simple Smile
11-13 годишните пубертети не са ми кумирите, когато говорим за мода и стил. Скоро видях девойче с пухено яке  и перлен гердан , и си помислих "нищо, младостта и е оправдание"

Общи условия

Активация на акаунт