Колко секси да бъде майката?

  • 17 122
  • 204
  •   1
Отговори
# 165
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Нося си се точно толкова секси, колкото и преди да забременея  Flutter
А и като цяло статуса "майка" сякаш нищо не е променил в мен  - ни външно, ни вътрешно  Wink

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
ga_aMa_He на 2-ра и 3-та страница в темата съм копнала снимки на известни мами с интересен стрийт стайл,за да уточним ,че това не е стилът на 11-13 годишните. Wink

# 167
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Reese Witherspoon  Peace Или тя не е дама...

# 168
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В крайна сметка, всичко опира (за мен, де) до място и повод.
Майка, не майка, ако излизате само с мъжа си вечер, няма да се облечете като за джогинг.
Майка или свободна жена Laughing, ако отивате на разходка сред природата, няма да се качите на ток.
Пък, както вече казах, всеки има различни виждания за мода, стил, пък какво е секси и какво не е.
Важното е да си "на място".
П.П. И на мен ми се случвало да подтичвам в парка след децата на ток, ама преди това съм била на работна среща. И да, гледали са ме странно, но какво да направя? Да обяснявам на непознати графика си за деня?  Laughing

# 169
  • София
  • Мнения: 1 047
Страшно ми допадат примерите  на LilMissSunshine   Hug

А като за работа дънките може да са по-изчистени и кецовете да са кожени и като добавим 1 хубава кожена чанта и подходяща риза за мен си е направо официално облекло  Sunglasses

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
не виждам нищо неуместно в облеклото и, но пък и дънковата риза не е цитираната по-горе "ризка" + кецове, неее, не това се имаше предвид като съчетание.
ga_aMa_He на 2-ра и 3-та страница в темата съм копнала снимки на известни мами с интересен стрийт стайл,за да уточним ,че това не е стилът на 11-13 годишните. Wink
видях хубави жени, някой от тях не се бяха натъкмили точно за парка, други ....... убедена съм, че ако някоя от вас се облече с техните дрехи, ще събере всички погледи, но пък няма да я гледат с възхищение, а с насмешка. така де, нужно е да си поне Гуен Стефани за да си облечена така в парка

# 171
  • Мнения: 2 809
В крайна сметка, всичко опира (за мен, де) до място и повод.
Майка, не майка, ако излизате само с мъжа си вечер, няма да се облечете като за джогинг.
Майка или свободна жена Laughing, ако отивате на разходка сред природата, няма да се качите на ток.
Пък, както вече казах, всеки има различни виждания за мода, стил, пък какво е секси и какво не е.
Важното е да си "на място".
П.П. И на мен ми се случвало да подтичвам в парка след децата на ток, ама преди това съм била на работна среща. И да, гледали са ме странно, но какво да направя? Да обяснявам на непознати графика си за деня?  Laughing

Абсолютно  Peace

# 172
  • София
  • Мнения: 93
Покажете ми ако обичате снимки от нета на дама с кецове и риза, че аз не открих  Tired Може пък да ми хареса  Thinking
ама те дамите могат да си позволят да носят всичко,не е задължително истинската дама да е облечена непременно в армани костюм и маноло обувки,за да достави удоволствие на модни критици.Ако човек робува на вкуса на другите,всички щяхме да сме като мишките,всичките еднакви.Всеки си има индивидуалност и я изразява чрез облеклото и държанието си.Една дама може да носи костюм,но като излезне в парка с количката може да се види и в спортно облекло,по кафенетата и дискотеките едва ли истинската дама би се облякла с костюма на армани.Човек трябва да умее да се облича според случая и обстановката и не на последно място според настроението си и външния си вид.Много хора пренабрегват фигурата си и обличат неща които не им стоят добре,но понеже е модерно или пък модата според другите го налага и се обличат така,което е страшна грешка.

# 173
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
не виждам нищо неуместно в облеклото и, но пък и дънковата риза не е цитираната по-горе "ризка" + кецове, неее, не това се имаше предвид като съчетание.
ga_aMa_He на 2-ра и 3-та страница в темата съм копнала снимки на известни мами с интересен стрийт стайл,за да уточним ,че това не е стилът на 11-13 годишните. Wink
видях хубави жени, някой от тях не се бяха натъкмили точно за парка, други ....... убедена съм, че ако някоя от вас се облече с техните дрехи, ще събере всички погледи, но пък няма да я гледат с възхищение, а с насмешка. така де, нужно е да си поне Гуен Стефани за да си облечена така в парка

Е добре, де. Ти искаше пример на риза с кецове, да видим дали ще ти хареса. Какво значение има дали е на 17 или на 37? А и дънковата риза пак си е  риза.

# 174
  • Мнения: 494
Има моменти, когато съм и със спортен екип и пак се чувствам секси! Grinning

# 175
  • Мнения: 371
Една майка или е секси, или не е. Това зависи най-много от фигурата и излъчването и. С дрехи може само да се подчертае сексапила.  Когато съм в парка се обличам спортно-елегантно. И да искам да сложа токчета няма как, защото дъщеря ми прохожда. Ноооо , когато излизаме само с мъжа ми се наконтвам порядъчно ( както си му е реда дет се вика) . Всичко е въпрос на разбира и усещане.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 956
Майката е най-добре да е толкова секси, колкото се чувства удобно така. Най-щастливите деца са тези с доволни майки. За това считам за важно една майка да е доволна...
А иначе има някои жени, на които спретнатите и погрижили се за вида си майки им пречат. Но е разбираемо и не подсъдно - обикновено на тях не им е никак лесно...

# 177
  • Мнения: 621
Гардеробът ми се определя основно от килата, а не от майчинството. Винаги съм се обличала спортно (дори и пионерската унифрма с плисираната пола комбинирах с маратонки  Mr. Green). Не ме дразнят майките, които са се издокарали за разходка в парка, само ме забавлява подтичването на 12 санта ток след прохождащо хлапе  Mr. Green Прави ми впечатление обаче, че това обикновенно са млади майки - имам предвид основно под 30, че даже и под 25 години. Отдавам го на възрастта и съпровождащата я подредба на приоритетите  Mr. Green

# 178
  • София
  • Мнения: 1 956
Ми аз не мисля, че гърченето на 12 см ток е секси...

# 179
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ми аз не мисля, че гърченето на 12 см ток е секси...
Зависи дали дамата която ги  е сложила умее да ги носи....

Общи условия

Активация на акаунт