Колко секси да бъде майката?

  • 17 122
  • 204
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 12
Ми аз не мисля, че гърченето на 12 см ток е секси...
Зависи дали дамата която ги  е сложила умее да ги носи....


Ами, разбира се, че зависи от това. Сами по себе си високите обувки няма как да са секси, секси са, когато са стилни и се носят от стилна жена. Но не знам защо темата взе такава посока - да сравняваме сексапила с високите обувки, това са различни неща. Доста от дамите се изразиха, че секси е излъчването и усещането, а не дрехите и обувките.

# 181
# 182
  • Мнения: 0

С малко по-дискретна татуировка, може би, да.  Simple Smile

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Нищо не се вижда от момичето на тази аматьорска снимка.

# 184
  • Мнения: 1 972
не виждам нищо неуместно в облеклото и, но пък и дънковата риза не е цитираната по-горе "ризка" + кецове, неее, не това се имаше предвид като съчетание.
ga_aMa_He на 2-ра и 3-та страница в темата съм копнала снимки на известни мами с интересен стрийт стайл,за да уточним ,че това не е стилът на 11-13 годишните. Wink
видях хубави жени, някой от тях не се бяха натъкмили точно за парка, други ....... убедена съм, че ако някоя от вас се облече с техните дрехи, ще събере всички погледи, но пък няма да я гледат с възхищение, а с насмешка. така де, нужно е да си поне Гуен Стефани за да си облечена така в парка

ga_aMa_He, ти за каква ризка си помисли Crazy Ако в твоето градеробче има само ризки от пясъчна коприна ,добре е да не ги носиш с дънки и кецове Wink Даже е най-добре да ги изхвърлиш hahaha hahaha hahaha

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
ga_aMa_He, ти за каква ризка си помисли Crazy Ако в твоето градеробче има само ризки от пясъчна коприна ,добре е да не ги носиш с дънки и кецове Wink Даже е най-добре да ги изхвърлиш hahaha hahaha hahaha
подготвя цяла година въпроса си и аз ще изчакам да мине толкова време за да си подготвя отговора  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 1 972
ga_aMa_He, ти за каква ризка си помисли Crazy Ако в твоето градеробче има само ризки от пясъчна коприна ,добре е да не ги носиш с дънки и кецове Wink Даже е най-добре да ги изхвърлиш hahaha hahaha hahaha
подготвя цяла година въпроса си и аз ще изчакам да мине толкова време за да си подготвя отговора  Mr. Green

Не се напъвай Wink Не кеся във форума по цял ден като теб и затова така  Joy Joy Joy

# 187
  • Мнения: 76
Обличам се,както ми е удобно.Лятото нося много къси панталонки и ми е хипер удобно.Понякога се чудя дали не съм прекалено разголена и питам мъжа ми,ама той мисли точно обратното.И да спомена,че той е от този тип мъже,които няма да ти спестят критиката.Един ден бях си сложила пола до коленете,а племенницата ми направи поглед неодобряващ и ми каза:"Како,имаш време по-нататък да ги носиш тези поли,сложи нещо по-късо".  Laughing ooooh!,та така...нося си това,което ми е удобно и ми харесва.Съобразявам се с фигурата ми,а тя си е същата както преди да забременея.Това,че съм майка на 2 годишна кипра не ми пречи да се обличам по-така...Често нося токчета (не прекалено високи,защото не са ми удобни)и така ходим на близката пързалка.Не възприемам майките,които тотално се изоставят след като родят-до толкова се отдават на децата си,че за тях няма нищо друго важно.90% от майките,които взимат детската кухня,където ходя аз,са от този тип!
Виктория Бекъм е любимата ми майка.Според мен тя е икона за подражание!

# 188
  • Мнения: 1 404
Да е секси, колкото си иска. Това, че е станала майка, не значи, че вече не е жена.
Аз никога не излизам без лек грим и хубави (но удобни) дрехи. Никога няма да си позволя да се провлача по анцунг или халат  Joy

# 189
  • София
  • Мнения: 39 117
Не нося къси поли, но нося клинове и туники, които определено не са дълги. Mr. Green
Даже като бях бременна.
И голям мерак ми е да сложа токове най-после.

# 190
  • Мнения: 126
Има толкова много жени, които са майки и са ужасно секси. Майчинството би трябвало да те одухотворява, да те стимулира, да те насърчава към самоусъвършенстване, да те прави адски щастлива, а това в известна степен също е секси. Когато си с раздърпана косица, обелен маникюр, пренебрегнат педикюр, отложено обезкосмяване и дразнещ гардероб, извинението "Ама аз съм майка" ли е ? Thinking

# 191
  • София
  • Мнения: 1 544
Има толкова много жени, които са майки и са ужасно секси. Майчинството би трябвало да те одухотворява, да те стимулира, да те насърчава към самоусъвършенстване, да те прави адски щастлива, а това в известна степен също е секси. Когато си с раздърпана косица, обелен маникюр, пренебрегнат педикюр, отложено обезкосмяване и дразнещ гардероб, извинението "Ама аз съм майка" ли е ? Thinking
Peace

# 192
  • Мнения: 5 539
Майката трябва да бъде толкова секси, колкото се чувства.
Имала съм моменти по време на двете майчинства, в които хич не ми е било до секс и предполагам ми е личало. Особено в първите месеци след раждането е трудно да изглеждаш секси, ако си недоспал, не знаеш ден ли е или нощ - червило или токчета в случая няма да оправят положението.
Но като поотрасне детето - в някои случаи се касае за месеци, в други за години - майката отново започва да се усеща като жена и естествено се поражда желанието да изглежда привлекателна, секси и т.н.
Няма смисъл жената да се напъва да бъде секси, само защото някой казал, че майките не бива да се занемаряват. Всичко идва отвътре - усещането, че си жена, при това на едно ново ниво - води до положителна промяна и във външния вид. При някои това се получава чак когато се върнат на работа.

# 193
  • Мнения: 371
Чувствах се секси и по време на бременността, и веднага след раждането... но килограмите никога не са ми били проблем, свалих ги до месец след раждането. Общо взето намъкнах късите поли и панталонки веднага. Не смятам, че защото съм майка трябва да ходя с провиснали дреги и анцунг. Ходя както ми е удобно и както се харесвам... а пък другите нека да злобеят и обсъждат облеклото ми ( ама въобще не ме интересува) Mr. Green

# 194
  • София
  • Мнения: 606
Ама защо такова отношение към анцуга имате  Laughing Сигурна съм, че Виктория Бекъм тичайки в парка по долнище на анцуг и изрязно потниче би изглеждала също толкова секси, колкото и с официална рокля... Joy

Общи условия

Активация на акаунт