Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 4

  • 55 002
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
И аз мисля същото за Денис и въобще не ми се иска да е бил с нея,но все си мисля,че е имало нещо между тях,защото бях гледала едни клипчета,но няма значение.Относно Лерзан-не бих казала,че е от най-красивите жени които съм виждала,но има излъчване признавам. И на мен съпругата му ми  е симпатична и излъчването и е много приятно,ако по снимки може да се съди за човек,то съпругата на Тамер ми изглежда много добра и мила жена. Simple Smile Simple Smile Simple SmileА за Денис-не мисля,че е толкова безчувствена в реалния си живот.  newsm78
Колкото до височината надявам се да не съм те обидила,не съм целяла подобно нещо,беше просто лека закачка.То и аз не съм от най-високите (169),и да си призная винаги съм се лакомяла за още няколко см за да бъда модел,но уви,повече от това не пораснах.Затова пък откакто станах на 13 та чак до сега по-ниски обувки от 6-7 см не съм имала.Малко се отплеснах..... Simple SmileИ помежду другото Тамер е висок 183 см,а Азра-176 см

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Али Туфан Кърач - роден на 17 юни 1972 г. в Кахраманмараш‎,Турция, по-известен като Кърач.



Писал е музика за 18 сериала/от 2002-2010/.

В България са излъчвани следните сериали с негова музика:

Yağmur Zamanı 2004 - Дъждовно време
Binibir Gece 2006, 2007, 2008 - 1001 нощ
Annem 2007 2008 - Да върнеш времето назад
Küçük Kadınlar 2008, 2009 - Малки жени
Son Bahar 2008, 2009 - Любов назаем

Последният сериал с негова музика е: Aşk ve Ceza 2010 - Любов и наказание

Торент с песните на Кърач от сериалите

# 722
  • Мнения: 0
Сега като се изслушах avutma beni установих,че всъщност една мелодия,която обожавам е някаква преработена нейна версия.Благодаря! newsm51 Ще се опитам да дам линк,но не знам дали ще ми се получи.

  http://www.vbox7.com/play:5adbc51c

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 311
Силвето, ама как ще си ме обидила, защо newsm78, изобщо няма такова нещо, аз само си разсъждавах   bouquet

Дамапика, мерси за музиката, едно от нещата, които много хресах даже преди да се запаля по самия филм е именно музиката в началото и в края Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 0
Май нищо не направих,а..?! smile3538 smile3538 smile3538

# 725
  • Мнения: 0
Знаете ли какво съм се зачудила.......
Какви ли жени точно харесва Тамер...?!
Ако съдя по съпругата му и по Денис Уур Сунат,първото което ми идва наум е височината-и двете са по-ниски(от  него ,иначе са си с нормален ръст) от кого ли  newsm78...... вие ще ми кажете.
Оставям ви да помислите малко,та да има какво да коментираме. Grinning Grinning Grinning

За този отговор ще ни трябва Юлияна, тя ще ни каже със сигурност  Whistling Hug Hug

# 726
  • Мнения: 0
Силвето, ама как ще си ме обидила, защо newsm78, изобщо няма такова нещо, аз само си разсъждавах   bouquet

Дамапика, мерси за музиката, едно от нещата, които много хресах даже преди да се запаля по самия филм е именно музиката в началото и в края Heart Eyes

Ами знам ли и аз? Някой хора се гневят от високия си ръст,защото не могат да си намерят партньори да речем,а други пък са комплексирани заради ниския си ръст.И все пак,радвам се,че не съм те обидила.Ако несъзнателно го бях направила щеше да ми е кофти... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Момичетааааааааааааааа, вижте какво намерих: http://mp3.tac.az/index.php?name=News&op=Artist&artid=770

1      Yağmur Zamanı - Ayrılmayalım
2      Yağmur Zamanı - Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan bir ateş
3      Yağmur Zamanı - Demet Akalin - Helal olsun
4      Yağmur Zamanı - Funda Arar - Gürbet kuşu
5      Yağmur Zamanı - Gökhan Kırdar - Yerine sevemem
6      Yağmur Zamanı - Grup As - Gitme dur
7      Yağmur Zamanı - Hande Yener- Acı veriyor
8      Yağmur Zamanı - Kıraç - Avutma beni
9      Yağmur Zamanı - Kıraç - Kara sevda
10    Yağmur Zamanı - Kenan Doğulu - Yüzüz yürek
11    Yağmur Zamanı - Mehmet Çatıroğlu - Yağmur zamanı
12    Yağmur Zamanı - Nilgün - Kahramanım
13    Yağmur Zamanı - Rafet El Roman - Gönül yarasi
14    Yağmur Zamanı - Sıla-Dön demeye unuttum
15    Yağmur Zamanı - Serdem Coşkun - Hey sana diyorum
16    Yağmur Zamanı - Yaşar-Aldanırım
17    Yağmur Zamanı - Yanlızlık
18    Yağmur Zamanı - Yasemin Göksu - Gel gönül

Дали, обаче, това са песните от филма?  newsm78

Моля някой, който разбира турски, да провери какво всъщност е

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:47 от damapika01

# 728
  • Мнения: 0
Момичета ще имаме ли нова тема?! newsm78
Да ви кажа,че колкото повече време прекарвам тук толкова по-добре се чувствам-някак си сред свои хора.
Съжалявам единствено,че се включих толкова късно в тази чудесна компания.А като знам колко отдавна ви чета направо ми иде да се... smile3511 smile3511 smile3511

# 729
  • Мнения: 0
ДААААААА наистина са песните от филмчето ни- втората е тази, която аз търсех  Hug Hug
Дръпнах си ги всичките, супер са!!!  damapika01 БЛАГОДАРЯ МНООООООООООООГО  love001  love001  love001  love001

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:53 от samanta666

# 730
  • Мнения: 0
damapika01 не знам турски,но се убедих,че са те.
Момичета започвайте да сваляте!
Направо щях да те разцелувам,ако беше до мене.ЕДНО ОГРООООООООМНО БЛАГОДАРЯ! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ееее, стига със суперлативите, де...  Embarassed
Няма за какво... нали сме тук заради това - да си създаваме, макар и малки радости Wink

И все пак още се съмнявам, че това всъщност е саундтракът на "Дъждовно време" - щото повечето май не ми звучат познато.  newsm78 Или поне не мога да ги свържа с някакви моменти от филма.

А и... що пък ги няма началната и финалната тема на сериите?  newsm78

Няма значение, де... поне са хубави песничките  Grinning

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 826

Благодаря за песните! Супер са  newsm51 newsm44 newsm10 smile3501

# 733
  • Мнения: 105
 newsm51 newsm51 newsm51 Благодаря за линка!Особено последната ми е любимата lovekiss

# 734
  • Мнения: 0
хе-хе на сайта има българското знаме, като кликнеш на него и превода е на руски

Общи условия

Активация на акаунт