Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 4

  • 54 976
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6
Момичета, коя е Денис Уур Сунат - сигурно сте писали, а аз съм пропуснала. А имате ли нейни снимки? Че да видя таз късметлийка!

# 736
  • Мнения: 8 717
Денис Уур е актрисата, която изпълнява ролята на Аслъ. По време на снимките Тамер е бил разделен с жена си и имали връзка с Денис. После се разделят,  а той се връща при жена си. Сега тя е омъжена за известен журналист и имат близначета. По-назад в темите имаше и снимката им с децата.

# 737
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
хе-хе на сайта има българското знаме, като кликнеш на него и превода е на руски
Естествено, че знамето не е българското, а руското - бяло, синьо, червено.


А иначе... и аз го видях руския превод, и разбрах, че това действително са песните от филма.
Само че... все още се питам в кои моменти точно са звучали  newsm78

# 738
  • Мнения: 0
Кой ще пуска новата тема  newsm78 newsm78 newsm78

# 739
  • Мнения: 18
Знаете ли какво съм се зачудила.......
Какви ли жени точно харесва Тамер...?!
Ако съдя по съпругата му и по Денис Уур Сунат,първото което ми идва наум е височината-и двете са по-ниски(от  него ,иначе са си с нормален ръст) от кого ли  newsm78...... вие ще ми кажете.
Оставям ви да помислите малко,та да има какво да коментираме. Grinning Grinning Grinning

За този отговор ще ни трябва Юлияна, тя ще ни каже със сигурност  Whistling Hug Hug

Ето тук съм разсъждавала за Фърат с една майка от форума
« Изпратено до:....... Сряда, 10 Март 2010, 02:48 »
Провокира ме да ти пиша ,защото ти е направило впечатление ,че Фърат пие кафе по изчанчен начин...Невербалната комуникация " говори" ,че така пият кафе изтънчените хора...не знам във филм да им казват как трябва да държат чашата ,но знам със сигурност ,че това означава,че Тамер Карадаалъ в живота е човек естет ,той обича хубавото ,красивото,изтънченото.Подхожда към нещата с разбиране...а относно жените ...100% съм сигурна ,че харесва ,тези с изваяни форми,тоест тези които фигурата ясно се подчертава...тяло тип ваза или шише, остри черти на лицето ,силни дълбоки очи...а и ръцете обърнала ли си внимание как ги движи когато прави,показва нещо...Ами как няма да ги движи като при него се оказват силна ерогенна зона...Понякога той изпитва удоволствие от това ,защото дори порейки въздуха на него му е приятно..Сигурно  е даже ,че се здрависва с кеф.Такъв мъж не може през целият си живот да остане с една жена...

# 740
  • Мнения: 0
Казах ли ви кой е майстора! БРАВО Юиляна, страхотен анализ, това за ръцете много ми хареса.... Ех, защо  не са всички мъже такива  Rolling Eyes Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 0
хе-хе на сайта има българското знаме, като кликнеш на него и превода е на руски
Естествено, че знамето не е българското, а руското - бяло, синьо, червено.


А иначе... и аз го видях руския превод, и разбрах, че това действително са песните от филма.
Само че... все още се питам в кои моменти точно са звучали  newsm78

хм, вярно, че било синьо в средата, на мен ми се видя зелено. sorry

# 742
  • Мнения: 18
Момичета ,извинявайте ако спамя темата ,но имам нужда да го споделя.А пък Вие сте ми като семейство.
Днес пътувах насам към Пловдив от Велико Търново.Хванах автобус от Велико Търново в 1 и 30 часа на обяд.Той беше малко бусче.Тип като тези маршрутки.Вътре бяхме  7-8 човека.Отпред шофьор,и до него  през една седалка кондукторка.Повечето от хората бяха зад мен.Всички прозорци бяха затворени и парното дънеше яко топло.След като минахме Хайнбоаз , на мен ми направи впечатление ,че бялата осева линия  се нагъва.Аз си гледах спокойно през прозореца и ми направи странно впечатление.Никой друг не беше с очила освен мен.Започна да се нагъва и мантинелата.Чудех се аз ли не виждам добре ,ама така си беше .С очила или без виждах едно и също.Обърнах се назад и гледам всички спят в неестествени пози-все едно са роботи и никой не помръдва.Изправих се -кондукторката също спи.Започнах да наблюдавам шофьора ...незнам колко наблюдавах ,но и той не помръдва.През това време пред очите ми стана  мъгла  и започнах да виждам червени триъгълници,сини правоъгълници/ОПРЕДЕЛЯМ ГИ КАТО ПЪТНИ ЗНАЦИ/.Невидима ръка ме бутна в гърдите ,стреснах се и станах от седалката.Насочих погледа си към огледалото за задно виждане на панорамното стъкло и с  #Crazy видях ,че и ШОФЬОРА СПИ.В този момент хванах прозореца и казах: Извинете , може ли да отворя прозореца.Шофьора без да поглежда каза:Извинявайте!Аз  #Crazy Защо ?Той...че карам като спя?Аз #Crazy отваряйки прозореца.Лъхна ме в лицето...студен въздух...отворих по-широко ...помолих за почивка...Спряхме веднага...хората започнаха да излизат от бусчето като роботи ,но движенията им ставаха по-бързи.Не съм сигурна сега дали помнят ,какво са правили тогава ,но ми преседна в гърлото...и до Стара Загора ,докато не се качат нови хора ,само аз си знам какво ми беше....Прибрах се в 19 часа у нас и...свие ме стомаха ,преседне ми на  гърлото...така ме стегна ,че го споделям сега с Вас.

# 743
  • Мнения: 0
Юлияна, сигурна ли си, че ти самата не си спала и сънувала всички тези небивалици. Или имаш халюционации?

# 744
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, досега не бях писала, но чета редовно темата. Имам молба към вас-виждам, че сте в час с филма, музиката, актьорите. Някой може ли да ми каже коя е тази песен и коя е изпълнителката. Предварително благодаря!
http://vbox7.com/play:fd3ea2f2

# 745
  • Мнения: 18

Юлияна, сигурна ли си, че ти самата не си спала и сънувала всички тези небивалици. Или имаш халюционации?


Е моля ти се ,бях със всичкия си ...аз не съм спала ...мисля сега след като стана ,че може би е била колата на Газ и като става това всички са някак си упоени от газта.Има липса на кислород,а аз не спя...виждам и чувам всичко.Струва ми се ,че май предотвратих катастрофа. newsm78 newsm78 newsm78

# 746
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Прочетох написаното от Юлияна по повод ръцете, та се сетих нещо, което ми приковаваше погледа през цялото време, докато гледах сериала. Забелязали ли сте колко хубави ръца има Тамер? Пръстите са дълги и изящни като на пианист. А по този повод пък се сетих, че бях чела някъде, че бил обявен за най-секси актьор за 2002 г. Много е несправедлив този свят Rolling Eyes! Ама защо само за 2002 бе, джанъм Laughing

Юлияна, това, което си изживяла е типичен пример за отравяне с бензинови пари. Симптомите са опиянение, позивни за повръщане, сърцебиене и забавени рефлекси, понякога - халюцинации. Тези нагъвания на мантинелата говорят точно за това. Изчезват, когато пострадалият се изнесе на чист въздух. В следващите 2-3 дни пии много айран с малко сол, така ще приемаш мляко като противоотрова и много вода, за да могат бъбреците да отмият токсините. И... ЧЕСТИТА ДИПЛОМА! smile3525

# 747
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, досега не бях писала, но чета редовно темата. Имам молба към вас-виждам, че сте в час с филма, музиката, актьорите. Някой може ли да ми каже коя е тази песен и коя е изпълнителката. Предварително благодаря!
http://vbox7.com/play:fd3ea2f2


Yagmur Zamani - Hande Yener- Aci veriyor

По назад има сайт от където може да си я дръпнеш  Hug Hug

# 748
  • Мнения: 0
Това,което разказа е много стряскащо и страшно,но се успокой.Щом всички са живи и здрави и сте се прибрали,значи страшното вече е минало.По-добре се опитай да го забравиш по скоро,защото после може да търпиш негативи от тази лоша случка,ако продължиш да си я припомняш.Преди около 6 години претърпях такъв страх,че и по-голям от твоя.Тогава бях на 15 и това остави голям отпечатък в съзнанието ми.И до днес не съм се качвала никога зад волана,просто ме е страх.Нямам смелост да се запиша на шофьорски курсове,да не ти казвам колко подозрителна ставам,когато трябва да се кача в колата на някого с когото не съм се возила.Спрях да имам доверие на хората като шофьори.И това се случи,защото не спирах да си мисля за лоши неща.
Надявам се да съм ти била полезна.А сега се усмихни и давай смело напред!

# 749
  • Мнения: 18
Ами ние новата тема кога ще правим...Надявам се като се наспя хубаво тази вечер ,,,утре да съм  в кондиция и почвам с моите анализи за "Дъждовно време"

Общи условия

Активация на акаунт