Серхан Яваш ( Харун от "Незабравима")

  • 34 552
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27
Ами реших въобще да не я вмъквам в цитата! Така става нали?

# 721
  • Мнения: 33 428
Ами реших въобще да не я вмъквам в цитата! Така става нали?
Извинявай, не искам да ти правя забележки просто товарим форума и нарушаваме правилата  Hug Hug

# 722
  • Мнения: 27
да си призная всеки фрагмент все по объркан и по объркан го дават.
От тези е ясно че може би Толга ще разбере за Харун освен ако Метин не реши и той да мълчи няколко серийки ей така за колорит.
Еда тя на бърза помощ ли се обажда или на Харун никой не знае така го дават че все едно на Харун се обажда но имайки предвид последователноста на сериала и на фрагмента може и д анямат нищо общо.
Ако научкаме последователността на нещата във фрагмента може и д аможем да наредим как ще протече серията
Мисля, че се обажда на Харун, защото нали на гробището му дават неговият телефон и тогава Феяз също чува това!

# 723
  • Мнения: 27
Ами реших въобще да не я вмъквам в цитата! Така става нали?
Извинявай, не искам да ти правя забележки просто товарим форума и нарушаваме правилата  Hug Hug
Неее, няма проблем! Аз ти се извинявам за невежеството ми, но обещавам да се поправя веднага.

# 724
  • Мнения: 914
Как мислите в кой момент Толга отива в къщата на Хакъ да търси ЕДА.

аз така като гледам има  момент в който са всички в къщата на Арсланлъ заедно и Метин и сигурно след това отиват до къщата а Еда при Хаят. Очаквам тази серия поне едно готино нещо да стане още някой да разбере разгеле почне малко действие да става щото иначе ще изтрещя и трети сезон вече хич нема да гледам само колкото да съм го догледала и това ще е.

# 725
  • Мнения: 976
ми сигурно, след като Хару му се обади, че Еда е изчезнала

# 726
  • Мнения: 914
да си призная всеки фрагмент все по объркан и по объркан го дават.
От тези е ясно че може би Толга ще разбере за Харун освен ако Метин не реши и той да мълчи няколко серийки ей така за колорит.
Еда тя на бърза помощ ли се обажда или на Харун никой не знае така го дават че все едно на Харун се обажда но имайки предвид последователноста на сериала и на фрагмента може и д анямат нищо общо.
Ако научкаме последователността на нещата във фрагмента може и д аможем да наредим как ще протече серията
Мисля, че се обажда на Харун, защото нали на гробището му дават неговият телефон и тогава Феяз също чува това!

Трябва някой да рабере накрая за какво сатва на въпрос  дали Феяз или Толга или и двамата.

Но как си хвърли халката просто се накефих.

# 727
  • Мнения: 27
Ей заради тоз момент, гледах 20 пъти фрагмента. Направо ми се стопли душичката. Обичам го тоз Харун!

# 728
  • Мнения: 27
ми сигурно, след като Хару му се обади, че Еда е изчезнала
Да, мисля, че точно тогава!

# 729
  • Мнения: 238
Момичета без Петко на къде?

# 730
  • Мнения: 115
Ей заради тоз момент, гледах 20 пъти фрагмента. Направо ми се стопли душичката. Обичам го тоз Харун!
фифи ти и без този момент го обичаш! Crazy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 976
Ей заради тоз момент, гледах 20 пъти фрагмента. Направо ми се стопли душичката. Обичам го тоз Харун!

и мен ме изкефи това с халката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 732
  • Мнения: 115
Момичета без Петко на къде?

той невървам да не е забелязал тази тема, явно си е взел решението, така че ........... Peace

# 733
  • Мнения: 27
фифи ти и без този момент го обичаш! Crazy Joy Joy Joy
[/quote]

Толкова много личи, нали? Не знам с какво ме омагьоса този мъж? Погледът му направо ме смазва! Сигурно ще си помислите,че имам нужда от професионална помощ и ще сте прави!

# 734
  • Мнения: 115

Толкова много личи, нали? Не знам с какво ме омагьоса този мъж? Погледът му направо ме смазва! Сигурно ще си помислите,че имам нужда от професионална помощ и ще сте прави!
[/quote]
Поне половината Мацки тук са така, така че споко! Наслаждавай се на воля, ще стигне за всички! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт