Ще изгасите ли лампите?

  • 5 078
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 399
Утре е световният ден на Земята. Ще изгасите ли лампите за 1 Час? Тук запоЧва в 20:00, предполагам Че навсякъде е така.

Аз мисля да гася, само дано не забравя в 20:00.  Embarassed
А днес има много хубави предавания за земята, климата, световното затопляне и т.н. по Про 7 за несмкоговорящите. След малко запоЧва и филмът на Ал Гор.

# 1
  • Мнения: 7 914
Не знаех за събитието, но  бих го направила...
  Peace

# 2
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Да, гася ги вече няколко години.
Всичко гася, само за компютрите и хладилника не сме намерили решение. Предни години излизахме навън, качвахме се на хълма и броихме колко хора са загасили. Преди 2 години кварталът ни беше замръкнал  Peace

За съжаление, миналата година (а май и тази пак има нещо такова) тук изместиха Деня на Земята в някакъв друг ден, не този световния, и хората се объркаха, та нямаше същия ефект  Crazy

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 04:08 от Mentha

# 3
  • Мнения: 3 367
Абсолютно!Дори план за "тъмното" имаме,децата много се вълнуват Laughing

# 4
  • Мнения: 703
Ние лампите ще ги изгасим,но няма да си спрем тока... Crazy

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ще гасим и миналата година се включихме.

# 6
  • Мнения: 110
Да! Ще изгасим. Да си призная, очаквах я тази тема. Сещам се миналата година каква весела дискусия имахме - с bz и с други потребители. По идея на мъжа ми гасим и за мароканското и за българското време и така си седим поне 2 часа на тъмно. Само хладилника няма как да спрем.
Надявам се хората, живеещи около нас да бъдат съпричастни.   

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, и миналата, и тази. Мъжът ми пуши нервно на прозореца на свещи, детето ги духа всяка минута, аз ги паля и се кефя  Grinning

Хладилникът и компютрите и тук остават включени  Embarassed

# 8
  • Мнения: 364
Да, ще го направим (само осветлението, де)...
Дано не забравя като миналата година!  Blush

П.П. В Австрия официално предлагат от 20:30 до 21:30. Проверих за по-сигурно и нагласих аларма на телефона  Laughing

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 11:22 от Лили - Лу

# 9
  • Мнения: 76
Да, ще ги изгасим и ние  Peace

# 10
  • Мнения: 4 399
Да си призная, очаквах я тази тема.    

Целта на темата е да на напомни на хората, които са забравили или не са Чули за инициативата, така Че е хубаво да я има всяка година.  Peace

П.П. В Австрия официално предлагат от 20:30 до 21:30. Проверих за по-сигурно и нагласих аларма на телефона  Laughing

Е как 20:30? Shocked Аз от седмици Чета 20:00. Сега ще ме накараш да извадя старите вестници от кофата, само дано ЧистаЧката не ги е изхвърлила междувременно. Е, аз и до 21:30 мога да изкарам без лампи, за по-сигурно.  Grinning

# 11
  • Мнения: 364
П.П. В Австрия официално предлагат от 20:30 до 21:30. Проверих за по-сигурно и нагласих аларма на телефона  Laughing
Е как 20:30? Shocked Аз от седмици Чета 20:00. Сега ще ме накараш да извадя старите вестници от кофата, само дано ЧистаЧката не ги е изхвърлила междувременно. Е, аз и до 21:30 мога да изкарам без лампи, за по-сигурно.  Grinning

Аз погледнах директно в сайта на WWF  Blush Може би има разминаване...

# 12
# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ще ги загасим, нищо не пречи. Само не знам как ще се преборя с маймунките за ТВ-то. Бая рев и обяснения ще паднат  Laughing Зайед може и да ме разбере  hahaha

# 14
  • Мнения: 3 371
ние, не. при нас е абс неефективно. ако изгася тока навсякъде, после мъжът ми ще ореве орталъка, че трябва да настройва всикчо у дома наново и само ще си докарам неприятности.
освен това  идея нямам какво бих правила един час без ток. веднъж тук ни го бяха спрели за 2 часа и ме налегна огромно отчаяние и цялата вселенска мъка.
признавам си, че не съм никак еко настроена.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт