клиники по стерилитет

  • 9 909
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Препорачайте ми клиника по стерилитет в София

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
на мен ми препоръчаха майчин дом и доктор Пъневска,но още не съм ходила.Ще отида в средата на април,и тогава мога да ти кажа нещо повече от това.Дано да ти е от полза моята информация.

# 2
  • Мнения: 40
prepory4wam ti ot gor4iw opit da ne hodi6 pri panewska. wij po renomiranite sa klinika malinow /4aka se mnogo/, shterew /malko niska uspewaemost, no za andreewa sam 4uwala dobri ne6ta/, wladimirow i tabakowa/reprobiomed/

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Препорачайте ми клиника по стерилитет в София
Пиши в подфорум "Проблемно забременяване"
Инче бих ти препоръчала 3 клиники :
на др.Стаменов - www.invitro-bg.com
на др.Владимиров - www.ivf.bg
 на др.Щерев - www.ivf-bg.com

# 4
  • Мнения: 3 695
Препорачайте ми клиника по стерилитет в София
Пиши в подфорум "Проблемно забременяване"

Peace там момичетата са по наясно по тези въпроси

# 5
  • Мнения: 947
аз също препоръчвам Репродуктивен център Надежда към Клиника малинов- това е клиниката на д-р Стаменов. ходя там от октомври миналата година и съм много доволна как вървят процедурите и от подхода на доктора.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
prepory4wam ti ot gor4iw opit da ne hodi6 pri panewska. wij po renomiranite sa klinika malinow /4aka se mnogo/, shterew /malko niska uspewaemost, no za andreewa sam 4uwala dobri ne6ta/, wladimirow i tabakowa/reprobiomed/
ти ме притесни...моляте, кажи нещо повече..така и така още не съм записала час поне да не го правя..

# 7
  • Мнения: 1 622
prepory4wam ti ot gor4iw opit da ne hodi6 pri panewska. wij po renomiranite sa klinika malinow /4aka se mnogo/, shterew /malko niska uspewaemost, no za andreewa sam 4uwala dobri ne6ta/, wladimirow i tabakowa/reprobiomed/
ти ме притесни...моляте, кажи нещо повече..така и така още не съм записала час поне да не го правя..
армира, ние правим бебе от 5-6-7 месеца (не мога да преценя от кога да броя сериозните опити) и реших, че е време да почнем с изследвания, които ако са успокоителни чудесно, ако не са-поне да се справяме с проблема. ние лично започваме с тежката артилерия-час в клиника по стерилитет, надявам се лекарката да не ме изгони на фона на много момичета, които имат доказани сериозни проблеми, но не искам да си губя времето.
на гинекологични прегледи ходя редовно, за последно миналото лято-всичко беше наред, така че по-добре да правим по-сериозно прегледи.
аз избрах клиниката на Щерев, не за друго, но в останали не можах да запиша час за по-рано от есента.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Ходих един единствен път при д-р Пъневска. Беше мила и от полза, насочи ме към ендокринолог. Подходи добре, защото макар и да нямах нужда, тези изследвания са важни. Не повторих ходенето си, защото искаше да ми дава Клостилбегит без да ми провери тръбите за проходимост! Оповаваше се на една моя лапароскопия от пред 4 години,а аз от тогава много възпаления бях направила. Това ме спря да ида при нея пак.

# 9
  • Мнения: 1 265
Ripple, когато си записа час при Щерев за след колко време ти го дадоха.Искаха ли да си направила някакви предварителни изследвания, ти ли си избра лекаря или те ти предложиха, който има възможност.Казаха ли ти по кое време от цикъла да дойдеш за този час.
Да попитам малко наивен въпрос:Ако личния ти гинеколог издаде направление например за изследване на спермограма или други изследвания в тези клиники работи ли се с здравната каса/съответно се чака да се направят/ или се заплащат/правят се без да се чака/.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз съм в Щерев, някъде около седмица чаках за час. Няма нищо да ти пише личния гинеколог, няма нужда от предварителни изследвания, отиваш в клиниката и казваш какъв ти е проблема. Всичко се плаща до стотинка, не работят със здравна каса. Сумата е сериозна за съжаление.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 904
rutska1981  аз ти препоръчвам клиника Афродита ,макар и не толкова извесна там също работят добри професионалисти,записването е за най-много след седмица и аз съм изключително доволна и благодарна на екипа благодарение на които имах успешно инвитро от първия път

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
момичета кажете нещо повече за клиника Щерев,кой да търся,къде се намира,телефон,и знае ли някой колко би струвало?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 423
Ще ти изкара в гугъл телефон на клиниката, или чети по форумите и си избери лекар от там или питай за кой лекар могат да ти запишат час по-бързо.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 232
armira, това е сайтът на клиниката:  http://www.ivf-bg.com/ Има и карта къде се намира. Който и лекар да си избереш, надявам се да останеш доволна или потърси мнения из форума. А, "колко би струвало" newsm78,кое? Това е много индивидуално-има тарифи на изследвания,прегледи и процедури, но, до къде ще спрете,зависи от проблема-колко е сериозен и колко бързо ще го решите-без да те плаша, но ние за една година, от миналия февруари,сме дали над 20 000 лв.-имаме 4 инсеминации, 2 опита ин-витро, една дебела папка с изследвания и на двамата+всички лекарства след процедурите и преди тях  Rolling Eyes... и продължаваме

Общи условия

Активация на акаунт