клиники по стерилитет

  • 9 919
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
готово,записах си час в клиника Щерев на 19 април при доктор Андреева,разгледах и ценоразписа..определено си е скъпо..ще пиша като мине прегледа,дано да остана доволна.Благодаря на всички за съдействито!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 6 232
 fingerscrossed бързо да се справите с проблема и съвсем скоро да се похвалиш с резултата  Hug

# 17
  • Мнения: 175
Армира здравей,

Аз съм с два спонтанни аборта около 5г.с. и двата. Моля те сподели как е минало, че и аз си записах час за 10 Май за д-р Коновалова Благодаря ти предварително Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Армира здравей,

Аз съм с два спонтанни аборта около 5г.с. и двата. Моля те сподели как е минало, че и аз си записах час за 10 Май за д-р Коновалова Благодаря ти предварително Hug
прегледа мина бързо и стегнато,Андреева ми назначи изследвания който сама занесох в две лабораторий близо до НДК.Едното е цервикална слуз, а другото микробиология.След като излязат резлултатите ще ги коментира по телефона,а на следващият цикъл ще ми прави хидробутация.Днес изчетох всичко за това във форума и сам умряла от страх още от сега.С една дума започвам лечение..не се чувствам добре и постоянно ме избива на рев Cry

# 19
  • Мнения: 76
Здравей  armira ,
Надявам се скоро посещенията при д-р Андреева да дадат разултат! Аз също също съм се насочила към д-р Андреева в клиниката на Щерев. Бих искала да направим някои основни изследвания. До сега не съм посещавала специализирана клиника по репродуктивно задраве и малко се вълнувам какво ми предстои, в смисъл как точно се процедира. Ще ти бъда много благодарна, ако споделиш с мен някои подробности, особено от първото посещение, за да бъда подготвена. Интересува ме най-вече какво е отношението на докторката, как точно протича прегледа при първо посещение и болезнена ли е хидротубацията като процедура? Може да ми пишеш и на лични. Предварително ти благодаря  Hug. Искрено се надявам всичко да е наред при теб и скоро да се похвалиш  с EFP  Wink

# 20
  • Мнения: 175
Armira  мила може би не съм човека, но искам да ти вдъхна кураж HugПочваш лечение и е важен крайния резултат, който съм сигурна, че ще е добър. А относно изследванията, тоест може да си ги направиш на друго място и да ги занесеш така ли? Кога пак си на посещение? Стискам палчета и  Praynig всичко да мине леко и успешно Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Armira  мила може би не съм човека, но искам да ти вдъхна кураж HugПочваш лечение и е важен крайния резултат, който съм сигурна, че ще е добър. А относно изследванията, тоест може да си ги направиш на друго място и да ги занесеш така ли? Кога пак си на посещение? Стискам палчета и  Praynig всичко да мине леко и успешно Hug
изследванията ми ги взе Андреева,и ми ги даде да си ги занася сама до лабораториите(определено държи да ги направиш точно там).те пък на свой ред ти дават ID и парола за да ги провериш през Интернет.Ти пък ги даваш на момичето на регистратурата за да ги види докторката и ако не можеш да отидеш до там ги коментирате по телефона.Следващото ми ходене ще е около цикъла да ми вземат кръв за да ме подготвят за хидротубацията.Дано всичко да е ок Praynig

# 22
  • Мнения: 1 095
Клиника Щерев  Peace
От раз с бебе Simple Smile при мен и при 4 познати. След 2 месеца сме пак там за да увеличим семейството Simple Smile
Аз съм при д-р Ганева

Общи условия

Активация на акаунт