Боя за коса - blond 13 (Клуб на блондинките)

  • 116 944
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 586
Дам, това се получава с 9.1 на Гарние. На дневна светлина е малко по-светло, но със сигурност не много светло. Но на мен естественият ми цвят е много тъмен и това е причината. Сега си правя само корените от няколко месеца и нямам никаква разлика с дължините, които бяха доооста светли, но по погрешка веднъж се бях наплескала с кестеняво и така се оправи положението. Кестенявото се отми, но все пак част от него се задържа по дължините и така ги уеднакви с останалата коса. И в този ред на мисли... Годайва, според мен ще стане каквото си замислила както се получи при мен, но без да пробваш няма да разберем  Laughing

И всъщност сега загледах снимката и наистина не е много реален цвета. Просто светлината изкривява всичко. Ето още две снимки. На първата пък изглеждам почти бяло руса  Shocked  Най-достоверна е последната снимка



Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 00:05 от Addri

# 706
  • Мнения: 3 419
Дам, това се получава с 9.1 на Гарние. На дневна светлина е малко по-светло, но със сигурност не много светло. Но на мен естественият ми цвят е много тъмен и това е причината. Сега си правя само корените от няколко месеца и нямам никаква разлика с дължините, които бяха доооста светли, но по погрешка веднъж се бях наплескала с кестеняво и така се оправи положението. Кестенявото се отми, но все пак част от него се задържа по дължините и така ги уеднакви с останалата коса. И в този ред на мисли... Годайва, според мен ще стане каквото си замислила както се получи при мен, но без да пробваш няма да разберем  Laughing

И всъщност сега загледах снимката и наистина не е много реален цвета. Просто светлината изкривява всичко. Ето още две снимки. На първата пък изглеждам почти бяло руса  Shocked  Най-достоверна е последната снимка

Ауу,много си сладкописна  Laughing нави ме.Айде мацам се другата седмица,след това ако нещо ми се струва много кестеняво ще изчакам 1 седмица и мацам на гарниер 9,1   Peace

# 707
  • Мнения: 372
Ети,аз също съм с Гарние Нутрис 100.
Последно се боядисах в петък с нея (за втори път).
Като резултат ми се получи последния нюанс,който е показала Теодорка... или нещо съвсем близко до това.


Доволна съм - много мекичка ми прави косата,особено и след балсамчето с плодовите масла.  Crazy
Изсветлява корените страхотно(поне при мен,де) - няма разлики,всичко е  Peace

# 708
  • Мнения: 3 675
Аз се боядисвам от 12 години руса и до сега никога не съм постигала такова руско, което да бие на бяло с нито една боя, а съм пробвала толкова много. Rolling Eyes Вярно е, че не съм наслагвала боята, така както вечно прави майка ми, която винаги си маже корените плюс цялата коса по дължина, но при нея това мазане е довел до следния резултат: рижи корени преливащи в патешко жълто и накрая завършва в бяло русо, което изглежда все едно се е хванала за електропровод Tired

http://www.garnier.de/_de/_de/haarstudio/index.aspx#/colorations-berater

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 02:22 от B & C

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И аз ще мина от 10 на 9, а ми се ще и на 8-ците да пробвам. Днес ще си поръчам нещо от 9-ките, въпреки, че сега на голямата ми дъщеря цвета стана много добре, но тя реши, че и е безцветно нещо  Laughing Сега е горе-долу така http://prikachi.com/images.php?images/549/2247549q.jpg. Чудя се точно какъв нюанс да избера от 9-ките, за да е по-натурално русо  newsm78 Има толкова много нюанси...

# 710
  • Мнения: 3 419
И аз ще мина от 10 на 9, а ми се ще и на 8-ците да пробвам. Днес ще си поръчам нещо от 9-ките, въпреки, че сега на голямата ми дъщеря цвета стана много добре, но тя реши, че и е безцветно нещо  Laughing Сега е горе-долу така http://prikachi.com/images.php?images/549/2247549q.jpg. Чудя се точно какъв нюанс да избера от 9-ките, за да е по-натурално русо  newsm78 Има толкова много нюанси...
За коя боя говориш?

# 711
  • Мнения: 7
Много ми харесва цвета на Addri Peace
Замислила съм се следващият път да опитам и аз 9.1

Извинете ,за може би повечето от вас лесен въпрос  !
Каква е разликата между Garnier Naturals и Garnier Nutrisse ?

# 712
  • Мнения: 37
Ети,аз също съм с Гарние Нутрис 100.
Последно се боядисах в петък с нея (за втори път).
Като резултат ми се получи последния нюанс,който е показала Теодорка... или нещо съвсем близко до това.


Доволна съм - много мекичка ми прави косата,особено и след балсамчето с плодовите масла.  Crazy
Изсветлява корените страхотно(поне при мен,де) - няма разлики,всичко е  Peace

значи и аз ще пробвам с тая гарниер 100  Wink

# 713
  • Мнения: 3 675
Каква е разликата между Garnier Naturals и Garnier Nutrisse ?
Garnier Nutrisse е  боя за коса, а Garnier Natural Beauty е серия за поддръжка на косата  (шампоани, балсами, маски).

Garnier Natural Beauty

# 714
  • Мнения: 3 419
Каква е разликата между Garnier Naturals и Garnier Nutrisse ?
Garnier Nutrisse е  боя за коса, а Garnier Natural Beauty е серия за поддръжка на косата  (шампоани, балсами, маски).

Garnier Natural Beauty

Грешиш  Naughty
Тя пита разлика между и .

# 715
  • Мнения: 1 080
Каква е разликата между Garnier Naturals и Garnier Nutrisse ?
Garnier Nutrisse е  боя за коса, а Garnier Natural Beauty е серия за поддръжка на косата  (шампоани, балсами, маски).

Garnier Natural Beauty

Не, различни бои за коса са:
     


Хаххахахахах GodaiVa, заедно сме писали Simple Smile

# 716
  • Мнения: 3 675
Да прави сте - сгрешила съм, но в немската  страницата на Garnier я няма. Сега разглеждам английската  Simple Smile
Каква е тази боя? До сега не съм я виждала  newsm78

# 717
  • Мнения: 372
значи и аз ще пробвам с тая гарниер 100  Wink

То пак си зависи от основата,де,но пробвай и успех!  Flutter
Аз много харесах този нюанс,защото стои много естествено(при мен) - без жълтеене и без пепелно.  Peace

# 718
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Да прави сте - сгрешила съм, но в немската  страницата на Garnier я няма. Сега разглеждам английската  Simple Smile
Каква е тази боя? До сега не съм я виждала  newsm78

Хах, това е една от най-разпространените (и евтини) бои на Garnier  Wink

# 719
  • Мнения: 154
Здравейте, по темата |"светло руса коса без блондор" ще Ви покажа моя опит http://prikachi.com/images.php?images/458/2248458b.jpg

постигнат е с боя Елгон (професионална). Използвам най-светлите нюанси на русото - 10/10 и подобни. Естественият цвят на косата ми е светъл кестен с пепеляви отенъци.

Общи условия

Активация на акаунт