Боя за коса - blond 13 (Клуб на блондинките)

  • 116 951
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 675
Здравейте момичета   bouquet аз вече искам да се спра с тоя блондор, че ми изгоря косата
Ама не знам с каква боя да се боядисам сега за да ми стане равномерно навсякъде  дайте идея моля ви   love001
Teodorka, жената от аватара на Eti123 е постигнала този цвят с помощта на блондор. Тази от снимката, която ти публикува също.
Желания от теб цвят се постига само с блондор, а ти щом не желаеш да използваш блондор и толкова държиш да бъдеш с подобна коса, то си купи перука - друг вариант няма. А ако започнеш да наслагваш много светло русо, то корените ще са ти тъмни, а краищата на косата  светли, но изгорели и нито ще е красиво, нито ще е това което ти искаш (равномерно навсякъде).
Ти или нямаш никакъв опит с боядисването, или се бъзикаш с нас  Thinking

# 691
  • Мнения: 434
Здравейте момичета   bouquet аз вече искам да се спра с тоя блондор, че ми изгоря косата
Ама не знам с каква боя да се боядисам сега за да ми стане равномерно навсякъде  дайте идея моля ви   love001
Teodorka, жената от аватара на Eti123 е постигнала този цвят с помощта на блондор. Тази от снимката, която ти публикува също.
Желания от теб цвят се постига само с блондор, а ти щом не желаеш да използваш блондор и толкова държиш да бъдеш с подобна коса, то си купи перука - друг вариант няма. А ако започнеш да наслагваш много светло русо, то корените ще са ти тъмни, а краищата на косата  светли, но изгорели и нито ще е красиво, нито ще е това което ти искаш (равномерно навсякъде).
Ти или нямаш никакъв опит с боядисването, или се бъзикаш с нас  Thinking

B & C,жената от аватара на Ети,е самата Ети. Peace

П.С. Адри,цветът ти много ми харесва! Супер си го докарала. Wink
А...и бебо е голям сладур!!! Hug

# 692
  • Мнения: 2 414
Пак да питам дали сте пробвали матиращият шампоан на Keune?

# 693
  • Мнения: 37
Ами нямам опит аз съм от 1 год и нещо руса и повечето съм ползвала блондори аз ако знаех с каква боя да постигна хубав рус цвят нямаше да си горя косата тея блондори. Ама съм виждала мацки които постигат хубав рус цвят и то без блондор
И знам, че с боя няма как да не станат корените по тъмни
И до колкото разбрах Ети не се боядисва вече с блондор и цветът и е хубав.

# 694
  • Мнения: 3 420

Teodorka, жената от аватара на Eti123 е постигнала този цвят с помощта на блондор. Тази от снимката, която ти публикува също.
Желания от теб цвят се постига само с блондор, а ти щом не желаеш да използваш блондор и толкова държиш да бъдеш с подобна коса, то си купи перука - друг вариант няма. А ако започнеш да наслагваш много светло русо, то корените ще са ти тъмни, а краищата на косата  светли, но изгорели и нито ще е красиво, нито ще е това което ти искаш (равномерно навсякъде).
Ти или нямаш никакъв опит с боядисването, или се бъзикаш с нас  Thinking
Мацето от аватара на Ети си е нашето Ети  Laughing
Не бих казала,че няма опит или се бъзика  Naughty Теди преудоля такива рижи краища,прави се с блондор и отгоре с Гарниер 111.Получава се нещо сивкаво,което като падне клони към бяло.Снимката,която е показала на Андреа (ауу как я мразя тая  Sick) е една умисъл по-тъмно от нейния цвят  или по-скоро като нейния,но без сивкавото. Ако искаш ТЕДИ да станеш като тая овца (упс ) трябва пак блондор + да речем на Гарниер 113 номер. Ако не искаш блондор трябва да се ориентираш към нещо по-тъмно (както аз се опитвам да направя).Ако толкова ти е втръснало от блондор поразгледай снимки на по-тъмно руси блондинки и като ти хареса нещо покажи-може да успеем да ти кажем как да го постигнеш  Peace
И Теди,една година и нагоре да си руса си е вече опит  Peace Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 1 588
Мерси за комплиментите, ще предам на бебока  Laughing
Това не е Андреа. Доста класи над нея изглежда момичето от снимката, но така или иначе този цвят без блондор не става

# 696
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
На снимката по-назад е Асдис Ран, футболна съпруга Simple Smile
Аз, разбира се,  още мисля и се чудя как да се боядисам  Rolling Eyes Сега мисля да мажа блондор  Laughing Пак Бюти, че не ми гори толкова косата. След това ще матирам, ако хване нещо, че след този блондор май никаква боя не хваща веднага след него  Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 37

Teodorka, жената от аватара на Eti123 е постигнала този цвят с помощта на блондор. Тази от снимката, която ти публикува също.
Желания от теб цвят се постига само с блондор, а ти щом не желаеш да използваш блондор и толкова държиш да бъдеш с подобна коса, то си купи перука - друг вариант няма. А ако започнеш да наслагваш много светло русо, то корените ще са ти тъмни, а краищата на косата  светли, но изгорели и нито ще е красиво, нито ще е това което ти искаш (равномерно навсякъде).
Ти или нямаш никакъв опит с боядисването, или се бъзикаш с нас  Thinking
Мацето от аватара на Ети си е нашето Ети  Laughing
Не бих казала,че няма опит или се бъзика  Naughty Теди преудоля такива рижи краища,прави се с блондор и отгоре с Гарниер 111.Получава се нещо сивкаво,което като падне клони към бяло.Снимката,която е показала на Андреа (ауу как я мразя тая  Sick) е една умисъл по-тъмно от нейния цвят  или по-скоро като нейния,но без сивкавото. Ако искаш ТЕДИ да станеш като тая овца (упс ) трябва пак блондор + да речем на Гарниер 113 номер. Ако не искаш блондор трябва да се ориентираш към нещо по-тъмно (както аз се опитвам да направя).Ако толкова ти е втръснало от блондор поразгледай снимки на по-тъмно руси блондинки и като ти хареса нещо покажи-може да успеем да ти кажем как да го постигнеш  Peace
И Теди,една година и нагоре да си руса си е вече опит  Peace Peace


 Grinning Grinning Grinning да какво ли не изтърпях и за това няма да се откажа толкова лесно колко време се мъчих да я направя руса Rolling Eyes
Абе ще поразгледам още малко и се ще си избера нещо

# 698
  • Мнения: 37
може нещо такова

# 699
  • Мнения: 3 211
Teodorka, естествения ми цвят е доста рус и съм постигала такова русо, каквото искаш с Блондор+палете 111. Първите 2 седмици беше точно такъв цвета, страхотен, но след това пак взе леко да жълтее. Но без блондор никога не съм постигала толкова светло, най-светлите бои използвам и ставам с много светло сивкави дължини и по-тъмни леко рижавеещи корени. Последно ползвах Крамер 101 и цветът ми стана като този, който последно си пуснала, но пак казвам корените ми са тъмно руси.

П.С. Годайва и Адри, много сладки бебоци Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 481
Я  да видя кой коментира моя милост Laughing,простено ви е,нали сме си един отбор(блондинки) Wink
Мда..този цвят,който постигам е само с блондор,няма как да постигна толкова бяло русо само с боя,за съжаление...
Косата ми е тъмно кестенява и само боя не оправя нещата...така правех преди обаче....,защото от скоро(2 месеца),вече не ползвам блондор,само и защото много изтощава-изсушава-накъсва косата..
Една моя позната фризьорка ми беше предложила вариант,да слагам блондор на 2-3 месеца, ще е по щадящо за косата.
Сега се боядисвам само с боя-последния път бях с Гарниер Нутрис 101,днес се правих със същата серия,но 100.
Бих казала че съм доволна,получи се цвят близък по дължините,но има една идея разлика- преливаща и засега ще остана на тази боя,че най добре изсветлява(бях с прокарали корени и леко рижави оттенъци)...
В момента ме устройва този вариант,защото все пак искам да си запазя косата,която ми е останала Laughing
Но трябва да ви кажа ,че дори и с лека разлика не е толкова грозно,дори е приятно като ефект.
Често посещавам Нейл бара и също толкова често си говоря с Диди:
http://www.slava.bg/images/content/8782/sesil_didy_zidarova_at_n … ar_12.2008_g..jpg
И трябва да ви кажа,че тя също не ползва блондор,Миро(нейн фризьор),я прави само с боя,има лека разлика ,но стои красиво.Той ми беше казал,че за да няма рижави нюанси,оксиданта на боята трябва да е възможно най малък процент(6%),и после при желание може обливка.

# 701
  • Мнения: 3 420

Често посещавам Нейл бара и също толкова често си говоря с Диди:
http://www.slava.bg/images/content/8782/sesil_didy_zidarova_at_n … ar_12.2008_g..jpg
И трябва да ви кажа,че тя също не ползва блондор,Миро(нейн фризьор),я прави само с боя,има лека разлика ,но стои красиво.Той ми беше казал,че за да няма рижави нюанси,оксиданта на боята трябва да е възможно най малък процент(6%),и после при желание може обливка.
Сега ако я питаш какъв е нюанса на русото и  Laughing Party

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Addri , толкова тъмно русо ли е наистина? Аз с 9.1 получавам далеч по-светли тонове, а вече ми се иска нещо по-тъмничко, като твоето. Детенцето ти е уникално сладичко! Да ти е живо и здраво и само радости да ти носи!

# 703
  • Мнения: 3 420
Addri , толкова тъмно русо ли е наистина? Аз с 9.1 получавам далеч по-светли тонове, а вече ми се иска нещо по-тъмничко, като твоето. Детенцето ти е уникално сладичко! Да ти е живо и здраво и само радости да ти носи!
И на мен с 9,1 ми става светло.Но Аддри преди това нацели брюнетски нюанс  Laughing

АДДРИ,май не ме отрази миналия път,че да се повторя  Embarassed Laughing

Мисля да се мацна с ето тази боя - http://www.palette.bg/nashite-produkti/permanent-natural-colors/ … i/300-svetlo-rus/
с умисъл,че даже може да стане към кестеняво и след това като слагам  по-натурален нюанс няма да избива бялото.Според теб ще стане ли работата  Laughing
П.С. Бебешока е голям сладур.Спапай му бузките от мен Simple Smile Heart Eyes[/color]

# 704
  • Мнения: 3
Ако под 9.1 разбирате L`oreal Preference 9.1, аз съм го ползвала върху естествения си цвят (тъмно русо) и с времето се получи много добре, най-доволна съм от този нюанс.

Общи условия

Активация на акаунт