Боя за коса - blond 13 (Клуб на блондинките)

  • 116 980
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 675
Момичета, а какво правите с веждите си ?
(по-специално естествено тъмнокосите от вас) Embarassed
Въпросът не е отправен към мен, но въпреки всичко ще отговоря - Правя ги по-тъмни с помощта на сенки за очи. Grinning  Харесва ми комбинацията от светла коса и тъмни вежди (не черни, но тъмни). А ако на вас не ви харесва тази комбинация, то винаги може да си ги боядисате. Виждала съм да се продава боя за вежди  Simple Smile аз моите веднъж дори си ги бях боядисала, но с обикновена боя за коса  Grinning

Sophie van der Stap

# 676
  • Мнения: 0
А някой пробвa ли вече новите руси нюанси на L'oreal Casting?

Купих си, но още не съм я пробвала. Преди известно време излезе серия с медни нюанси - 2 пъти се боядисвах с най-светлия цвят:

Получи се много приятен резултат, но трябва да се има предвид, че естественият ми цвят е тъмно рус. От 2 години съм с Кастинг-а и съм доволна - никой не допуска, че съм боядисана, много естествено изглежда, а аз точно това търся като ефект. Предполагам, за по-тъмни коси няма да е подходящ, но си зависи и от търсения резултат.  Wink

# 677
  • Мнения: 3 420
Здравейте момичета   bouquet аз вече искам да се спра с тоя блондор, че ми изгоря косата
Ама не знам с каква боя да се боядисам сега за да ми стане равномерно навсякъде  дайте идея моля ви   love001

Вече доста пообсъждаме тази тема.Аз също приключих с блондора,трудно хваща боя на белите дължини,но искка наслагване.Цитирам ти мой пост по темата :

    Здравейте момичета!Скоро трябва да се боядисам и кроя пъклени планове за онеправданата ми косица  Laughing Такааа,въпреди,че съм доволна от Гарниер нейчърълс 8,1 откъм цвят,но не и откъм трайност,реших да пробвам нещо друго.Ефектът,който търся е по-натурално русо,със почти незначителна разлика корен-дължина.Спряла съм се на:
    • Palette 300
    -
    http://www.palette.bg/nashite-produkti/permanent-natural-colors/ … i/300-svetlo-rus/
    • Garnier nutrisse - Естествено светло рус # 80
    • Londa color 87 Арктическо русо
    [/list]

    # 678
    • Мнения: 3 748
    Годява, аз преди време бях писала за Лонда 87. Като се намазах с нея косата ми стана с цвят на блато и помислих, че в кутията боята е била друга, но не-тази си беше. Ставаше все по-тинесто. Като се измих не се промени много. Стана една такава сиво-зеленикава от което бях ужасена.След 2 измивания обаче цвета стана наистина скандинавско русо без никакво жълтеене и до следващото боядисване не се промени. Може би ако се стои по-малко няма да го има и първоначалния блатен цвят. следващия път се правих с Лонда 19, но жълтее и има нужда от яко матиране. сега пак ще се върна на 87.

    # 679
    • Мнения: 3 420
    Годява, аз преди време бях писала за Лонда 87. Като се намазах с нея косата ми стана с цвят на блато и помислих, че в кутията боята е била друга, но не-тази си беше. Ставаше все по-тинесто. Като се измих не се промени много. Стана една такава сиво-зеленикава от което бях ужасена.След 2 измивания обаче цвета стана наистина скандинавско русо без никакво жълтеене и до следващото боядисване не се промени. Може би ако се стои по-малко няма да го има и първоначалния блатен цвят. следващия път се правих с Лонда 19, но жълтее и има нужда от яко матиране. сега пак ще се върна на 87.
    Мерси много   bouquet Блатест зелен ли означава?Тази боя я знам от една приятелка.Тя се правеше с нея и се получаваше добре без жълтеене.Основата и е тъмно кестеняво,но по-различно от моето,в смисъл моя като че ли има червен пигмент  newsm78
    Ти кои бои си пробвала и от кои си доволна?
    Само да кажа за зеления оттенък - получава се ако отгоре е била сива основата  Peace

    # 680
    • София
    • Мнения: 1 593
    Здравейте, блондита  Hug
    Утре пак ще се боядисвам. За пореден път с Гарние 9.1. Имам обаче понякога разни нечестиви помисли да й изневеря и да пробвам нещо друго  Rolling Eyes

    # 681
    • Мнения: 3 211
    И аз много се чудя на този Кастинг на Л'Ореал... Днес забелязах, че кожата на главата ми се бели, изглежда като пърхут Rolling Eyes Ама то много ми щипеше последния път Крамер-а, а по-предния път като се правих с крамер въобще не ми щипеше, а пак беше на мръсна коса.
    Годайва, а защо не пробваш Фармаколор, имат много хубав естествено рус цвят.

    # 682
    • Мнения: 3 420

    Годайва, а защо не пробваш Фармаколор, имат много хубав естествено рус цвят.
    Не съм я срещала по магазините..
    Здравейте, блондита  Hug
    Утре пак ще се боядисвам. За пореден път с Гарние 9.1. Имам обаче понякога разни нечестиви помисли да й изневеря и да пробвам нещо друго  Rolling Eyes
    То това е ясно,аз бях писла в някой от предните постове   за теб Laughing

    # 683
    • София
    • Мнения: 1 593
    Ето това ми е цвета, който постигам с 9.1. То не, че много се вижда на снимката, ама напоследък каквито и снимки да имам все детенце е на преден план  Laughing


    # 684
    • Мнения: 411
    Не знам дали е задаван такъв въпрос Embarassed, но защо е спряна от продажба боята Рецитал Преференс 02 на Лореал?

    # 685
    • Мнения: 3 675
    Здравейте!
    Имам нужда от помощ. Интересува ме този цвят какъв е и как се постига.

    За съжаление от тази снимка не се вижда много добре това което искам и за това ще се опитам да обясня.
    Цветът трябва да е хем топло русо с риж оттенък, хем пепелно русо. Crazy
    Много искам такъв цвят, но не знам как да го постигна. Мисля  да си направя кичури върху сегашния си цвят, но ме е страх да не стане грешка. Нямам опит с кичурите в домашни условия, а и това възможно ли е да стане, като се има предвид, че косата ми е до кръста. Според мен с шапка и ваденето на кичури би било невъзможно  Rolling Eyes

    # 686
    • Мнения: 37
    нещо такова искам

    # 687
    • Мнения: 3 675
    Teodorka, това което искаш е невъзможно да се постигне без блондор  Grinning
    С най-доби и приятелски чувства ти казвам да забравиш. Или продължавай с блондора, или се насочи към нещо по-тъмно.

    # 688
    • Мнения: 3 420
    Teodorka, това което искаш е невъзможно да се постигне без блондор  Grinning
    С най-доби и приятелски чувства ти казвам да забравиш. Или продължавай с блондора, или се насочи към нещо по-тъмно.
    И аз съм на същото мнение.Даже светло кестенявите трудно ще го постигнат  Tired

    Ето това ми е цвета, който постигам с 9.1. То не, че много се вижда на снимката, ама напоследък каквито и снимки да имам все детенце е на преден план  Laughing


    И моят гвят е горе-долу такъв ама след няколко миенета става пак клонящ към бяло  Close Мисля да се мацна с ето тази боя - http://www.palette.bg/nashite-produkti/permanent-natural-colors/ … i/300-svetlo-rus/
    с умисъл,че даже може да стане към кестеняво и след това като слагам  по-натурален нюанс няма да избива бялото.Според теб ще стане ли работата  Laughing
    П.С. Бебешока е голям сладур.Спапай му бузките от мен Simple Smile Heart Eyes

    # 689
    • Мнения: 37
    Teodorka, това което искаш е невъзможно да се постигне без блондор  Grinning
    С най-доби и приятелски чувства ти казвам да забравиш. Или продължавай с блондора, или се насочи към нещо по-тъмно.

     Grinning Grinning Grinning добре де дори и да не стане такъв цвят поне нещо по светло на Eti на аватара ми хареса цвета и

    Общи условия

    Активация на акаунт