Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 280
  • 709
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 674

Ето на какво попаднах и го  споделям с  вас!  Peace

Уволнен си: Постави си за цел да намериш работа, от която да печелиш с 25% повече, отколкото от предишната. Мисли за тази нова работа и спри да мислиш за това, че си уволнен. Започни да търсиш работа. Не поддържай никакви отрицателни чувства към шефа си за това, че те е уволнил. Вместо това мисли за него като за човек, който ти е направил услуга, защото ти сега ще намериш по-хубава работа.

Някой ти дължи пари и отказва да ти ги върне: Прости им! Докато поддържаш недоволство, ти казваш на вселената, че си изгубил пари. И, разбира се, ще привличаш загуба. Вместо това си постави за цел да спечелиш два пъти повече от парите, които си изгубил.

той/Тя те заряза: Вземи решение, че ще намериш нова любов. Някой, който е по-подходящ за теб. Направи си списък на всички качества, които искаш да видиш в идеалния си партньор. Сега се фокусирай върху това да срещнеш този нов човек.

Изгубил си бизнеса си поради банкрут: Вземи решение, че ще изградиш нов бизнес и ще постигнеш наново финансовата си свобода. Постави си за цел да печелиш 3 пъти повече от преди. Бонус точки: Вземи решение, че ще спечелиш много повече, отколкото ти трябват, за да изплатиш всичките си дългове, дори ако законът не те задължава да направиш това.

Ти си в болницата на легло: Вземи решение да използваи това свободно време, за да научиш нещо весело, да кажем нов език. Сега ти мислиш за новото умение и не се фокусираш върху болестта си.

 Hug

# 451
  • София
  • Мнения: 3 414
Искам да се отърся от "намирането на начин"за да се получат нещата,как да го изхвърля от ума си?
Важните хора около мен са песимисти,черногледи,немога да ги игнорирам,но и немога да ги карам да вярват като мен,обречена ли съм?

# 452
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ива&СиЕ   Hug

Не игнорирай близките си просто ги приеми такива каквито са  Grinning ,

ако искаш да "промениш" другите , почни първо от себе си  Hug

# 453
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Здравейте, мили дами   bouquet

Докато преди нямах време да влизам редовно, сега намирам, но от няколко дни несъзнателно избягвах да отварям темата толкова често. Сега разбирам защо...за момент бях обезверена...
Винце  Heart Eyes твоят пост беше първото, което забелязах и съм ти безкрайно благодарна - подейства ми страшно отрезвително.
Толкова много ви се радвам на всички, изпращам топлина на тези, които са в нужда и се радвам, наравно с тези, които вече създават чудеса  Hug
Научих се да контролирам мислите си и изпитвам невероятно спокойствие...чувствах се щастлива...но явно имам много още да уча, преди няколко седмици, ей така от нищото, както си бях щастлива, изпитах страшна самота, едно потискащо, дълбаещо в мен чувство...едно от желанията ми е да намеря подходящият за мен човек, да обичам отново...не зная много ли се концентрирах върху това, какво направих, но колкото и да мисля положително от онзи момент досега имам някакви мигове, в които просто се задушавам, че съм сама...А вече съвсем несъзнателно в обикновените житейски неща започвам да виждам и усещам до себе си човека, за когото копнея...дори не визуализирам съзнателно...
Няколко седмици какво ли не опитвам, но моментите в които изведнъж ми се свива стомахът от мъка, си ги има...като цяло обаче съм щастлива! Щастлива съм! Може би това ми се случва, защото скоро Той ще дойде при мен....
Чета ви и намирам кои са отговорите за мен...благодаря ви!   bouquet Hug 

# 454
  • Мнения: 39
аз  се опитвам да си контролирам мислите, да бъда ведра и позитивна... така до един момент и изведнъж пак нахлуват старите мисли и хоп... пак в черна дупка, хващам книгите и чета, чета докато се заредя отново...Сякаш две момичета се борят в мен  Mr. Green

# 455
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
аз  се опитвам да си контролирам мислите, да бъда ведра и позитивна... така до един момент и изведнъж пак нахлуват старите мисли и хоп... пак в черна дупка, хващам книгите и чета, чета докато се заредя отново...Сякаш две момичета се борят в мен  Mr. Green

И при мен е така. Но знам, че не става лесно и имам още мноооого да уча. Вчера бях ОК, но вечерта когато си легнах пак ме захлупиха грозните мисли и напрежението в стомаха. Тогава се полуизправих, долепих ръцете си като при молитва  и започнах да си мисля, че всичко, което съм споменала в картата ще ми се сбъдне. Някак успях да "обърна" посоката на мислите си. Трептенето в стомаха ми изчезна и съм заспала спокойна. Много ми е трудно, но не очаквам всичко хубаво да ми се случи незабавно. От доста време съм в дупка, а може би още повече ще мине докато изляза от нея. Но знам, че от мен и само от мен зависи да го направя. Че това е моят път и аз сама трябва да го извървя. Разбира се не и без помощ и подкрепа, за които иманно съм тук сред вас...Благодаря ви, че ви има    bouquet

# 456
  • София
  • Мнения: 3 414
Desss,Благодаря.Промяната съм я почнала постигнах нещо с което се борех 1 година,за 1 месец стана,благодарение на вас и темата.
Трудно е когато близките не разбират.
От коя книга да почна,"ТЕС" на И.П или "Промени живота си за 7 дни" на П.М?

# 457
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Момичета, радвайте се на живота и обръщайте внимание и на най-дребните радости споделени с близки хора. Няма по-голяма болка от загубата на близък. Исках само да отдам почит пред вас на милата ми баба, която въпреки, че не вярваше на нищо беше винаги мила, добра и ме учеше винаги да прощавам. Мир на праха ти, мила ми бабо!

# 458
  • България
  • Мнения: 0
 newsm20 БЛАГОДАРЯ на всички ви - прекрасни феи! Благодаря за вярата и оптимизма, с които ме заредихте! Благодаря за заряда и силата, които ми дадохте!
Сега вече съм решена да се измъкна от "дупката и хаоса", сигурна съм, че ще успея, защото постоянно усещам вашата подкрепа и любов. Още веднъж  newsm20  и newsm51 на всички!

# 459
  • Варна
  • Мнения: 640
 И аз искам да благодаря на всички, защото често влизам да чета и думите Ви наистина са сила и подкрепа, особено днес, когато и двете ми душички пак са  болни. Преди малко ревнах (от безсилие и бяс - от Коледа насам сме имали по-спокойни две, три седмици, и днес пак...), обаче се сетих за вас, и ето , май по-леко дишам. Прегръдки и пак благодаря!

# 460
  • Мнения: 515
почерп, имам повод и Благо-даря, че ви има  Hug

# 461
  • София
  • Мнения: 547
Вики, честито!!
 Hug

# 462
  • Universe
  • Мнения: 1 556
♥VIKI♥ , !
Животът е пред теб  Peace - моделирай го, както го мечтаеш!
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 463
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Вики,Честит Рожден ден!!!

Взаимствам поздрава на Лени,много е хубав! Нека животът ти бъде такъв,какъвто  го искаш!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 464
  • Мнения: 1 652
Честит рожден ден, Вики!

 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт