Big brother Family- тема 2 (28.03 - 04.04)

  • 140 277
  • 5 555
  •   1
Отговори
# 5 520
  • Мнения: 9 865
Веселин излезе да им се кара, каза на Давид, че накрая щял да го на*бе. Каза им "да бягат по-тихо".

# 5 521
  • Мнения: 17 546
Дейвид - супермен! hahaha

# 5 522
  • Мнения: 4
Веселин излезе да им се кара, каза на Давид, че накрая щял да го на*бе. Каза им "да бягат по-тихо".

"Аве аре бягайте с краката, не с устата бе ее Joyеее"

Давид–Юсеини Болт

# 5 523
  • някъде
  • Мнения: 979
"собственичката лично контролира и надзирава бизнеса си"  Това потвърждава мнението ми,че Анжелика изкарва парите,а мъжлето е основно консуматор с неясни и нередовни доходи.Иначе има самочувствие.

# 5 524
  • Мнения: 2 196
На дълги и на полеви условия! hahaha

# 5 525
  • Мнения: 6 919
Веселин излезе да им се кара, каза на Давид, че накрая щял да го на*бе. Каза им "да бягат по-тихо".

"Аве аре бягайте с краката, не с устата бе ее Joyеее"

Вика на Давид "Ей бегача, аз ще ти дам начален старт с шут в гъза".

# 5 526
# 5 527
  • Мнения: 17 546
Ма тоя човек ше може ли да си покаже носа навън като се прибере във Велинград!? Или ще му забранят със закон, щото има опасност да се затрие града и да измрат всичките му жители? От смях rotfImbo

Къде ги намери тези снимки на Анджито!  Sick
Детето и от Радо ли е?

# 5 528
  • Мнения: 6 919
Ох не мога  Joy На 100 метра спринт първите 20 ходел и чак след това започвал да тича  Joy

# 5 529
  • София
  • Мнения: 175
 Rolling Eyes Там няма пицария изобщо. newsm78
[/quote]

Има някакво заведение там и носи женско име , но не съм сигурна дали е точно Анжелика.Утре ще проверя.

# 5 530
  • Мнения: 2 196
Ма тоя човек ше може ли да си покаже носа навън като се прибере във Велинград!? Или ще му забранят със закон, щото има опасност да се затрие града и да измрат всичките му жители? От смях rotfImbo
То това е  сложна военна стратегия.  Joy

Жените направиха ли дупка на пеньоара на Боряна? Twisted Evil

# 5 531
  • Мнения: 4
Ох не мога  Joy На 100 метра спринт първите 20 ходел и чак след това започвал да тича  Joy

Да ама 100 те метра трябвало да са по права линия иначе не можел.

# 5 532
  • Мнения: 413
Ма тоя човек ше може ли да си покаже носа навън като се прибере във Велинград!? Или ще му забранят със закон, щото има опасност да се затрие града и да измрат всичките му жители? От смях rotfImbo

Къде ги намери тези снимки на Анджито!  Sick
Детето и от Радо ли е?
От Арената Wink

# 5 533
  • Мнения: 4

Жените направиха ли дупка на пеньоара на Боряна? Twisted Evil

Не. Това й го замисляше на гробаря жена му.
Нещо са се карали и тя бучеше яко ама за сега й се размина.

# 5 534
  • Мнения: 17 546
Цитат
Rolling Eyes Там няма пицария изобщо. newsm78


Има някакво заведение там и носи женско име , но не съм сигурна дали е точно Анжелика.Утре ще проверя.
Къде? Има павилионче за закуски след спирката  на тролеите за към центъра. В посока Дружба са гумаджийница и автомивка. Срещу "Дунев" има селскостопанска аптека и автосервиз, който изгоря. Друго няма.
Освен павилиона, който изглежда като изоставен отвън, да се казва Анджелика. Joy
На Норчето няма коса да и остане на кратуната от ровичкане в нея...

Общи условия

Активация на акаунт