Притеснявате ли се да оставяте бебето си на други хора?

  • 5 279
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Ами аз още се притеснявам, макар сега да е по-голяма и си позволявам да я оставам по често. Най-често за през деня в събота, а някой път с преспиване.

# 16
  • Мнения: 1 424
Ами притеснявам се. Налагало се е да оставям Томи на майка ми, но на свекървата още не смея да си оставя детенце.

# 17
  • Мнения: 4 187
Не се притеснявам, но предпочитам децата да са с мен ! Винаги има на кого да ги оставим и да излезем сами, но в повечето случаи ги взимаме с нас !

# 18
  • Мнения: 1 512
Не съм се притеснявала когато я оставях на мама дори като мъничко бебче,защото знам че е в сигурни ръце.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Притеснявах се в началото с голямата. Но след като видях, че се чувства добре с бабите, с бавачката бях малко по-спокойна.
Сега малкия е оставал за кратко само при майка ми. От една страна ми е малко кофти, но от друга го приемам за глътка въздух за мен... толкова рядко се случва...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 389
Отдъхнах си, че не съм единственото куку, което го е страх дори на собствената си майка да я остави.

# 21
  • Мнения: 539
Започнах да оставям големия когато навърши година,преди това не смеех.А и общо взето дори и след това до този момент много рядко е бил с други хора,и поради тяхната липса, и заради наше нежелание Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 39 917
Да, притеснявала съм се.
Около нас няма баби. Преди мама да замине за чужбина е гледала няколко пъти дъщеря ми. Макар и при моята мама пак съм се притеснявах, поне първите няколко пъти. Мама замина когато Дияна беше на 1,7г.
Малкият все още никой не го е гледал. Случвало ми се е да го оставя за 5мин на комшийката, за да мога да сляза до магазина. За 5мин не съм се притеснявала.

# 23
  • Мнения: 616
аз имам сериозен проблем с оставянето на малчо  Rolling Eyes не толкова от притеснение в смисъл бих го оставила на майка ми примерно и знам че няма да има никакъв проблем, оставал е при нея за през деня за по няколко часа, но повече от това не мога а трябва наистина той е много привързан към мен и само като ме изгуби от поглед настава неистов рев, дори и с баща му не седи, това си го отчитам като моя грешка просто тази психологическа бариера да го оставя още не мога да я прескоча Thinking

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Да.За пръв път я оставих на свекървата когато беше на 2г и 4м.

# 25
  • Мнения: 165
първият път като го оставих на майка ми беше гузно и мъчно и само звънях. Сега вече е оставал няколко пъти (когато се е налагало) и много му харесва,спокоен е и аз не се притеснявам много ,защото знам,че е в добри ръце при наще.Но много ми липсва и бързаме да си го приберем.

# 26
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
На никой друг, освен на майка ми не съм и не бих я оставила.
Но, всъщност, ние живеем заедно, така че "оставям" едва ли е точната дума в случая.

# 27
  • Мнения: 479
Да се допълня, че престанах да се притеснявам да я оставям с друг, когато се убедих, че дори и аз да я гледам неотлъчно, пак не сме застраховани от неприятности, като това например, че падна от спалнята, че повръща и други подобни.
Като цяло, човек, ако реши да параноясва, има за какво да се хване  Crazy Ама по-добре е за всички, това да не се случва  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 303
аз имам сериозен проблем с оставянето на малчо  Rolling Eyes не толкова от притеснение в смисъл бих го оставила на майка ми примерно и знам че няма да има никакъв проблем, оставал е при нея за през деня за по няколко часа, но повече от това не мога а трябва наистина той е много привързан към мен и само като ме изгуби от поглед настава неистов рев, дори и с баща му не седи, това си го отчитам като моя грешка просто тази психологическа бариера да го оставя още не мога да я прескоча Thinking

И моя "пръдльо" е така! После 5-10 минути само хълца докато се успокои, че вече съм при него! Аз съм била същата като бебе и е било доста до късно, че незнам... Когато го оставям вкъщи през деня с бабата/ние живеем сега при нея/ - няма проблем, но на чуждо място - НИКОГО друг не признава. За през нощта като се събуди, ако не отида аз да го  гушна - също няма мир!  ooooh!

ПП След 3 седмици ми е бала и как ще отида незнам - мисля да не го приспивам като за лека нощ, а да го оставя да се гледат с баба си като един дълъъъъъг ден и се надявам да нямаме проблеми, че иначе бързо ще се напразнувам!  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 090
Когато са мънички децата-да.За баткото вече не се притеснявам когато го оставям,но когато беше бебе-да.За малката в момента-също Blush.

Общи условия

Активация на акаунт