РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 094
  • 758
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 511
Здравейте и от нас
с малко закъснение Честит първи учебен ден
за нас той не започна,защото вечерта на 14 така се разхремави и започна да накашля,че нямаше
как да отиде
иначе сме си в градината,добре че тати е още  отпуска ,че има кой да я гледа

# 661
  • Мнения: 723
Момичета,благодаря за милите думи,
съпругът ми ви благодари също Laughing,

Васко е много доволен от първия учебен ден,наградили го с пчеличка LaughingИ то за рисуване Laughing,
това означава ,че госпожата ги е стимулирала всички,защото той е един Пикасо Laughingприживе Laughing,

момченцата са два пъти повече от момиченцата Flutter,

София ми скрои страшен номер,
седна до батко си на чина и каза,че и тя ще ходи на училище,
едва я измъкнах,рев,сополи ,хълцане в продължение на цял час-да се смее ли човек,да се ядосва ли,
много лично прие факта,че няма нужната възраст за предучилищната група Crazy Joy,

аз днес "узрявам" с още една годинка,здраве си пожелавам,че снощи ми "гостува" една жлъчна криза Rolling Eyes

Иве-давам ти ги и двете Hug

# 662
  • Мнения: 1 391
Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава!!! Другото се нарежда  Hug, а и с тези съкровища около теб, няма начин да не си щастлива!  Peace

# 663
  • Мнения: 668
Миме, да си жива и здрава! Много щастие и любов!!!  newsm59

# 664
  • Мнения: 112
maimp , честит рожден ден на патерица! Много щастие и мир на теб и цялото ти семейство!  party023
Честит празник на всички именници -Вяра, Надежда, Любов и София!
Аз съм именничка и черпя по едно за здраве

# 665
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
miamp, Честит двоен празник-вчерашен Рожден Ден на теб  и днешен Имен Ден на София и Вяра! Да сте живи и здрави цялото семейство и много да се обичате!
Честит празник и  на всички именници днес!
Честит празник специално и на София на Не се сърди човече,, както и на Гос-жа Мафани!

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 09:46 от Lucky Plam

# 666
  • Мнения: 9 814
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!

Лъки, и тук благодаря!  Simple Smile

 lu4a, честит имен ден и от мен!


maimp, Ч.Р.Д. на патерица!

# 667
  • Мнения: 1 280
 Миме, честит рожден ден със закъснение, здраве най-вече и все така чаровна  Hug Честити именички също, Много щастие и късмет на малките ти принцеси Вяра и София  Hug

 
Честито и на всички останали малки и големи, които празнуват днес имента си! Носете си ги със здраве и много усмивки   bouquet


  На останалите дами в темата, желая от трите /вяра, надежда и любов/ по много  Hug

# 668
  • Мнения: 723
Днес имам именнички-София и Вяра ,
да са ми здрави и да имат късмет в живота Simple Smile,

Честито на всички празнуващи,

Г-жа Мафани,ти си под прикритие Wink,предполагам именница си Flutter
честит  празник-всичко най-добро и спокойствие пожелавам  bouquet

  На останалите дами в темата, желая от трите /вяра, надежда и любов/ по много  Hug
а,и МЪДРОСТ Laughing,

благодаря ви момичета,много сте мили Hug

# 669
  • Мнения: 2 255

една почерпка и от мен  Peace
Да са живи и здрави всички именници   bouquet
и малката сладка адашка Вяра  Kissing Heart и кака София  Two Hearts и всички празнуващи  Tada

# 670
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ, НОСЕЩИ ПРЕКРАСНИТЕ ИМЕНА СОФИЯ, ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ!

# 671
  • Мнения: 581
Честито на всички носещи прекрасните имена Вяра Надежда Любов и София. Бъдете усмихнати, щастливи, влюбени. А на празнуващите дечица пожелавам много безгрижно детство.
А също така и честит градски празник на всички от София, все така да расте и да не старее София!!!
Честит рожден ден на вече порасналата Маймп. Много вяра, надежда и любов в изобилие  и другото каквото си пожелаеш!!!

Наистина хубави празници са това.

# 672
  • Мнения: 9 814
Днес Кати става на цели 6 години.
Почерпете се за нейно здраве!

 newsm59

# 673
  • Мнения: 723
Честит празник на Кати,
здраве,усмивки и щастливо детство и пожелавам Simple Smile

# 674
  • Мнения: 112
Честит рожден ден, Кати! Много щастливо детство!

Общи условия

Активация на акаунт