РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 016
  • 758
  •   3
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Благодаря ви момичета  Hug Hug Hug

maimp- някой ден ще изровя снимка на Алекс като едногодишен - много прилича на аватара ми  Mr. Green затова го подбрах hahaha

Аз козунаци няма да меся, но яйцата станаха много свежарски- от 40 се счупиха 8. Явно са били от не съвсем  свободни кокошки Joy Но здраве да е!

Тези празници ми се налага да поработя, та ще съм по-често във форума  Wink Тъй, че ще ви досаждам яко  Flutter

# 76
  • Мнения: 301
Джони честит рожден ден мила  Hug
Много обичана и желана 

Весели празници на всички

# 77
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Джони, честит рожден ден, мила! Цялото щастие на земята ти пожелавам да получиш като подарък и толкова хубави емоции и спомени да натрупаш, че да те ни остане в албумите със снимки място за повече!

И ние боядисахме яйцата. От 40 има 4-5, които дадоха фира. Не знам какви бяха боите, но се получиха едни много светли и нежни цветове. Рисувахме с пастел по тях преди да ги пускаме в боите, после Теди налепи и някакви стикерчета. Важното е, че лицата грееха и имаше щастливи детски очички. Grinning
Козунаци ще меси утре майка ми. Аз не мога да меся абсолютно нищо - нито питки, нито козунаци. Embarassed Но майка ми тази година се вдъхнови и отрано заяви, че ще прави. А тя прави мноооого хубави козунаци. Grinning
Дано не вали утре, ще се разходим до някоя църква.

Последна редакция: сб, 03 апр 2010, 13:14 от lulumba

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Зузи и Лулумба  Hug благодаря ви!

# 79
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ние днес се разминахме с църквата, утре ще е. Двамата малки сополясаха и опитват да се разболяват. Така че бухам сега Саностол и еуфорбиум и се надявам до утре да са в перфектно състояние. С моята гнойна ангина (не помня дали ви казах как се сюрпризирах сама като за почивни дни) нещото лека-полека потръгват и се надявам и аз утре да съм по-добре.

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА УТРЕШНИЯ СВЕТЪЛ ПРАЗНИК ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ!

# 80
  • България
  • Мнения: 490
здравеите момичета.
прочетох всичко от новата тема.
записвам се да ви следя.от 1-2 седмици имам нет,но си признавам че нарочно ви подминавах,по обесними причини.....
аз съм вече месец в гърция.чувам се с децата 2 пъти в седмицата и така.
усмихнат ден ви желая!!! Hug Hug Hug  bouquet

# 81
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Хей, днес сме имали рожденичка.  Grinning
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКТОРИЯ! ДА РАСТЕ ПРЕКРАСНО И СЛЪНЧЕВО ДЕТЕ, И ДА ПОЛУЧИ ДНЕС НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ ПОДАРЪЦИ!

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Росито  Hug

Честит рожден ден на Виктория и от мен   bouquet  bouquet  bouquet
Весел празник и мноооого подаръци   bouquet

# 83
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВИКТОРИЯ!

# 84
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА УТРЕШНИЯ СВЕТЪЛ ПРАЗНИК ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ!

Гласувах с първа опция. Началото на март я записах в училището, предучилищна. Учителката ми се видя много готина, дано не остана излъгана и децата да я харесат.

# 85
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! ЗДРАВЕ, СВЕТЛИНА, ЛЮБОВ!

# 86
  • Мнения: 1 391
Христос Воскресе! Бъдете благословени!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Христос Воскресе!!! Много здраве, късмет и благополучие на всички!!! Hug



Джони, честит рожден ден (на патерички)! Бъди щастлива, обичана и здрава още 100 години поне!!! Heart Eyes

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честит ВЕЛИКДЕН!!!
Чоколина и Колибри - страхотни са моделите  Hug

# 89
  • Мнения: 9 814
Христос Воскресе! Весел празник и от мен!
Джони, със закъснение, но от сърце честит рожден ден!

Чоко, Колибри, Джони- децата ви са прекрасни!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт