РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 038
  • 758
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 371
Аз ли съм най-безотговорната майка, която не знае колко тежи и е високо детето й Joy
Слабичък е, висок е като за възрастта си, съдейки по дрехите. Обувки носи 29 и 30 Thinking

Видяхте ли, че вече има списание Бен 10 - http://www.egmontbulgaria.com/mgzns/ben10.htm

# 151
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дуци, аз пуснах мухата.  Mr. Green Ама бях толкова щастлива от 19-те кила на Теди, че нараво подскачах на стола от кеф. Ей, да се види и у наше село малко загладено месце по кокалите. Mr. Green А мерките и теглилките при нас дойдоха, защото чак сега направихме заветната реимунизация дифтеткок. И покрай боцкането, мина и меренето.

# 152
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Аз ли съм най-безотговорната майка, която не знае колко тежи и е високо детето й Joy

 hahaha Май така се оказа.

За № на обувките, следя развитието и се плаша - вече направо за есента ше сме си 33. Иначе кльощаво и проклето.

Приключваме с ДЗ и през май ще имаме бал....В първия момент ентусиазмът на г-жите леко ме шокна, но вече закупихме рокля и подходяща шапка, на която дори и аз се радвам.

Надявам се да ми остава повече време за каране на колелата.

# 153
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
За № на обувките, следя развитието и се плаша - вече направо за есента ше сме си 33. Иначе кльощаво и проклето.

Мммм, туй все едно аз съм го написала.  Thinking Crazy

# 154
  • Мнения: 581
Ох,сега и аз трябва да се причесля към отбора на безотговорните. Висока е 122см . За кг не  знам колко са  Sad Госпожицата се страхува да се качи на тези кантари които са на улицата. не ще и не ще. Всяка година  ги теглят в градината, та тогава ще разберал В сръвнение с другите деца изглежда по висока и по - голяма.
 Зъбче има само едно паднало а в групата и има дечица родени в края на годината, които са сменили вече по  2 3 зъба.
В петък нали е водихме на доктор УНГ, ходихме при  доцент от София, който идва  да преглежда тука в Бургас и той, като е прегледа каза че има 3 сливица. Но не е толкова голяма и засега няма опасност. Изписани капки за нос и отделно през 2 часа да и слагаме капки- лайка със сода. Това 3 4 дена два пъти в месеца. Ако до есента не се оправи ще се вади. Cry. Лятото планина, море  Sunglasses
Ето снимки

 http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=214532&id=100000478371281&fbid=113910691968209

# 155
  • Мнения: 112
Днес имаме рожденничка МАРГАРИТА на мама minona74! Весел празник и много подаръци!  ura    party023

# 156
  • софия
  • Мнения: 60
Честит рожден ден на Маргарита, с пожелание за много здраве. Искам да попитам майките ,как успявате да накарате детето ви ,да седне на зъболекарският стол .Вече ходим няколко пъти и никакъв резултат, а имаме кариес ,та дори пулпит ,пък и тепърва ще сменяме зъбките .Благодаря ви!

# 157
  • Мнения: 9 814
Честит рожден ден на Маргатита! Да расте здраво, весело и усмихнато дете!   bouquet

mi6ence, за сега проблеми с това нямам. С удоволствие си отваря устата и даже не иска да слезе от стола  Shocked
Има една пломба и на шест месеца веднъж я водя на зъболекар.

Имамама, дано лятото с моретои планината нещата се нормализират. Линкът към снимките не се отваря.


# 158
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРГАРИТА! МНОГО ХУБАВИ ПОДАРЪЦИ ДА ПОЛУЧИ НА ТОЗИ ДЕН И МНОГО ОБИЧ!

mi6ence, и ние нямаме проблеми със зъболекаря. Но Теди е ходила само веднъж на зъбар де. Когато трябваше да се извадят клатещите се зъби. И попадна на един много мил, макар и не детски зъболекар, който така я весели, че тя сега е на твърда позиция да вадим зъбите само при него. Иначе кариеси и развалени зъби няма, така че не се е налагало за такова нещо да ходим.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честит рожден ден Маргарита!!!
Да си здрава, щастлива, весела и сияйна!!!
Весел празник и многоооо подаръци 
bouquet

Имамама  - честито и на теб със закъснение . Аз видях снимките- много е чаровен рожденника  Hug

Току що се връщаме от зъболекар - просто трябва да попаднете на точния човек   Peace Днес  направихме 2-ра пломба и ни сложиха лекарство. Ако е за Пловдив мога да препоръчам  Peace

# 160
  • Мнения: 4 371
Ми мойто голямо бебе е лятно(то и малкото, де) и ходим на консултация юли месец Crossing Arms Mr. Green

Честит рожден ден на Маргарита, да е жива и здрава, умерено палава и много щастлива!

# 161
  • Мнения: 763
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА РОЖДЕНИЧКА!

Мен направо ме е страх да си кажа, ама ние досега на зъболекар не сме били. Два пъти се оплака, че я болят зъбите, водихме я, но се оказа, че няма кариеси, а най-вероятно й растат кътници. Да се чудиш на кого прилича това хлапе! Аз на нейната възраст имах завидно количество пломби в устата си. На баща й зъбите също не са здрави и постоянно е по зъболекари.  newsm78 Иначе профилактично я водя, ама досега всичко в устата й е здраво! Peace

# 162
  • Мнения: 2 529
Едва на 11-та страничка се включвам  Embarassed , но да поздравя и аз рожденичката Маргарита!   bouquet Да расте жива и здрава, красиво и будно дете!  newsm59

За мерките на Емил мога да кажа, че е доста слабичък (18.5 кг), но пък е здрав и жилав. На ръст не сме го мерили скоро, но е около 120 см, номер на обувките 30-31.
От няколко дни му се клати едно зъбче долу, а иначе има много пломби (8 бр.), две от които на пулпити, другото кариеси. За съжаление е наследил зъбите на баща си, а не моите  Confused Излезнаха ми у 2 нови зъби (6-ти долу от двете страни) преди 3-4 месеца без проблеми.

Смятам да го водя на цирк тези дни, но не зная, дали е добре да взема и малкия  Thinking Как мислите?

# 163
  • София
  • Мнения: 2 845
Ивета носи 27-28 номер обувки. А за зъболекаря - срам-несрам ще кажа, че никога не съм я водила. Сигурно трябва, но нямам идея къде. Някакви препоръки за детски зъболекар в София, но да не е в западните квартали - центъра или по пътя към "Младост" и в "Младост"?

# 164
  • Мнения: 9 814
Клер, за Младост не мога да ти препоръчам ни един читав зъболекар, който и да умее да се оправя с деца.
Ние ходим при една много мила съкварталка, която обаче има кабинет на бул. Витоша.

Аз пак да питам- навити за софийска среща на набора в удобен за всички ден, час, място.....?

Общи условия

Активация на акаунт