РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 025
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 255
Каялоян още няма сменени  зъби  #Crazy
Иначе ходим на зъболекар от ранна възраст ...нямаше 1,5г.  Sick в Медстом - при д-р Маркова  Peace той много си я харесва и сяда на стола без никакъв проблем  Hug и все я разпитва сега какво прави ...та тя му се смее, че щял да й става колега  Joy

# 166
  • Мнения: 987
Честито на Маргарита ! Весело и забавно детство      Party Time  ura

Марти е 120см и 17кг. Обувки носи 28-29 номер. Слаб е , но аз никога не съм се притеснявала, нито съм им следяла кг.
На зъболекар и аз ги водя мойте редовно на 6 месеца на профилактични. За сега Марти няма пломби. Но и зъбче не му се клати още.  Laughing

Джони, гледам софиянки се канят за среща - да си спретнем и ние една пловдивска   Laughing
Франи, Марти го водих за първи път на цирк, когато беше на две . Беше му доста забвно тогава , само дето сега нищо не си спомня - даже , че е ходил на цирк    Mr. Green

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592


Джони, гледам софиянки се канят за среща - да си спретнем и ние една пловдивска   Laughing

Готова съм само де не е днес, че ще пътувам извън града  Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 2 844
Ау, среща! Пишете ме и мен! Hug

# 169
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Виктор не е ходил на цирк досега. Мисля, че няма да му хареса, защото е свикнал да гледа хубави циркове по телевизията. Пък и като дойде цирк в Плевен започва да вали. И на мен в дъжд не ми се иска да го влача на цирк. Mr. Green

# 170
  • Мнения: 763
Миналата година ходихме с Еми точно на Балкански. Доскуча й и помоли след почивката да си тръгнем. По-миналата година беше същото. Peace

# 171
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А Виктор с неговите 25кг и 128 см си е направо великан. Mr. Green


О, и моето е великанче-същите мерки и теглилки, в гарнитура с 29-30 номер обувки Mr. Green-мома, та дрънка!
Да ви се поФаля какви истории в картинки е сътворила миналата седмица в детската:
картинка №1-мама и тати се женят с корони на главите
№2-мама и тати, един до друг, тати се хили, а мама е с кръгъл корем
№3-тати държи ръката на мама, а бебето Цвета си е подало лицето под полата и ooooh!-ражда се
№4-мама гушка новороденото, тати пак се хили с огроомна усмивка.

Така, засега реакции няма, от страна на госпожата или възмутени родители.Ще видим, обаче.

И в завършек-и аз искам среща, ама малко по-нататък, че сега съм с чудовищен ларингит и липса на какъвто и да било глас.Възпитавам Цвета с ръкомахане и не мога и дума да обеля(от което тя е много доволна и се възползва с бясна сила да прави бели)
За цирка-ходили сме 2 пъти, и 2-та пъти и хареса и беше възхитена, така че може би пак ще я заведа Thinking

# 172
  • Мнения: 990
Тук съм  Embarassed, ако ме помните, лаптопа ни загива бавно и не ми позволява д апубликувам повече от 2 реда (странна болест)
Скоро ще се връщам на работа и ще ви навестявам по-често от служебния  Crazy

# 173
  • софия
  • Мнения: 60
Утре сме пак на зъболекар, стискайте ми палци дано този път да даде да му оправят зъбите, че вече ще откача .Чудя се как вече да му говоря ,че не е толкова страшно .Успешен ден на всички!

# 174
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
mi6ence, newsm10 thumbsup  и на ръцете и на краката-стискам силно!

# 175
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Лъки, историята в картинки е уникална. Детето правилно е схванало процеса. hahaha
Мишенце,  fingerscrossed
Кики, аз и двамата съм ги водила на цирк в невръстна възраст и им беше интересно. Теди я заведох като беше на около 2 годинки, а Сашко - по-малък и от нея. Единствено, че им доскучаваше към финала. Иначе есента ги водих пак - тогава малкият беше на 2 години и 2 месеца, и му беше страшно интересно. Но не на цирк Балкански, а на друг цирк (на наши приятели, циркови актьори), в който имаше страшно много дресура на най-различни животни, вкл. мини-козички и котки.
Среща - дааааа. Grinning Аз обаче мога само в почивните дни, че през останалото време съм на работа.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И аз също съм ЗА среща в ПОЧИВНИТЕ ДНИ, защото съм на работа. През делниците мога, но само вечер след 18 часа  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 2 529
 Благодаря ви за отговорите за цирка   bouquet В крайна сметка ще ги водя и двамата  Simple Smile Видях, че цирк Балкански са се разпънали зад мола на Стамболийски и така ми дойде идеята, а ми е горе-долу удобно като разстояние  Laughing На сайта им не мога да намеря информация за този сезон обаче и ще отида тези дни на място...

# 178
  • Мнения: 4 371
Аз пак да кажа, че съм за среща, може в Зоопарка Mr. Green Хем кафенце има, хем площадка.

Пепи днес ходи на зъболекар с баща си, имаше кариес. След като го oправили, седнал баща му на стола, за почистване на зъбен камък. Докторът си приказвал с Пепи, питал го по едно време "Искаш ли и на теб да махна зъбния камък?", а Пепи му отговорил "Не, но можеш да ми почистиш ушната кал". Е казвам ви, паднах от смях, от къде му ги ражда главата, а и една интонация е извадил  hahaha

На цирк ходихме, когато бях бременна, след почивката подивя и едва издържа края.

# 179
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Докторът си приказвал с Пепи, питал го по едно време "Искаш ли и на теб да махна зъбния камък?", а Пепи му отговорил "Не, но можеш да ми почистиш ушната кал".

 hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт