РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 51 956
  • 758
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен! Аз от много време не съм ви посещавала. Ние подадохме документи за училище в началото на април и живот и здраве септември ще  сме първокласници Simple Smile Ще ви разказвам как е минало, за да се подготвят и повечето от вас за другата година.
Дарито ще става кака живот и здраве през юли, надявам се да се спрявя и с бебе и с първокласничка   Crazy едновременно.
Със зъбите сме - 5 паднали, 2 поникнали плюс един растящ кътник. Мерки и теглилки  - 122 см, 22 кг. Когато търся дрехи, вече гледам размера да е като за 8 гоишни. И крачетата са ни големки - 32 номер Simple Smile Но да ми е жива и здрава  Peace

# 196
  • Мнения: 70
Синът ми се казва Калоян. Роден е на 18.07.2004г. Вече е батко на десет месечната си сестричка Теодора. Интересуват го мотори , коли , трактори ...Ходи на детска градина все още без желание..., няма търпение да тръгне на училище , ноо..... догодина.

# 197
  • Мнения: 2 910
Аз така и не разбрах, че Марти ми е имала имен ден ooooh!, трябва да влизам по-често в темата да се осведомявам bowuu
Относно мерки и теглилки и тя се оказва най- ниската- 110см. и 18кг. За другите кътници май така и не съм гледала, но днес ходихме да извадят и второто зъбче, че постоянното почти половината се е показало. Започна да се пазари със зъболекарката, че утре щяла да дойде  Mr. Green, да не го вадят днес, а аз седя до нея и стискам ръката. Много ми е страхлива, първият път плака, а този се опита, но стигна само до мрънкане. Сега ще влизам в ролята на Зъбна феичка Grinning Нейната детска градина я затвориха за ремонт, та вече е ваканция от 1 седмица и започва да не я свърта. Сутрин спи до 9-10ч., след това се излежава 1 час и докато се облече, измие и закуси и то станало обедно време и ще трябва да променям режима, че лятото не ми се излиза в най- големите горещини.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Лелееее няма време да се добера до темичката ни  ooooh!


Честит рожден ден на Васко/вчера/  и Ерик/днес/!!!
Да са здрави, силни, самоуверени и обичащи!!!
Много щастие и късмет им желая!
 



За мамите им:

Добре дошла yanuni   bouquet

# 199
  • Мнения: 1 089
Момичета, може ли и ние с Вики да се присъединим към вас? Виждам тук доста познати личица и ще ми е много приятно пак да съм сред вас. Виктория е родена 06.09.2004г.

# 200
  • Мнения: 9 814
Честито на рождениците! Да растат здрави и щастливи!

Добре дошли на Тан и Вики и yanuni и Калоян. /yanuni виждам, че и твоето по-малко детенце е юнче  Grinning/

# 201
  • Мнения: 2 255
Оoo Танче, добре дошла сред наборите...къде се загуби  newsm78 Вики е станала голяма принцеска  Hug

Честит празник  bouquet на всички  Kissing Heart и пропуснати и не   да са много здрави и весели палавници    Party Time

Леле как си лети времето и 1х1 дечурлигата от бандата си връткат по 6 год.  Hug а Коко онзи ден ми се оплакваше, че вече му омръзнало да чака да стане на цели 6  Rolling Eyes ...още незнае милия, че му е по-добре да е малко човече  Joy

И аз влизам само на 2 на 3 да ви прочета ...но не остава много време за писане, че нещо напук на кризата се счупваме от работа  Mr. Green не че се оплаквам ...ама все пак  #Crazy

# 202
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 475
Честит Рожден Ден на всички рожденици! Да растат здрави и да радват близките си!
За срещата-ако е в зоопарка, ние ще пропуснем(Цвети прави алергични пристъпи от животните там Tired)
Зъби си имаме в изобилие-4 кътника поникнали напълно, 6 падналимлечни зъбчета, от които 4 долни постоянни поникнали, в момента липсват предни горни 2 броя.Смешна е много, не може да отхапва и върти във всички посоки храната, ако е нужно да отхапе парче Mr. Green
noriscat,честито! Да ти е лека и спокойна бременността, а като се роди бебчето,ще се справиш! Аз точно такава разлика исках, ама не би ConfusedТъкмо ще можеш да отделиш повече време и на първокласничката, като си си у дома Peace

# 203
  • Мнения: 1 089
Оoo Танче, добре дошла сред наборите...къде се загуби  newsm78 Вики е станала голяма принцеска  Hug
Вярка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бях се "забила" в бебешките теми, но ето ме тук, вече няма да ви оставям. Simple Smile Много ми липсвате цялата банда. И като ви видях тук ми стана много приятно, но и малко носталгично. Hug
Да, Вики расте. Но си е все същият слабушко, 17кг и 115см. С огромно нетърпение чака феята на зъбките, но тя нещо не ще да идва Mr. Green
Присъединявам се към поздравите за днешните рожденници! Да растат здрави, обичани и щастливи!

# 204
  • Мнения: 2 255
 Joy те с Коко си вървят май все така "еднакви" и той е 17-18 кг и 115-116 см и още няма клатещи се зъби  Mr. Green

# 205
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕРИК! ДА РАСТЕ СИЛЕН И КРАСИВ, И ДА ДАРЯВА ВСИЧКИ ОКОЛО СЕБЕ СИ С УСМИВКИ И ОБИЧ!

Тан, добре дошла и от мен!  bouquet

Нас утре изглежда ще ни посещава зъбната фея. На Теди един от горните зъби вече е почти пред падане. Но пак ще наминем при зъболекаря, че нещо ме съмнява - Теди твърди, че около него й дращело, а аз не виждам избил зъб отзад. Thinking Та ще го махаме, че да не стане като долните - два реда зъби. Thinking

# 206
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 475
Лу,  Mr. Green,може и ръбчетата на разклатеното вече зъбче да и дращят, не се притеснявай толкова Simple Smile Като се разклати много, ръбчетата му излизат над венеца и почват да дращят.

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
Здравейте и от мен!
И аз не съм се включвала отдавна. Нашата бъдеща кака е 118 см. и 19 кг. На първа пролет - на 22.03 ни падна първото зъбче и оттогава е много щастлива, че и тя е вече от големите  Laughing - така го приема. В неделя обаче забелязах, че зад второто долно зъбче, което се клати от доста време, е пробило новото, и се попритесних. Още вчера й записах час за тази вечер след градината, но ще я води баща й, защото вчера от тези миризми ми стана лошо. Иначе вече съм като едно голямо клатещо се пате, в 8 месец съм , и всички вече броим дните до средата на юни.  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 70
Франческа Салиери - да малкото ми е юнче. Аз те засичах и в юнската тема ,ама ти май след спора с фотосесиите изчезна от там. Simple Smile

# 209
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Лу,  Mr. Green,може и ръбчетата на разклатеното вече зъбче да и дращят, не се притеснявай толкова Simple Smile Като се разклати много, ръбчетата му излизат над венеца и почват да дращят.

И аз това си помислих като не видях никакъв нов зъб. Ама нали предния път така нямаше нищо и изведнъж се появиха два, че и вече израсли, та както се казва - страх лозе пази. Thinking Иначе аз моите сама си ги вадех и помня много добре това закачане на ръбчето. Но Теди не може сама да се справи засега, та ще прескачаме при нужда в зъболекарския кабинет. Утре ще пробваме един друг, който ни е буквално под носа - да видим там "какичката" как ще пипа. Тя е съвсем младичка и се надявам да действа с кадифени ръкавици. Пробвах аз да дръпна зъбчето, ама диването не дава. Crossing Arms
vany6a, хайде, не остана до юни месец. Още малко, пък после ще ти е весело с каката в ролята на помощник. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт