РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 050
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Мерси, Вихрогонче!
Сега е на ред лентичка със свалени килограми Embarassed, ама като натрупам (ако натрупам) успехи там:)

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз лунувам - хайде с мен!  Hug

# 512
  • Мнения: 2 255
lulumba  Joy
И моята как е придобила това умение със свиркането незнайно как и от къде  newsm78
Сега обаче напоследък забелязвам се опитва и да щрака с пръсти. Дали пък няма да се извъди някаква "видна купонджийка"  #Crazy
Значи ще са 2ма с Коко  Joy той пък е №1 в щракането с пръсти ...но свиркането му куца засега  hahaha тъкмо ще се допълват  Peace

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
*2K*    Peace

# 514
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз лунувам - хайде с мен!  Hug

хайде , как се лунува ?

# 515
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Лунува се като пиеш само вода на дните от лунните цикли-новолуние,пълнолуние, първа и последна четвърт.Долу-горе един път седмично се пада на вода, ден преди и ден след това се ядат плодове и зеленчуци приоритетно за да подготвиш организма да изчисти. Това е т.нар.лунна диета, има ефект ако имаш воля Peace

# 516
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотно, ще го пробвам ...

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Много драстични диети за мен. Не бих могла да се справя с деня само на вода, или поне така си мисля. На участващите успех и после докладвайте за резултата  Simple Smile

# 518
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ДУЦИ, ЧЕСТИТ ТИ ИМЕНИК! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОООООГО ДА ТЕ РАДВА И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА ТЕ СЛУША И ОБИЧА!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ДРУГИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ!

# 519
  • Мнения: 3 334
Честит празник на всички именници Hug
Ние ще сме в предучилищна към детската градина.
Малко започвам да се шашкам как бързо се мина времето и малката е вече на 6 год.
На море ще ходим от средата на юли и всеки ден се пита кога ще се ходи,след колко дни и направо ни подлудява малката...........много е нетърпелива вече,а и е фена на плуването.................не като мен спортен инвалид.

# 520
  • Мнения: 1 283
Привет мацки! Hug
Оня ден се опитах да пиша,но не намерих темата1 Crazy Как сте?

Ние бяхме на къмпинг с бебата за сефте и тя се държа супер.Спа с часове,а мама и тати релаксираха малко.Гледахме мач,пяхме,играхме,плющяхме карти,абе купон.Бяхме на РДен на една мацка и се събрахме 6 семейства. Crazy

Утре тръгваме пак на къмпинг за 5 дни.да стискате палци всичко да мине добре и да се върнем живи и здрави. Praynig Сега готвя и правя сладки за пътя и седнах малко да почина,та ви пиша. Grinning

Иначе сме добре.Децата от днес са във ваканция и при нас е весело.Добре,че поне спят до късно и не започват от сутринта с капризите. Тук времето е много горещо и не се излиза през деня.


Ами това е от нас милички!Ще ''намина'' другата седмица. Честито на всички,които имат повод!Да сте живи и здрави.Цунки от нас и до скоро! Hug

# 521
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Холи, весело и безаварийно къмпингуване и този път. Hug И като се върнете, пусни малко снимки. Heart Eyes
Ани, и ние ще сме в предучилищна в детската градина. Grinning

# 522
  • Мнения: 1 391
Хей, здравейте, отдавна не бях попадала на темата и ми домъчня!
Холи, страхотно е, че ходите на къмпинг, че и с бебето - аз съм фен!
Моя Думби е болничък сега, тъкмо се канехме да ходим в Родопите на екскурзия - но за мен, татко му и него се отлага. Ще пуснем Ели с другите на екскурзията, та сега й стягам багажа. За пръв път ще ходи без нас  Crazy, но тя много се кефи - и аз де - време е малко по-самостоятелна да бъде.  Grinning

# 523
  • Мнения: 2 529
За пръв път ще ходи без нас  Crazy, но тя много се кефи - и аз де - време е малко по-самостоятелна да бъде.  Grinning

Ще си изкара страхотно, ще видиш  Grinning

# 524
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито на празнувалите!
Весело прекарване на всички, които отиват на екскурзия и на почивка. Нашата мина и тайно се надявам да отидем отново през септември. Wink

Поздрав за всички ви:
http://87.121.59.2/play:f2efadf5&al=1&vid=

http://www.youtube.com/watch?v=52qB-ymM3eg&feature=related
Бях на концерта на Филип Киркоров и още съм под негово въздействие. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт