В затворен кръг сме, дайте съвети!

  • 1 484
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Блаодаря ви за подкрепата, по-добре е положението!  Grinning
ГУшкам го дълго, той иска да го приспивам като бебе и си иска да го люшкам - с дебел глас казва "Айде, бутай!"  Laughing . Връщам се в стаята му колкото пъти ме повика и май се успокои - разбра, че няма да го оставя и след 2-3 влизания спира да ме  вика и заспива. Само дето пак се разболя и не ходи на ясла.  Tired

# 16
  • Мнения: 3 211
А не иска ли да четете приказки?
Габи заспива така около половин час четем приказки, сам си определя 2 книжки лежим двете на леглото, понякога заспива преди да дочета книжките, а понякога като свършват почва да плаче за още, но аз й казвам да се гушнем и да заспива и тя слуша. Имаме на шкафчето 1 чаша с вода, пие 2-3 вода. Ако не й се спи, почва да ме разкарва, че й се пикаело и т.н.
Аз съм пробвала да я оставям да каталяса от умора и примерно в 11ч. да я сложа даспи, но е по-зле, пак иска приказка, реве от умора, става към12ч. и е много по-гадно.
Ако можеш накарай мъжът ти да го приспива, докато му писне де Flutter
Моят мъж предпочита да гледа тв Twisted Evil
И аз искам да си лежа и да си почива, но не става. Мечтая си да заспива сама.

# 17
  • Мнения: 14 133
И ние се преспиваме.Сашо предпочита песнички,опитвайки се да заспи в неговото легло. Докато изпея няколко пъти предпочитаната за съоветната вечер, той заспива. По-добре да заспи спокоен и обсипан с нежност и търпение, отколкото плачещ и нещастен.На 2г4мес е и още не е в самостоятелна стая.

Общи условия

Активация на акаунт