Паническо разстройство - част 5

  • 170 301
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 893
Ох, и аз не знам... Ами, защото пробвах с разни спрейчета, мазах със сода, спах 2 нощи с компрес и нямаше ефект. Дали да не го спра, той, ако действаше, до сега да съм се почувствала по-добре Sad Вече е трети ден.... Чудя се какво да правя. Имаш ли някаква рецепта, изпитана от теб?

# 61
  • Мнения: 305
Аз почти винаги правех ангина и тогава без антибиотик не ставаше. Антибиотика действа след третия ден, така че, да, трябваше вече да се почувства действието му. На мен много ми помагаше Стрепсилс на спрей и смучех Хексоралетен. Не зная миличка, ама антибиотик не е добре да се пие без нужда. Бабини рецепти не ми помагаха, но аз наистина бях много тежък случай. Докато ме заболи гърлото и вече е бяло.

# 62
  • Мнения: 382
Оф момичета от сутринта нещо карастанчовите ме прихващат... Дано удържа фронта. Сърцето ми похлопва, нервно ми е.

# 63
  • Мнения: 1 893
Аз пък нещо от 2 седмици не мога да спя. И се чувствам като парцал. Нещо билково за сън да ми предложите?

# 64
  • Мнения: 924
За билково не знам ама аз заспивам веднага от зоопиклон мисля се казваше  newsm78
Сега съм си купила и един чай на биопрограма казва се лека нощ, но още не съм го изпробвала

# 65
  • Мнения: 382
Ласи този чай и аз го пиех. Но просто ми беше вкусен, не усетих някакъв ефект

# 66
  • Мнения: 2 070
Момичета , влияе ли ПР на цикъла?
Аз от известно време имам зацапване, кафеникаво, 3-4 дни преди цикъл.
Преди 2 години имах същия проблем, гинеколожката каза че е нормално, все пак не съм на 20 Crossing Arms Laughing.Сега обаче яко ме е стегнало шубето.

# 67
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=553

http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=594&postdays … r=asc&start=0

Позволете ми да опитам да ви бъда полезна. Прочетете тук. Прочетете всичко. newsm10

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 19:28 от Котьо Тръмп

# 68
  • Мнения: 1 517
Момичета , влияе ли ПР на цикъла?
Аз от известно време имам зацапване, кафеникаво, 3-4 дни преди цикъл.
Преди 2 години имах същия проблем, гинеколожката каза че е нормално, все пак не съм на 20 Crossing Arms Laughing.Сега обаче яко ме е стегнало шубето.
И аз съм така, какво съвпадение, даже днес ходих на лекар за това. Аз обаче пия Велаксин, и мисля, че е от това, правиха ми хормонални изследвания, имам увеличен пролактин. Изписаха ми някакъв препарат за нормализиране на хормоните, не знам дали да го пия обаче.  Confused

# 69
  • Мнения: 1 517
Момичета, някоя от вас забременявала ли е, докато взема антидепресанти? Има ли проблем след спирането им заради бременност? Заради тях (и не само) много се колебая дали да имам второ дете. Пия ги повече от година, вече нямам кризи, но не зная ако ги спра как ще съм. Все още от време на време на някое публично място ми се завива свят, или през нощта ме стяга гърлото и не мога да дишам. Лекарката ми не иска да ми ги спира още, но според нея ако се наложи, няма да има проблем, аз обаче защо ли си мисля, че не е точно така...

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 14:25 от Petty

# 70
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Момичета да ви се оплача,бях добре,но 3-4 дни пред ида ми дойде ме хванаха карастанчовите.Даже в неделя вечерта бях изпаднала направо в истерия,наложи се мъжа ми да ме зашлеви да се осъзная.Започнах да викам ,да му говоря обиди,беше ми адски нервно.Вчера пък имах сърцибиене,цял ден ей така ревах,само си ревеше иснощи така ме заболя главата,та си легнах в 8 часа.Двес добре и сега попаднах в нета на статия,че една жена починала на 40 години от рак,а аз съм на 30 години и си викам е след 10 години и мен може да ме сполети нещо.Много ме е страх да не умра,заради дъщерите ми.Искам да ги видя пораснали,и ей такива мисли са ми в главата и все ми се реве,почвам да треперя цялата,ставам червена,врели води ме избиват.А и да ви кажа днес и цялото тяло ме сърби и се чеша като крастава.

# 71
  • Мнения: 1 517
denislava79, това със сърбежа и на мен ми се случва. Всичко е на нервна почва, трябва да се открият причините - дали потиснат гняв, дали нещо друго избива по този начин? Аз ходя на психотерапия, но честно казано, не виждам голям резултат, само хапчетата са ми опора.  Sad

# 72
  • Мнения: 305
Пети, няма проблем да забременееш. Ти какъв АД пиеш? Тук има момичета които си имат бебчета живи и здрави. Действай смело  thumbsup

Денислава, всички сме по-зле преди МЦ. Не си вкарвай такива сценарии в главата  Hug

# 73
  • Мнения: 1 893
Спокойно, аз преди МЦ винаги получавам ПА, също и повреме на самия цикъл. Така ми се вие свят, малееееее ужас! На всичкото отгоре съм и в предклимактериум. Добре, че ми изписаха едни капсули на билкова основа, та живнах малко Grinning

# 74
  • Мнения: X
Аз бях добре около седмица и ето днес пак не съм............
Сутринта се събудих уж добре...Казаха ми нещо много лошо за едно детенце....
Заболя ме главата, започна да ме схваща врата и получих и като пулсиране в двете очи. Тъпа болка все едно те натискат с пръста. От там почна да ми се доспива и да виждам замрежено....сложих очелата и се пооправих. Легнах си преди малко да си почина и си казах - добре че поне виенето на свят го няма този път. Стаха и ето.....замаяна съм. Сега отново си мисля че причината е някаква лоша болест а не ПА. Отново почнах да чета в нета. Какво да ви кажа....
поучих и сърцебиенето.
Чудя се дали е възможно да имам шипове. Надявам се да  е това честно казано..... Като говорих с моя приятелка лекарка и показах къде точно ме боли и я питах какво има там. Тя каза че това са прешлени. Болката не е ...отвътре някъде а като при натиск. Точно там се опирах на дървените столове в болницата като бях с мъжа ми преди месец и то без възглавница. събуждах се с ужасна болка там.....днес в интернет четох че болката в тила , главоболието и понякога стигащо до очите е типично при промени в шийния отдел. Правиха ми ренгенова снимка и казаха че имам приплеснати дискове и скулиоза. Предупредиха ме за това. Но защо всичко започна изведнъж....Гадно ми е и си мисля лоши неща.
Искам и още нещо да ви питам. По време на тези панически атаки вие как сте с паметта? Чувствам се пренатоварена и забравям елементарни неща, страшно разсеяна и притеснена съм. Едно такова необяснимо. И като се успокоя "насила" всичко си идва на мястото.....
Много ме е страх, страхувах се толкова много да не се повтори и ето...Имам ли някаква страшна болест според вас или ви са  се случвали тези неща?

Общи условия

Активация на акаунт