окосмихте ли се през бременноста

  • 7 638
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 568
Най-приятното от цялата бременност беше точно намаляването на окосмяването. И слава Богу, де, защото ми беше адски неудобно да си обработвам краката с пречкащият се отпред корем...

# 121
  • София
  • Мнения: 7 098
Не, без промяна, само кожата ми стана още по-хубава и гладка  Flutter

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Не, даже намаля. А след  второто раждане и косата ми беше окапала,но това явно беше от притеснение и стрес.

# 123
  • Мнения: 782
Да по корема,но се оправи няколко месеца след раждането.Иначе след раждането такъв косопад имах добре,че вече намаля иначе без коса сигорно щях да остана.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Малко в повече ми се появи окосмяване,което след раждането се върна в нормални граници,също без да се усетя.Друго,което беше при мен е,че ми се явиха ситни брадавички по шията и деколтето,някои от които останаха и досега,но са малко де,другите изчезнаха незнайно кога.

# 125
  • Мнения: 2 231
Не, но косата ми като, че ли спря да пада толкова и се посгъсти Mr. Green

# 126
  • Мнения: 989
Не, случи се точно обратното. Космите започнаха да разтат много бавно и някак си "оплешивях". Но съм чувала за много случаи, когато окосмяването става по-обилно. Доколкото знам с времето проблемът изчезва, т.е. когато хормоналната дейност влезе в нормалния си ритъм.

# 127
  • Мнения: 2 674
Да направим анкета, за да видим резултата.

# 128
  • Мнения: 526
Даже точно обратното - космите  растат супер бавно и са много разредени... ех, че хубаво Simple Smile Дали ще си остане така и след раждането?Simple Smile

Кожата ми е хубава, нямам никакви такива неща като пъпки или петна...
А казват, че майките на момичетата погрознявали през бременността, докато на момчетата се разхубавявали. Не е вярно Simple Smile

# 129
# 130
  • Мнения: 5
Не съм си окосмила.
При всеки това е доста индивидуално, според мен зависи от нивото на хормоните. Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 2 674
Не,напротив,и моите косми през този период растяха много бавно.

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 1 261
И аз забелязах, че космите растат по- бавно и са много по- редки!

# 133
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Да, особено по корема. А и забелязах, че космите ми растат страшно бързо.
Още имам мъх по корема  Confused

# 134
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 795
Не съм се окосмила повече,всичко беше в рамките на нормалното.

Общи условия

Активация на акаунт