окосмихте ли се през бременноста

  • 7 627
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Не. Не се окосмих.

# 16
  • Мнения: 167
След първата бременност нямах никакви проблеми, но сега след втората започнаха да ми никнат косми не там, където трябва. Имам 3-4 нагли попълнения на брадата, които махам, но не вярвам да изчезнат от самосебе си. Явно е хормонален дисбаланс. Confounded Confounded

# 17
  • Мнения: 334
Намаля  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 615
Не, дори "забравиха" да порастват след епилация. За което бях истински щастлива.

# 19
  • София
  • Мнения: 26
Благодаря за отговорите,ще пасувам за сега с терапии срещу гадовете / косми/ с надежда,че нещата ще се възстановят, няма да се оглеждам много -   пък после ще му мисля. newsm78

# 20
# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
При мен окосмяването намаля драстично и с раждането нещата пак си станаха същите

# 22
  • Мнения: 165
и при мен намаля окосмяването,даже забравях последно кога съм се епилирала. Незнам дали е вярно ,но съм чувала,че е така ,когато очакваш момче.

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
При мен окосмяването намаля драстично и с раждането нещата пак си станаха същите

Ето така бях и аз. Embarassed

# 24
  • Мнения: 103
a дали е от значение какво бебе носиш - момче или момиче? момченцa - повече тестостерон? знам ли?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз родих момиченце и за 9 месеца два , три пъти прибягвах до епилатора Grinning,много хубав период

# 26
  • Мнения: 668
Не знам дали темата е за тук, но.....
Родих преди 40 дни и много се окосмих по време на бременноста по корема, врата и гърдите. Не съм пила нищо освен фолиева, магнезий и желязо малко.Някой има ли или е имал този проблем? - споделете опит Моля. Има ли вариант след известно време хормоните да ти се регулират и проблема да се оправи или трябва да търся други методи за справяне с гадните космяци #2gunfire

Майка ми ми е казвала, че като е била бременна с мен се е окосмила, но после всичко е опадало. Според мен това ще стане и с теб. Peace

# 27
  • Мнения: 9 814
Не, но аз и без това прибягвам до епилатора по два-три пъти в годината.

# 28
  • Мнения: 27 524
Без промяна и при мен  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 999
На мен космите ми намаляха. След няколко месеца отново започнаха да ми растат, както преди да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт