окосмихте ли се през бременноста

  • 7 643
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Сливен
  • Мнения: 145
Аз още сега почвам да се окосмявам,ужас,а по принцип имам малко окосмяване Sad

# 151
  • Мнения: 515
На една моя приятелка и се появи огромен мъх по лицето, казаха и че е от хормоните... много неприятно. Явно при всеки е различно  Tired

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 2 045
Не.
И при мен космите дори растяха по-бавно.

# 153
  • Мнения: 3 300
Коремът ми се окосми, ♥VIKI♥, след бременността оправи ли се лицето на приятелката ти?

# 154
  • Мнения: 515
Не остана с така, доста голям мъх в областа на под ушите и бузите, мустачки също  Tired Мисли да ходи на фотоепилация  на лице.. Confused

# 155
  • Мнения: 3 300
Този мъх съвсем в края на бременността ли се появи?  Confused

# 156
  • Мнения: 515
Незнам честно да ти кажа, ще я питам по натам, не го мисли сега  Hug При всеки явно е различно  Peace

# 157
  • Мнения: 2 447
С първата бременност даже намаля.Сега с тази още не съм направила разлика

# 158
  • Мнения: 6 648
Съвсем леко по корема след раждането изчезна,за разлика от петната които вече си нося четвърта година.

# 159
  • Мнения: 3 804
И с 3те не съм се окосмила,ноо съм имала петна.

# 160
  • Мнения: 610
При мен пък намаля,особено по краката.

# 161
  • Мнения: 71
Слава Богу - НЕЕЕ
В интерес на истината , не бях окосмена и преди това

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 13:07 от AnMary

# 162
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Никакво окосмяване, само на нослето няколко петънца като лунички, но и аз си имам, така, че минаха за лунички Laughing

# 163
  • Мнения: 519
а при мен наблюдавам окосмяване по корема и вчера една приятелка ме пита с какво се мажа и аз и споделих,че смесвам бадемово масло и лосион за тяло...а тя ми каза,че бадемовото масло помагало за растежа на косъма newsm45 newsm45 newsm45 и сега съм доста притеснена дали след раждането косъмчетата ще опадат ooooh!някой чувал ли това за бадемовото масло Peace

# 164
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз се мажа с бадемово масло и по-скоро олисях, отколкото да се окосмя допълнително.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт