Серхан Яваш - (Харун от "Незабравима") - тема 2

  • 31 305
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33 400
Сега гледах малко от другия сериал със Серхан, и май почвам да го гледам , определено там е по разголен има човека какво да си покаже......., а ние какво да видим
Ама всичко ли си показва човека? Наистина? Ей сего ще го пробвам!
Погледнете ми аватара. Там има достатъчнооо  newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

# 16
  • Мнения: 38
Цитат
Ама всичко ли си показва човека? Наистина? Ей сего ще го пробвам!

 smile3532 smile3532 иска ни се всичко да показва ама едва ли
айде вижте момичета и споделете, че аз  съм на работа а любопитството ме гризе

# 17
  • Мнения: 27
Погледнах набързо този сериал и открих много еднакви неща с Незабравима!
1) БМВ -то на Харун "участва" и в този филм;
2) Дрехите, с които е облечен Харун в Клетва и Незабравима са почти едни и същи;
3) Прегръдките с главната героиня са същите като с Еда;
4) Погледът на Серхан ............ абсолютно същия!!! и т.н.
Извод: Предпочитам да си гледам Незабравима, за да не си развалям представата за готиния пич!

# 18
  • Мнения: 0
Цитат
Погледнете ми аватара. Там има достатъчнооо



ах, сега вече само там гледам и не чета какво сте написали Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 0
Сега гледах малко от другия сериал със Серхан, и май почвам да го гледам , определено там е по разголен има човека какво да си покаже......., а ние какво да видим
Ама всичко ли си показва човека? Наистина? Ей сего ще го пробвам!
Погледнете ми аватара. Там има достатъчнооо  newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

направо се предлага  smile3532 smile3532 че и ядосаннннн ....

# 20
  • Мнения: 27
Сега гледах малко от другия сериал със Серхан, и май почвам да го гледам , определено там е по разголен има човека какво да си покаже......., а ние какво да видим
Ама всичко ли си показва човека? Наистина? Ей сего ще го пробвам!
Погледнете ми аватара. Там има достатъчнооо  newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53
Ааааа, да не мислиш, че не съм го фокусирала веднага? Откъде я свали тази красота? Ей, ще се разболея от този Харун! Ще ми докара проблеми в семейството! newsm45

# 21
  • Мнения: 0
Цитат
Предпочитам да си гледам Незабравима, за да не си развалям представата за готиния пич!

 smile3521 smile3521

# 22
  • Мнения: 0
Погледнах набързо този сериал и открих много еднакви неща с Незабравима!
1) БМВ -то на Харун "участва" и в този филм;
2) Дрехите, с които е облечен Харун в Клетва и Незабравима са почти едни и същи;
3) Прегръдките с главната героиня са същите като с Еда;
4) Погледът на Серхан ............ абсолютно същия!!! и т.н.
Извод: Предпочитам да си гледам Незабравима, за да не си развалям представата за готиния пич!

 hahaha hahaha и продуцентите ако са същите -гледай. все от едно място са спестявали ......

# 23
  • Мнения: 27
Ураганче, хвани ризката и я метни после и насам, та да я поизперем. Ама преди това ще си легна с нея, като си я сложа на подходящо място до мен!  smile3508 smile3508
(Дами, да не си помислите нещо лошо за мен?) Embarassed

# 24
  • Мнения: 0
Сега гледах малко от другия сериал със Серхан, и май почвам да го гледам , определено там е по разголен има човека какво да си покаже......., а ние какво да видим
Ама всичко ли си показва човека? Наистина? Ей сега ще го пробвам! Мамин убавец, сладък. Ако го видя по-така, може и да колабирам, ама нищо, ще се жертвам!
Ох , как ми се иска да си покаже всичко , направо .............ще счупя лаптопа ....

# 25
  • Мнения: 27
Лелеее Ураганче, разбуни духовете с тези снимки на първа страница! А пък за страстите да не говорим! Аз лично подивях, а другите не знам как са! Момичета май пожар се задава! А аз тръгвам на работа - каква ще ми е тая? Не ми се мисли!  Thinking ooooh!

# 26
  • Мнения: 27
Ох , как ми се иска да си покаже всичко , направо .............ще счупя лаптопа ....

Ехеее, ще си жертвам и аз моя ако покаже нещо по-така!

# 27
  • Мнения: 0
Ураганче, хвани ризката и я метни после и насам, та да я поизперем. Ама преди това ще си легна с нея, като си я сложа на подходящо място до мен!  smile3508 smile3508
(Дами, да не си помислите нещо лошо за мен?) Embarassed
Нищо не си мислим , нали и ние сме като теб , поне аз де, да не говоря от името на всички , ама падне ли ми Серханчо .....................мале , мале......размечтах се

# 28
  • Мнения: 27
Ураганче, хвани ризката и я метни после и насам, та да я поизперем. Ама преди това ще си легна с нея, като си я сложа на подходящо място до мен!  smile3508 smile3508
(Дами, да не си помислите нещо лошо за мен?) Embarassed
Нищо не си мислим , нали и ние сме като теб , поне аз де, да не говоря от името на всички , ама падне ли ми Серханчо .....................мале , мале......размечтах се
Мила, само не знам как ще си го разделим? Ще си го редуваме, та да си навакса със сушата във филма! Искаш ли?

# 29
  • Мнения: 115
Ураганче, хвани ризката и я метни после и насам, та да я поизперем. Ама преди това ще си легна с нея, като си я сложа на подходящо място до мен!  smile3508 smile3508
(Дами, да не си помислите нещо лошо за мен?) Embarassed
Кометке, спри се бе джанъм ще стреснеш колегите!  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт