Жената ЛЪВ-24 част!

  • 20 113
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 116
 Здравейте момичета-кокичета....  Hug

 уфффф.... не се работило ли? Аз пък днес се разработих.. преди малко пуснах втора пералня, а до преди половин час бях да помагам на наши съседи, че репички гледат в оранжерия и да ги връзваме. Бях разбрала, че до сряда се чисти и пере  newsm78
 Наминах да ви пожелая и приятно изкарване на празниците, че ще ходим с малкия при свекитата и няма да се включвам скоро ПАК..  Whistling Blush

 Айде и всички болнички да се оправят вече  Praynig Praynig Praynig Нашето няма да е скоро...  Sad  Вчера пак бяхме на док, че му текна една вода от носа, киха и сълзи ни текът. Оказа се, че е алергия и май ще не тресе целогодишно... бащичко....  Sick какво да ви кажа  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 11 499
Алууууу ааааа бой бе,кво спите - зимен сън ли или пролетно си сменяте рижите косми  Mr. Green
АдИ малко се размърдайте, разхвърляйте, изръмжетееееееееееееее Mr. Green

Сладки мой знам, че пролетта ще пуне скоро - разсънете се дееееееее

Миленка така ми се допи биричка като прочетох, че си си отворила, че и аз си отворих  Joy Наздраве  cheers

Ко правите бързо на отчет, ама бърЖЕ  smile3534 smile3502 newsm47  love001

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз се прибрах преди малко, оставих детето на баща ми - заминаха на вилата. Сега гледам Биг Брадър и пуша третата цигара за деня Crazy.

# 63
  • Мнения: 4 006
Агафии, ми тя пролетта пукна, затова се изпокриха всички. Радват се на живота.
Аз стоя сама, защото мойто като кисне по цял ден в нас и надвечер ходи тука в махалата я на кфенце кочовско, я при един негов комшия да разцъкват тактики как се играят online игри.
Утре заминавам за Велинград вечерта. Хич не ми се пътува, но няма как. Там по това време обикновено времето няма нищо общо с пловдивското. Студено е като за печка.

А! Прибра се нашият.

Отчетох се. РапортувАх.

# 64
  • Мнения: 1 849
Наздраве, Агафи!  Hug

Изпекох пилето и сега блея  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 71
Аха..и аз тъкмо се прибрах - за 2-и път. Първият беше да събера дешуляци на дятето, че го пратих в отпуска при баба му за ваканцията. Иначе трябва да я вдигам рано утре пак...досвидя ми се.
Аааа - подадох документите за л.к. На 28- ми трябва да е готова  Mr. Green

Сега naвън се кани да вали. Като засвяткало едно - ще кажеш, че се кани да се продъни  Rolling Eyes

Каня се да си направя някой друго тостче и да 'апна, че днес май троха не съм сложила в устата си и взе нещо да ми се гади... eat

# 66
  • Мнения: 250
Аз сега изчаквам Йоан да заспи,ще простра 1 пералня и мисля да изгледам 1 епизод на "Незабравима" /това последното само си го мисля  Wink/

# 67
  • Мнения: 9 776
Аз тъкмо сядам тук, пък то няма никой май Whistling.
Ходихме до нашите да си вземем яйца и утре ще боядисваме с щерката. Към вечерта де. През деня сме по разходки ако е хубаво времето. Много съм изморена. Това търчане по цял ден ми взема тока Crazy.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, утре ли се боядисваха яйцата по залез слънце?

# 69
  • Мнения: 9 776
Венче, не съм много сигурна по залез ли, по изгрев ли newsm78. Боядисвам от 4-5 години и все вечер. Да ти кажа - кой когато има възможност. Другият ден е събота, но аз понеже все съм ангаже с излизане Crazy, затова предпочитам да я свърша в четвъртък вечер. В събота знам, че до обед трябва да са боядисани. Но пак казвам - кой когато има възможност Peace.

Стефче, какво ще правиш във Велинград? Ако не е тайна Hug.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, Поли! Ако ми дойде музата, може и аз утре да се разшетам, но при всички случаи ще е привечер, а не сутринта.

# 71
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
 Hug
Здравейте и от мен,
Аз знам, че яйца се боядисват в четвъртък до залез слънце или в събота до обяд  Peace! Мойте ще са в събота и ще боядисвам с диването  Mr. Green! Познайте каква цапаница ще заформим, но аз съм си го приела и каквото стане  Wink!

# 72
  • Мнения: 9 776
Мерси, Поли! Ако ми дойде музата, може и аз утре да се разшетам, но при всички случаи ще е привечер, а не сутринта.

Айде ще си показваме после яйцата Mr. Green. Не че кой знае какви ги правя. Взела съм най-прости бои, и още едни течни за засилване на цвета+едни лепящи картинки. Нищо особено. Важното е първото да е червено. Ама пък все не мога да докарам хубав червен цвят ooooh!. Колко яйца ще боядисвате? Аз имам 34. Като дадат фира няколко при варенето, се надявам да останат достатъчно, че да понамацотим Crazy.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Дари, точно за това поверие се чудех  Peace!

Поли, аз ни яйца съм купила, ни бои имам  Joy! Но ако натворя нещо утре, ще снимам и ще менкаме снимки  Peace.
Наистина хубава червена боя и аз не съм улучвала. Мисля да взема и едни кристали и да сваря десетина яйца с тях. Другото, което правя, са шарени яйца в памук.

# 74
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
В новините казаха, че било хубаво яйцата да са от щастливи кокошки  Laughing! Ха сега да видим къде ще ги търсим тез щастливите  Laughing! Моите, гарантирано, са от домашни  smile3534, ама дали са били щастливи .......... Май никой не ги е питал хайванчетата  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт