Отговори
# 60
  • Мнения: 5
За Монтана някои знае ли нещо? Аз вече започвам да се изнервям много.............

# 61
  • Мнения: 22
Мили мами аз сам от София и снощи нямях пари по чл43 някоя от вас да ги е получила от пощенска банка. Това което ни се случва е безумие нека да направим нещо по вапроса! Не успях да изчета цялата тема но проблема ни е един ако не са детските ще са парите по чл 43 и страдат единствено и само нащте деца.Желая ви хубав ден и успешен.

# 62
  • Мнения: 39
Добро утро,дано ни огрее днес,та и нашите дечица да видят празник.Щото,ако ни пропуснат и днес,не ми се мисли....

# 63
  • Мнения: 38
в бУРГАС ИНВЕСТБАНК ЧЛ43 Е ПУСНАТ ЩЕ МОЖЕ ДА ТЕГЛИМ КЪМ 12Ч ИНФО ОТ БАНКАТА

# 64
  • Мнения: 22
мили мами туко що говорих с аганциа соц. подпомагане и казаха че всички пари са пуснати днес трябва да ги полу4им а дали ще ги получим!?Оставаме си с надеждата.Дано имаме касмет

# 65
  • Мнения: 39
Дано! Ама нещо се наслушах напоследък на "днеска има,утре има".
Влизам тук  за сведение,че и тел. ми спряха.

# 66
  • Мнения: 0
За Варна чл. 43 е преведен!!!!!!!!!! Зависи на коя банка сте, на ДСК ще са най-рано. Към 12 часа проверявайте!

# 67
  • Мнения: 118
Момичета днес в Монтана ЩЕ ИМА чл.43 следобяд.Дано най-накрая всички си получим парите. Praynig Peace

# 68
  • Мнения: 75
Аз малко ще се отклоня от темата,искам сега да попитам всички майчета които се заяждаха във форума ,че срока бил до края на месеца,за какво сме вдигали врява-е,мили дами,доколкото виждам вече сме 1 април и срока изте4е вчера,така,че много Ви моля не нападайте.На всички ни е достаръчно тежко и трудно,а чакането е убийствено,ха днес,ха утре,иначе късмет на всички и весел Великден  bouquet easter

# 69
  • Мнения: 375
Ако и днес не ги преведат не знам колко ще е весел Великден,като имам 1,20лв.

# 70
  • Мнения: 22
мили мами за софия които са кам пощенска банка парите били потвардени но кога 6те са по картите незнам дано вси4ки да си ги получим

# 71
  • Мнения: 2
Ако някой има инфо за Шумен,моля нека пише.До момента в е-банкирането няма нищичко,знам че е рано,но...вече се не трае  Weary smile3516

# 72
  • Мнения: 1
Момичета За София казаха че днес ще има пари към пощенска банка може и на обяд чл,43 и интеграции успех на всички

# 73
  • Мнения: 379
Плевен -Инвест- няма...сега проверих

# 74
  • Мнения: 1
За пощенска  след 11ч и 17ч

Общи условия

Активация на акаунт