Много мина, мъничко остана - ЮНИ месец аз ще ставам мама! - 21

  • 25 157
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 563
Танче, Некста пристига на 2, петък, но ние ще пътуваме, ще взема нещата и след празниците ще ги  разпределя тях и ще се уговорим.
За пакетчетата то АСДА да разбирам, че никой не ги иска сега, оставяме след празниците, с идването на другия кашон и допълване на пликчетата.
Да знаете как съм ви ги пакетирала само, на всяко пликче с табелка с името, разногледа станах днес, имах чувството, че ще останат неща, но уви, всичко си пасна.  Laughing А аз си мислех, чее нямате търпение и ще си ги искате утре и цял следобяд пакетирам като джуджето   на Дядо Коледа.

Етка, дано ти се размине болницата, но ако е наложително и по-добрия вариант, приятен престой. Засега няма други желаещи за кафе за утре от Софийските мами,  но ако ти се излиза може да си спретнем една срещичка Simple Smile Много сме несериозни ние, ще родим, а още не сме се видели.

Фифи,  на Несле казваш беше,  тези дни да не хапвам от тях. Хубаво е, че вече сте добре Peace

# 31
  • Мнения: 0
Бива, бива за кафето, навита съм, ако има и други мами желаещи да заповядат... само трябва да измислим къде Wink Нещо по центъра ???

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и от мен  newsm51,аз чак сега сядам на компа о докато ви изчета...........
   Виждам че пишете за ФМ.Аз до този момент съм ходила само веднъж и всичко си беше ок и в норми.Това беше в 21 г.с. Когато си занесох резултатите на АГ-то от ЖК, той ги прочета и каза че всичко е ок.Аз попитах дали трябва да ходя още веднъж на ФМ в 32 г.с., а той ми отговори че той не вижда смисъл да ходя,но аз ако си искам да си отида.Бях решила да не ходя и да не се вталясвам толкова и да съм спокойна.Но сега като ви чета.........някой от вас вече ще ходят трети път и сега съм раздвоена newsm12. А освен при АГ от ЖК,ходя и при още една лекарка която си ме преглежда и тя също ми каза че не е необходимо да ходя втори път newsm12
 На първата ФМ ме гледаха само на 2Д  Weary, малко ми е любопитно да видя  бебка на 4Д.Ще мисля до утре сутринта какво да правя и ще реша дали да се записвам,но ако ходя,ще ходя при Доц.Томова.
  Хайде стига съм се обяснявала и ви пожелавам лека и спокойна нощ smile3524

# 33
  • Мнения: 1 563
Бива, бива за кафето, навита съм, ако има и други мами желаещи да заповядат... само трябва да измислим къде Wink Нещо по центъра ???

за мен е удобно към обяд  някъде около Мола на Стамболийски, ако е хубаво времето може в кафенцето на Ботев и Стамболийски, навън.... От 15ч съм на ЖК, та затова по- късно не мога...

# 34
  • Мнения: 2
Ааааааа , забравих да ви кажа че днес бях на лекция в Бейби Мола,темата беше за адаптацията на новороденото.Беше много интересна, а акушерката която ги води там лекциите е страхотна жена,Поднася инфото по толкова достъпен и разбираем начин, че останах много очарована smile3501 newsm44
  Хайде лека нощ 1countingsheep

# 35
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Минавам само за бърз запис  Grinning.
Вале страхотна темичка   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 147
Привет и от мен Hug
Валя,   bouquet

Много Hug на всички и бързо всички болежки и проблеми да отминават Praynig
Аз засега съм добре, нямам оплаквания, освен от време на време виене на свят, но е в рамките на нормалното ...
Чувствам се супер на моменти ... все едно не съм бременна, но понякога съм точно обратното ... явно много зависи от разположението на бебока, последните 2-3 дни е супер активно и ми мести корема само Laughing на което аз много се кефя Wink

Другата седмица ми е ред за изследвания и да видим дали хемоглобина ми е се е вдигнал, че това желязо ми разказва играта ... не стига че по принцип си имам проблеми със запека, сега от бременността се влоши доста положението, а като почнах и желязото, стана ад ... ама само дано е наред всичко ...  Praynig
Така ми се иска вече да идва време за болничните преди термина, а има още месец и половинаааааа .... явно съм много нетърпелива Confused

Ааа забравих да пиша за ФМ. Аз ще ходя и на третата, записала съм си час при Димитрова. За мен и трите са важни и не са за пренебрегване, но всеки сам си решава де, то и много зависи от този, който води ЖК, ако той е достатъчо компептентен да ги направи, сигурно няма смисъл да се ходи и на друго място ... аз лично огромно доверие имам на Димитрова и при нея ги правя, а за сърцето ходих при Томова, от която също съм доволна.

# 37
  • Мнения: 781
alexova , представих си те, зарината от всякакви бебешорски работи  #Crazy и с желание да разгледаш всичко естествено, и в същото време да го сортираш и сложиш в правилната торбичка  Joy аз щях да се побъркам  Joy Joy
А и наистина ако няма да ти се пречкат много докато дойдат липсващите неща , по-добре заедно да се пратят

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А аз си мислех, чее нямате търпение и ще си ги искате утре и цял следобяд пакетирам като джуджето   на Дядо Коледа.
Начеса си крастата, а? Mr. Green

Ох, най-после почивка. Днес за изпроводях шефското тяло отново ме заби с едни реплики, от които се разтроих. Но вече може блаженно да си почивам и да не ми пука.

Да ви питам, знаете ли оттук нататък, какво предтои като изследвания и прегледи. Аз съм в пълно затъмнение по тези въпроси.

# 39
  • Мнения: 49
Валя отново голямо благодарско  Hug Много цветна темичка  Peace

# 40
  • Мнения: 0
Бива, бива за кафето, навита съм, ако има и други мами желаещи да заповядат... само трябва да измислим къде Wink Нещо по центъра ???

за мен е удобно към обяд  някъде около Мола на Стамболийски, ако е хубаво времето може в кафенцето на Ботев и Стамболийски, навън.... От 15ч съм на ЖК, та затова по- късно не мога...

Към 12:30 - 13:00 на Мола на Стамболийски и след това те пращам на ЖК Wink Става ли Simple Smile
Хахах и аз не бих устояла на изкушението да разгледам всичко Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Привет и запис и от мен! Grinning
Валя, благодаря за старанието!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се отчета за ФМ днес. Госпожицата е пораснала и вече е над 1700гр. Напред е с една седмица. Беше си качила краката на главата... Joy Joy Joy  И се плезеше отвреме навреме. Всичко й е наред и аз съм щастлива. Установих, че прилича на батко си като се роди. Heart Eyes Качила съм снимчица в албума. Grinning

# 42
  • Мнения: 1 147
Пепси, не се връзвай на думите на шефското тяло, сега се наслади на почивката Hug

Да ви питам, знаете ли оттук нататък, какво предтои като изследвания и прегледи. Аз съм в пълно затъмнение по тези въпроси.
На мен лекарката ми каза, че сега в 28 седмица имам изследвания кръв и урина, после в 36-та пак, от 28-ма седмица започваме да правим запис на тоновете на бебето. Ако не се лъжа малко преди края трябва да има и микробиология пак ... за друго не се сещам май ...
в 8-я месец май ЖК стават на 2 седмици, в 9-я на една, поне това е което си спомням от първата ми бременност

# 43
  • Мнения: 1 183
Валя, страхотна темичка! Дано проблема с легенчета не се разрастват повече  Hug
Момичета, много благодаря за подкрепата  Hug Аз днес цял ден бях с баща ми и сега съм направо скапана психически  Tired
Натали, аз утре ще идвам да лекцията в мола.
Пепси, хайде отдай се на заслужена почивка, шефа вече ти е друг  Joy
Алексова, сигурно е било голям кеф сортирането  Laughing
Хайде лека вечер на всички!

# 44
  • Мнения: 293
Пепси ами мен от тук нататък ме викат на 2 седмици за запис на тоновете на бебето ,ехографа ведньж месечно.Има още ведньж пьлни иследвания крьв и урина и другото,което си спомням от миналата бременност е,че носих секрет от ануса с памучен тампон и имаше и микробиология в 9 месец някьде.Като вляза в 9 месец ще ме викат всяка седмица а ако пренося всеки ден.
Силви представям си какво ти е Hug аз обаче за утре май ще се откажа да идвам.Не ми се идва с детето ще лудна там а и го дават много топло по-добре да го изкарам навьн.

Общи условия

Активация на акаунт