Родителски кооператив

  • 103 505
  • 329
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 73
Диди, за съжаление сме в София Simple Smile

# 256
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Жалко Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте приятели!
С радост ви съобщавам за раждането на кооператив "Светулки и щурчета", който се намира в квартал Изток в близост до метрото. Кооперативът скоро ще стартира и търсим още 3 дечица на възраст около 2 годинки (момиченцата са с предимство), които да се присъединят към нас. Важни за нас са уважението към детската личност, здравословното хранене, възпитаването на любов към природата, стимулиране на самостоятелността и креативността на децата и бихме искали да намерим семейства със сходни възгледи, които да станат част от нашата група.

Ако смятате, че вашето семейство споделя вижданията ни може да се свържете с нас чрез съобщение към групата ни във фейсбук или чрез  лично съобение до мен тук.

https://www.facebook.com/pages/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0 … 6362049913?ref=hl

# 258
  • Мнения: 5
Здравейте,
Наколко майки в Стара Загора организираме родителски кооператив и си търсим съмишленици. Пишете при желание да се присъедините!

В Стара Загора има ли такъв кооператив?  Rolling Eyes

# 259
  • Мнения: 18
Здравейте,
някой има ли опит с РК в провинцията. Ние сме 3 майки от малък  град и общо взето си живеем като в кооператив, но ни се иска да организираме нещата и да намерим други като нас.

# 260
  • Мнения: 2
Здравейте! Заемам се с организирането на родителски кооператив в района Гоце Делчев, Красно село, Манастирски ливади, Борово (в момента търся помещение под наем, така че мога да се съобразя с първите желаещи да се присъединят, а може и Драгалевци). Заемам се с цялата организация. Ще изчакам само за избора на учителки, за да обсъдим очакванията на всички, или поне на повечето.
Моята голяма дъщеря е на 3 год и половина и беше записана в детска градина, но съм безкрайно недоволна, а малката ми е на 8 мес (един бъдещ "кооператор" Simple Smile). Аз самата съм начален учител по английски език с голям опит в работата с деца и планирам да осигуря най-добрите условия за развитието и обучението на децата ми.
Ако съм ви заинтригувала свъжете се с мен на cammyy@abv.bg; 0898684236
Камелия

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 12:21 от cycy

# 261
  • Мнения: 223
Здравейте,
някой има ли опит с РК в провинцията. Ние сме 3 майки от малък  град и общо взето си живеем като в кооператив, но ни се иска да организираме нещата и да намерим други като нас.

От кой град? Оставете координати за връзка.

# 262
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Знаете ли дали има кооперативи в Люлин? А има ли желаещи да си основем такъв в района за деца набор 2011г.?

# 263
  • Мнения: 13
Аз също се интересувам дали има такъв колектив в Люлин. Имам принцеса на 2г и 1месец и малка бебка на 2месеца а не ни приеха на ясла:( Трудно ми е да бутам количката и да тичам след каката.

# 264
  • Мнения: 485
И аз се интересувам , само че за Младост.

# 265
  • Мнения: 74
Здравейте,

И аз се интересувам от РК за районите - Гевгелийски, Яворов ( около румънското посолство), Център ( около руски паметник). Имам 2 деца -  на 2,6 години и 4,2 години . Пишете ако имате информация, Благодаря

# 266
  • Злокучене
  • Мнения: 454
Здравейте,
Може ли да споделите за сформирането на РК има ли някакви изисквания като например за сградата. Наскоро прочетох че е добре помещението да е на първия етаж, може би се изисква и площадка за игра наблизо или не. Други някакви изисквания има ли за храна, оборудване и т.н. Има ли някъде къде да прочета за тези неща. Предварително благодаря.

# 267
  • Мнения: 1
Здравейте! Simple Smile Обръщам се най-вече към Акаша и My_angel2118 - аз също съм от Люлин и имам детенце на 2г5м и ми се иска да пробваме с РК. Вие имате ли някаква нова информация по въпроса за Люлин и околността? Simple Smile

# 268
  • Мнения: 1
Здравейте,
В нашия родителски кооператив
все още има свободно място за.
Учим ги да бъдат уверени , истински, свободни
и добри ХОРА.

Намираме се до х-л Хемус. Имаме си чудесно помещение със самостоятелен двор, където децата детенце над 2г. и семейството му.
Ако намирате здравословния начин на живот и позитивното отношение към децата за важни, при нас би ви харесало.
Ние искаме децата ни да растат здрави и щастливи прекарват много време, както и прекрасни учителки, така че дежурствата на родителите не са задължителни.
Свържете се с нас на sinikalinki@gmail.com или на тел. 0887785373.

# 269
  • Мнения: X
Здравейте,
Искам да ви попитам за родителски кооператив в Младост! Има ли такъв?

Общи условия

Активация на акаунт