Родителски кооператив

  • 103 632
  • 329
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте,

опитваме се да сформираме РК в западните квартали на софия - илинден, разсадника, св. троица. засега сме се спрели на партерно помещение на ул. враня (намира се в банишора, на метри от бул. сливница). привлече ни основно огроооомната тераса, на която децата ще могат да прекарват по-голямата част от идващите топли дни. засега сме 3 семейства, търсим още 3-4. при интерес - на л.с.

поздрави!

# 287
  • Мнения: 11
Три майки  с много ентусиазъм, откриха две прекрасни учителки и наеха едно царство за дребосъци.... ДА НАПРАВИМ ПЪРВИЯ КООП в СТУДЕНТСКИ ГРАД Simple Smile

# 288
  • Мнения: 146
Търся свободно място в кооператив в София за 3 годишно момченце.   bouquet


PS. Има ли вече кооператив и в Младост, защото и нан нас ни е най-удобо там, но съм отворена за предложения и от много други райони.

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 11:01 от miniemouse

# 289
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте, търся родителски кооперативи в центъра. Моето момченце е на 3г. и 3месеца.

# 290
  • сф
  • Мнения: 394
намерихме прекрасно помещение на пазара д.петков и имаме устна договорка да го наемем от 1ви март. 90кв м, необзаведен, 4 стаи след основен ремонт. 1ви етаж, обезопасен, с климатик и ел. радиатори. има огромен вътрешен двор, намира се на метри от метростанция к. величков. търсим още поне 1-2 семейства от района, за да можем  да започнем. ако някои има интерес, нека ми пише. имам клипчета на мястото.

# 291
  • сф
  • Мнения: 394
намерихме прекрасно помещение на пазара д.петков и имаме устна договорка да го наемем от 1ви март. 90кв м, необзаведен, 4 стаи след основен ремонт. 1ви етаж, обезопасен, с климатик и ел. радиатори. има огромен вътрешен двор, намира се на метри от метростанция к. величков. търсим още поне 1-2 семейства от района, за да можем  да започнем. ако някои има интерес, нека ми пише. имам клипчета на мястото.

# 292
  • Мнения: 35
Здравейте,  търся РК в южните квартали.  Синът ми е на 1, 8 .

# 293
  • Мнения: 30
Здавейте и аз търся за момиченце на 2 и 1 месец за Южните квартали.

# 294
  • Мнения: 515
Здравейте! Имам момиченце на 2 години и търся кооператив в района на Студентски град, Витоша, Дианабад, Дървеница, Изток.

# 295
  • Мнения: 19
 Сформирам
нов родителски кооператив.
В Борово в момента се дава под наем къща, която е била нещо като детска градина за деца с логопедични проблеми. Мястото е идеално има
малък двор на тиха улица е, в близост до бул.България. Имам две познати приятелки с педагогика и една с психология. Аз съм в момента медицинска сестра на 7 часов работен ден с изгледи скоро да сменя сферата в която работя. Ако има
майки желаещи да сформираме родителски кооператив пишете! Смятам децата да са на различна възраст, за да може по-големите да са за пример на по-малките. Лично на мен не ми допада възрастовото ограничение което се налага навсякъде. Може и да греша, но според мен възрастта не е толкова важна. Важен е подхода към децата! Моето момче е на 4 и половина и не обича много да ходи на детска, за което си има
причина. Там
ги гледат колкото да ти го върнат цяло, за болестите и храненето да не говорим. Смятам, че децата ни заслужават най-доброто! Пишете Simple Smile с радост ще отговоря на всеки!

# 296
  • Мнения: 16
здравейте,
търся РК в Драгалевци/Симеоново/Младост за момиченце на 1г. от август.

# 297
  • Мнения: 40
Здравейте, майчета Simple Smile Виждам, че на няколко пъти се споменава кооператив в южните квартали като Стрелбище, Г. Делчев, Ив. Вазов. Заповядайте в групата за дискусия, която направихме във Фейсбук:

https://www.facebook.com/groups/436475996533132/?fref=ts

Скоро ще организираме и среща, за да обсъдим нещата наживо и да действаме нанатък!
Хубав ден ви желая  bouquet

# 298
  • Мнения: 30
Здравейте,
аз намерих кооператив, но търсим още деца между 1,5 и 2,5 години. Намираме се на Евлоги Георгиев 62, имаме двор и 120 кв. помещение. Засега има 5 деца, търсим още толкова. Трябват ни хора, които ще участват в отглеждането . https://www.facebook.com/groups/1574743259475615/

# 299
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Здравейте,
аз намерих кооператив, но търсим още деца между 1,5 и 2,5 години. Намираме се на Евлоги Георгиев 62, имаме двор и 120 кв. помещение. Засега има 5 деца, търсим още толкова. Трябват ни хора, които ще участват в отглеждането . https://www.facebook.com/groups/1574743259475615/

не мога да отворя линка. За деца на каква възраст става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт