Пролетно настроение в Париж и Прованса - тема 25

  • 40 936
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 325
Весели празници Hug
Ето и моите яйца,  този път са сварени преди боядисването  Laughing

# 31
  • Мнения: 20
blagodarq vi momi4eta..procedurata za smqna na pasporta v posolstvoto qvno ne e tolkova slojna..no problema e 4e nqmam i kapka svobodno vreme za da otida v paris..da s4itam li (spored otgovorite vi),4e putuvaneto samo s li4na karta e vazmojno?
kak moga da propisha na kirilica..za sega sam samo 4etec vav foruma,no shte mi bade priqtno da se vklu4a kam vashata frenska grupi4ka...gros bisous i 4estit velikden!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 628
Виж в правилата на форума "как да използваме кредора" за кирилицата, а за картата - в ЕС пътуванията са възможни с валидна лична карта

# 33
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Честит празник момичета!
Злат,съвсем спокойно можеш да пътуваш с бг лична карта със самолет,аз преди три дена се прибрах така в България,защото ми изчезна паспорта newsm78,няма смисъл да се занимаваш с посолство и пасавани.

П.С.А за кирилицата,можеш да си инсталираш бг фонетична клавиатура,потърси в гугъл че не можах да открия файла да ти го изпратя.

Последна редакция: сб, 03 апр 2010, 23:35 от galandri

# 34
  • Мнения: 746
Здравейте момичета

Идвам от Лондонската темичка с едно запитване Embarassed
С моя приятелка организираме една 3-4 дневна екскурзия до Париж.И бих искала да ви попитам за някой хотел /на нормална цена и около центъра/малко да ме орентирате с картата на метрото кое ,къде ,какво!!!Искаме да идем до Шанз зелизе /дано така да се пише/ Айфеловата кула и други такива интересни места да разгледаме.
Ще съм ви благодарна ако малко ми помогнете,разгледах  и 1вата страничка ,но ще се радвам и вие да ми дадете малко инфо Heart Eyes

Честити велигденски празници на всички ви  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • France,Mulhouse
  • Мнения: 7
     честита нова темичка и
весели празници на всички
ивенце честита ти рожба,вечно да те  радва,малко с сзакъснение,но едвам го разбрах
приятен weekend и за някои и прияттна ваканция

# 36
  • Мнения: 20
galandri,blagodarq ti mnogo..spesti mi dosta griji...  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 194
Весели празници на всички!
Ние имаме гости в момента и нямам капка време за форума, но пък се възползвам от " приятното задължение " да разхождам из Париж и да измислям програма с активитета. Времето не е на нашата страна, но не ни плаши.
И ние успяхме да боядисаме яйцата, а козунаци ни донесоха директно от Бг Sunglasses

# 38
  • Мнения: X
Христос Воскресе!

# 39
  • Мнения: 15
Христос Воскресе !

# 40
  • Мнения: 628
Во истина возкресе!

# 41
  • Мнения: 6
Христос Воскресе, момичета!  Hug

# 42
  • Мнения: 23
Честит Великден. Христос возкресе!!!

И да внимавате да не злоупотребите с яйчицата и козунаците :–)

 Hug

# 43
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Воистина Воскресе!!!
Нека този ден ни направи малко по-добри!

# 44
  • Мнения: 1
        Ч Е С Т И Т О    Р О Ж Д Е С Т В О    Х Р И С Т О В О
                                       easter

Весели празници на всички.

Общи условия

Активация на акаунт