Много тъп проблем..

  • 5 435
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
На 16 съм.И не съм казала,че грешката е изцяло в другите.Наистина,че и аз донякъде имам вина.Просто се дразня от това,че немога да си задържа вниманието върху нещо или някого дълго време

# 31
  • Мнения: 1 749
На 16 тепърва ще "откриваш топлата вода ".Още си в търсене . Не е нужно сега,на тази възраст ,да се ограничаваш и да слагаш "капаците" за едно или няколко неща . Вярно,изграждаш някаква представа какво и как ще е за в бъдеще ,но не говоря за това . Просто разбери какво искаш наистина и действай ! Бъдещето си е твое ,ти ще живееш в него ,ти ще живееш със себе си.Не зависи от никой друг .Каквото и да се случва - нещата не зависят от никой друг,освен от теб .
Какви приятели търсиш ?Какви гаджета? Каква компания ?Какво искаш от себе си всъщност ?
Отговори си на тези въпроси първо .

# 32
  • Мнения: 36
Цитат
Та към проблема..Реших тук да пиша,защото вие сте по-големи от мен и моите връстници и се надявам да ми дадете хубави отговори,макар че едва ли ще е възможно.Та значи прекалено бързо ми писва от хората.В смисъл такъв,е например с едно момиче бях много добра приятелка една година.
Ехее че една година да не би да е малко време?!Пожелавам си да се задържа и да ми хареса някъде на работа една година поне!И други имаме твоя проблем независимо от възрастта  Laughing .Може би не трябва да се очаква прекалено много от приятелите.Те също са хора и за тях техните проблеми и живот са най-важни.Но и на мен ми се ще да мислят повече за мен де.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 64
Вие какво мислите по този въпрос,някакъв съвет да ми дадете нещо по-така  Laughing Tired

Мисля, че си едно безмозъчно същество без интереси. Ако имаше малко нещо в главата си, нямаше да се концентрираш върху приятелите и да очакваш да те развличат, а върху това да си учиш уроците, да имаш някакви интереси и да избереш какво да правиш с живота си, за да стане нещо от тебе. И ако това беше така, нямаше да имаш време за скучни следобеди и вечери с приятелки или свалячи, щото щеше да си заета. И срещите с приятелите, когато би имала време за тях, биха били удоволствие.
Извинявай, че така ти ги говоря направо нещата, но по-добре направо да ти кажа какво мисля за теб, та дано да се усетиш.
Мога ли да те попитам с какво се занимаваш извън училище?


Не мисля,че веднага трябва да говориш дали съм едно безмозъчно същество или не,защото не ме познаваш.И да аз си уча уроците,имам доста интереси и много добре знам след като завърша училище с какво точно ще се занимавам.Проблема е в това,че нещата прекалено бързо ми писват.След училище се занимавам с това,което всеки един нормален тийнейджър прави.Излизам навън,стоя на компа,чета книги и най-много обичам да пиша разни стихотворения  bowuu

Така ли? И какво по-точно мислиш да правиш с живота си? Би ли разказала тук какви са ти плановете?
Всяко момиче на твоята възраст пише стихове. Аз лично имам и публикувани, когато бях тийнейджър.
Какво ти е нивото на чужд език? Спортуваш ли? Ходиш ли на театър, на кино, сред природата, ходила ли си на зоологическа градина наскоро? Какви книги четеш? Защо не станеш доброволец към Червения кръст?
Странно ми е, че очакваш някой да те развлича, като че ти си някаква принцеса. Ми като ти е тъпо с тоя човек, не отивай с него. Намери си нещо друго да правиш - никой не ти е длъжен в живота за нищо, още по-малко да те развлича.
Та, какво мислиш да правиш след като завършиш и кой ще плаща за това - имаш ли бизнесплан?

И най-вече искам да знам - какво е това, което те прави различна от всеки тийнейджър и ГОРДА ОТ СЕБЕ СИ? Какво си постигнала до сега?

# 34
  • Мнения: 1 749
 Joy Joy Joy Веднага да почнеш да се отчиташ,че леля ти Ексфинити те почна . hahaha

# 35
  • Мнения: 19
Вие какво мислите по този въпрос,някакъв съвет да ми дадете нещо по-така  Laughing Tired

Мисля, че си едно безмозъчно същество без интереси. Ако имаше малко нещо в главата си, нямаше да се концентрираш върху приятелите и да очакваш да те развличат, а върху това да си учиш уроците, да имаш някакви интереси и да избереш какво да правиш с живота си, за да стане нещо от тебе. И ако това беше така, нямаше да имаш време за скучни следобеди и вечери с приятелки или свалячи, щото щеше да си заета. И срещите с приятелите, когато би имала време за тях, биха били удоволствие.
Извинявай, че така ти ги говоря направо нещата, но по-добре направо да ти кажа какво мисля за теб, та дано да се усетиш.
Мога ли да те попитам с какво се занимаваш извън училище?


Не мисля,че веднага трябва да говориш дали съм едно безмозъчно същество или не,защото не ме познаваш.И да аз си уча уроците,имам доста интереси и много добре знам след като завърша училище с какво точно ще се занимавам.Проблема е в това,че нещата прекалено бързо ми писват.След училище се занимавам с това,което всеки един нормален тийнейджър прави.Излизам навън,стоя на компа,чета книги и най-много обичам да пиша разни стихотворения  bowuu

Така ли? И какво по-точно мислиш да правиш с живота си? Би ли разказала тук какви са ти плановете?
Всяко момиче на твоята възраст пише стихове. Аз лично имам и публикувани, когато бях тийнейджър.
Какво ти е нивото на чужд език? Спортуваш ли? Ходиш ли на театър, на кино, сред природата, ходила ли си на зоологическа градина наскоро? Какви книги четеш? Защо не станеш доброволец към Червения кръст?
Странно ми е, че очакваш някой да те развлича, като че ти си някаква принцеса. Ми като ти е тъпо с тоя човек, не отивай с него. Намери си нещо друго да правиш - никой не ти е длъжен в живота за нищо, още по-малко да те развлича.
Та, какво мислиш да правиш след като завършиш и кой ще плаща за това - имаш ли бизнесплан?

И най-вече искам да знам - какво е това, което те прави различна от всеки тийнейджър и ГОРДА ОТ СЕБЕ СИ? Какво си постигнала до сега?

Грр...Ами след като завърша,заедно с батко ми ще се занимаваме с неговия бизнес.Той има доста дискотеки,ресторанти и заложни къщи.Говоря немски и английски перфектно.Спортувам да.На седмица по 3 пъти ходя на фитнес,а в останалите дни в къщи тренирам тае бо.Всяка седмица в определен ден излизам с една приятелка из морската,по плажа...Аз не очаквам някой да ме развлича.Значи сега точно тази приятелка,всеки деен през цялото време ми говори,каква стая иска,как майка й била тъпа и не готвила и за една игра във фейсбук.Кара ме постоянно да спя у тях.Да ама като отида абсолютно нищо не правим.Тя седи на компа,аз на леглото и даже не си говорим.Значи понякога я карам да ходим в гората или пък някъде на разходка и тя казва о не ела по-добре да спиш у нас.Е как мислиш няма да ми писне този човек...Не мога ей така да я зарежа,защото все пак сме от един клас,пък и тя наистина ако съм в беда би ми помогнала.Просто ми стана адски скучна.Днес пак й викам айде на кафе и нейните думи отноово бяха най-добре ела да спиш у нас....Просто така става със всеки мой приятел или приятелка като сме били дълго време заедно.Просто някак си прекалено опознавам този човек и знам във всеки един момент каква ще ум е реакцията,какво ще каже и т.н.Ето сега например имам един познат,но напоследък започваме да ставаме доста близки приятели и ми е интересно да си пишем,да излизаме.Защото той е нов,с нови интереси,ново мислене..
Не мисля,че съм казала,че съм горда със себе си,или пък че съм различна от всеки един тийн.Просто не мисля,че аз правя само едни и същи неща и не говоря за едни и същи работи.Обичам да ходя насам-натам,да слушам всякаква музика,а повечето ми прриятели са забили на едни и същи неща.Всяка вече се събират в едно и сщо кафене,което аз вече намразих.Абе просто правят еднакви неща,а аз немога така  #Puppy dog

# 36
  • Мнения: 64
Честно казано, не ти вярвам. Не може да знаеш немски и английски перфектно, кое те кара да мислиш, че е така?
И ако смяташ след завършване на гимназия да ходиш да работиш бизнесът на батко ти...какво да ти кажа, мисля, че грешиш. За една жена завършването на висше образование е от ключово значение, дори и да не работи след това по специалността си. Не говоря за купуване на дипломи, а да се научи нещо ново, да се усвои професия, която да я прави финансово независима ако се наложи.
Така като те гледам, не се готвиш за ВУЗ. Или очакваш вашите да платят, направо жалка история...
Колкото до приятелите ти, то вашата история е направо задушаваща, аз вече взех да скучая само като ми ги описваш нещата. Не може всеки ден да се влачите заедно, ми естествено, че омръзва. Трябва да имаш и други интереси, и тогава ще имаш и по-разнообразни хора под ръка. Фитнеса добре, но май така и така ме послъгваш за него, ти си знаеш де. Изглеждаш ми на човек с мноооого свободно време. Що не си уплътняваш времето по някакъв начин?
И така и не ми отговори на въпроса - има ли нещо, което да те прави горда от себе си? Нещо, с което да се похвалиш?

Що не запишеш курс по актьорско майсторство например?

# 37
  • Мнения: 19
Е защо пък да не знам английски и немски перфектно.Уча немски от 10 години,а английски от 6.Аз след училище,ще уча висше за бизнес,и същевременно,ще работя с батко.И защо мислиш пък,че те лъжа за фитнеса.От една година ходя вече редовно.Аз вече отговорих с какви неща си уплътнявам времето.Мисля,че съм горда с това,че аз всяко лято от 3 години работя,влязох в мечтаната гимназия,преди баба да почине,аз почти не ходих на училище,за д амога да се грижа за нея,защото нямаше кой.Дрехи,обувки и всякакви глезотии си купувам сама от спестените пари от лятото..И аз все пак немога да разбера как ти мислиш,че не се готвя за ВУЗ,че имам прекаленмо свободно време,че незнам английски и немски перфектно,че не ходя на фитнес и т.н и т.н.Просто ти нито ме познаваш,нито си ме виждала,че да казваш каква съм аз,и какво правя и какво не

# 38
  • Мнения: 64
Е защо пък да не знам английски и немски перфектно.Уча немски от 10 години,а английски от 6.Аз след училище,ще уча висше за бизнес,и същевременно,ще работя с батко.И защо мислиш пък,че те лъжа за фитнеса.От една година ходя вече редовно.Аз вече отговорих с какви неща си уплътнявам времето.Мисля,че съм горда с това,че аз всяко лято от 3 години работя,влязох в мечтаната гимназия,преди баба да почине,аз почти не ходих на училище,за д амога да се грижа за нея,защото нямаше кой.Дрехи,обувки и всякакви глезотии си купувам сама от спестените пари от лятото..И аз все пак немога да разбера как ти мислиш,че не се готвя за ВУЗ,че имам прекаленмо свободно време,че незнам английски и немски перфектно,че не ходя на фитнес и т.н и т.н.Просто ти нито ме познаваш,нито си ме виждала,че да казваш каква съм аз,и какво правя и какво не

Така е, не те познавам. Но ти самата казваш неща за себе си, по които съдя, че имаш много свободно време.
Не спомена предишният път, че се готвиш за ВУЗ. Подготовката за ВУЗ отнема доста време - ходиш ли на курсове?
Въобще, интересно ми е как така имаш време да ти оскучаят приятелите и същевременно се занимаваш с толкова много неща, които споменаваш.
Нали се сещаш, че и аз съм била тийнейджър и знам как са нещата, та трудно ще ме заблудиш, че правиш нещо, което не правиш.
Значи сега да обобщим - ходиш на английски и немски (щото ако не се поддържа един чужд език се забравя, т.е. не може да се знае перфектно без да се говори) ако е два пъти седмично по час това са 4 часа извън училище за четири дена от седмицата, ходиш на фитнес два пъти седмично по час, помагаш у дома колко часа дневно? да кажем час, работиш през лятото, през зимата не работиш => не се води уплътняване на времето, учиш си редовно уроците  по колко часа дневно? да кажем два часа
Значи, ако сметнем, че средно си заета от 8 до 14 в училище, което прави шест часа, после отиваш да си учиш за два часа - общо осем часа до 16 ч., после отиваш единия ден на английски за час - 9 часа до 17 ч., смятаме отиването и връщането 17.30 ч, после казваш, четеш книга - да кажем половин час 18 ч., после казваш - фитнес - един час с отиване и връщане става 19.30 ч., а когато не си на фитнес ходиш предполагам на уроци по математика, че нали ще кандидатстваш... и после имаш време за приятели???
То направо ти сигурно страдаш от перманентно изтощение.... newsm78

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 21:06 от Xfinity

# 39
  • Мнения: 19
Е защо пък да не знам английски и немски перфектно.Уча немски от 10 години,а английски от 6.Аз след училище,ще уча висше за бизнес,и същевременно,ще работя с батко.И защо мислиш пък,че те лъжа за фитнеса.От една година ходя вече редовно.Аз вече отговорих с какви неща си уплътнявам времето.Мисля,че съм горда с това,че аз всяко лято от 3 години работя,влязох в мечтаната гимназия,преди баба да почине,аз почти не ходих на училище,за д амога да се грижа за нея,защото нямаше кой.Дрехи,обувки и всякакви глезотии си купувам сама от спестените пари от лятото..И аз все пак немога да разбера как ти мислиш,че не се готвя за ВУЗ,че имам прекаленмо свободно време,че незнам английски и немски перфектно,че не ходя на фитнес и т.н и т.н.Просто ти нито ме познаваш,нито си ме виждала,че да казваш каква съм аз,и какво правя и какво не

Така е, не те познавам. Но ти самата казваш неща за себе си, по които съдя, че имаш много свободно време.
Не спомена предишният път, че се готвиш за ВУЗ. Подготовката за ВУЗ отнема доста време - ходиш ли на курсове?
Въобще, интересно ми е как така имаш време да ти оскучаят приятелите и същевременно се занимаваш с толкова много неща, които споменаваш.
Нали се сещаш, че и аз съм била тийнейджър и знам как са нещата, та трудно ще ме заблудиш, че правиш нещо, което не правиш.
Значи сега да обобщим - ходиш на английски и немски (щото ако не се поддържа един чужд език се забравя, т.е. не може да се знае перфектно без да се говори) ако е два пъти седмично по час това са 4 часа извън училище за четири дена от седмицата, ходиш на фитнес два пъти седмично по час, помагаш у дома колко часа седмично? да кажем час, работиш през лятото, през зимата не работиш => не се води уплътняване на времето, учиш си редовно уроците  по колко часа седчмично? да кажем два часа
Значи, ако сметнем, че средно си заета от 8 до 14 в училище, което прави шест часа, после отиваш да си учиш за два часа - общо осем часа до 16 ч., после отиваш единия ден на английски за час - 9 часа до 17 ч., смятаме отиването и връщането 17.30 ч, после казваш, четеш книга - да кажем половин час 18 ч., после казваш - фитнес - един час с отиване и връщане става 19.30 ч., а когато не си на фитнес ходиш предполагам на уроци по математика, че нали ще кандидатстваш... и после имаш време за приятели???
То направо ти сигурно страдаш от перманентно изтощение.... newsm78

Ами аз всъщност не ходя на уроци по немски и английски,а ги уча в училище.Добре ето сега ще ти обясня как минава един мой ден.Винаги съм първа смяна.Във вторник и четвъртък имам по осем часа и свършвам в 2 и 10.В сряда имам 9 часа и свършвам в 3.През останалите дни имам по 7 часа и съответно в 1 и 20 свършвам.Така в понеделник и петък след училище с въпросната ми сегашна най-добра приятелка ходим на фитнес за по 1 час.Като се върна ям и след това уча по 30-40 мин.След това аз измивам чиниите,пускам прахосмокачка и бърша прах.Вече към 7-8 аз съм свободна и излизам навън.В останалите дни,когато свършвам по-късно училище не ходя на фитнес,а си тренирам у нас тае бо.
Между другото преди малко разбрах,че едно момче ме кани утре на рожден ден.Незнам и аз защо ме кани при положение,че последно се видяхме на нова година,но както и да е.Та той и приятелката ми не пират да ми звънят и пишат,за да отида утре,макар че казах че не ми се ходи и че няма какво да правя там,но те пак настояват,а знам като отида,че ще ми е адски тъпо,както беше на нова година.И казах им,че не искам и те отновоо и отновоо продължават.Ми тва ми писва пък

# 40
  • Мнения: 64
Та той и приятелката ми не пират да ми звънят и пишат,за да отида утре,макар че казах че не ми се ходи и че няма какво да правя там,но те пак настояват,а знам като отида,че ще ми е адски тъпо,както беше на нова година.И казах им,че не искам и те отновоо и отновоо продължават.Ми тва ми писва пък

Добре де, що мрънкаш толкова...Що не си харесваш живота? Само мрън мрън...това ти писва, онова ти писва, голяма мрънкачка си...

Щом ти писват хората, ми не ходи при тях, намери си друго да правиш.

# 41
  • Мнения: 36
Аз пък исках да и кажа (ако всичко това е истина естествено може и да карат вече по 8 часа в училище не знам)да се радва,че тооолкова я харесват,че въпреки апатията пак я търсят?!А от рождени дни не вярвам да ти писне не са толкова често.Може би проблемът е че ходите на фитнес пак с тази приятелка и на у-ще сте заедно че и вечер спите заедно ?!

# 42
  • Мнения: 19
Аз пък исках да и кажа (ако всичко това е истина естествено може и да карат вече по 8 часа в училище не знам)да се радва,че тооолкова я харесват,че въпреки апатията пак я търсят?!А от рождени дни не вярвам да ти писне не са толкова често.Може би проблемът е че ходите на фитнес пак с тази приятелка и на у-ще сте заедно че и вечер спите заедно ?!

Еми да наистина имаме по 8 часа,даже и 9,защото съм в хуманитарна гимназия и уча някакви допълнителни предмети като старогръцки и старобългарски,но това няма значение.А за този рожден ден специално,не искам да ходя,просто хората,които ще са там не са ми интересни,нито забавни.Офф наистина много мрънкам...

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 164
Ами аз всъщност не ходя на уроци по немски и английски,а ги уча в училище.Добре ето сега ще ти обясня как минава един мой ден.Винаги съм първа смяна.Във вторник и четвъртък имам по осем часа и свършвам в 2 и 10.В сряда имам 9 часа и свършвам в 3.През останалите дни имам по 7 часа и съответно в 1 и 20 свършвам.Така в понеделник и петък след училище с въпросната ми сегашна най-добра приятелка ходим на фитнес за по 1 час.Като се върна ям и след това уча по 30-40 мин.След това аз измивам чиниите,пускам прахосмокачка и бърша прах.Вече към 7-8 аз съм свободна и излизам навън.В останалите дни,когато свършвам по-късно училище не ходя на фитнес,а си тренирам у нас тае бо.
Между другото преди малко разбрах,че едно момче ме кани утре на рожден ден.Незнам и аз защо ме кани при положение,че последно се видяхме на нова година,но както и да е.Та той и приятелката ми не пират да ми звънят и пишат,за да отида утре,макар че казах че не ми се ходи и че няма какво да правя там,но те пак настояват,а знам като отида,че ще ми е адски тъпо,както беше на нова година.И казах им,че не искам и те отновоо и отновоо продължават.Ми тва ми писва пък

"Български не знаете - английски ще ми учите!", казваха навремето в много любим мой филм. И с учене по 30-40 минути на ден сигурно си постигнала завидно образователно ниво. Да ти се чуди човек кога сварваш да четеш книги, че и стихове да пишеш при таз напрегната програма...
Според мен ти самата си си скучна, не хвърляй вината върху хората. Не може чак пък всички да са недостойни за теб! Най-добрите ми приятелства например са ми от трети клас и вече повече от 20 години не сме си омръзнали, при все, че в училищна възраст всеки ден бяхме заедно. Па нямаше фитнеси, компове и фейсбуци да се развличаме тогава, чудно, как не ни е било скучно... newsm78

# 44
  • Мнения: 1

батко ми ще се занимаваме с неговия бизнес.Той има доста дискотеки,ресторанти и заложни къщи.
Здравей Блеки!
Това не е проблем, това е качество- да жадуваш постоянно за нови и нови неща! Все едно аз съм писала прези десет години.... Всичко ми писваше бързо и яростно! Но с годините се промених и улегнах, или както се казва- седнах си на задника. Но не бих отказала да се запозная с човек, като батко ти Wink
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт