FarmVille - 21 тема

  • 33 374
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 86
При някой друг да го има това
Невалиден Акаунт

Вашият акаунт временно не може да бъде използван поради работа по поддръжката на сайта. Би трябвало да бъде на Ваше разположение след няколко часа. Извиняваме се за неудобството!

# 526
  • Варна
  • Мнения: 98
Само аз ли не мога да стана почитател на Farmville Cows  newsm78

И при мен не стана. Иначе нямам проблеми засега със Фейсбук.

# 527
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
на мен ми се падна шарена патка и това фонтанче с плуващо пиленце

# 528
  • Мнения: 58
Само аз ли не мога да стана почитател на Farmville Cows  newsm78

И аз  newsm78

# 529
  • Варна
  • Мнения: 98
Има нова мисия с червени лалета, наградата е някаква сватбена шатра, сладка ми изглежда.

# 530
  • Мнения: 1
При някой друг да го има това
Невалиден Акаунт

Вашият акаунт временно не може да бъде използван поради работа по поддръжката на сайта. Би трябвало да бъде на Ваше разположение след няколко часа. Извиняваме се за неудобството!

Преди няколко месеца ми се случи същото, цели 2 дни не ме пускаше, но се оправи. Дано при теб да се оправи по рано.

# 531
  • Мнения: 2 282
А на мен от кутията ми се падна къщата от първия път Simple Smile Доволна съм. Няма да купувам втора.

# 532
  • Мнения: 4 785
Къде мога да погледна какво има в кутията?  Rolling Eyes Имах един запазен акаунт и вече го направих на 18 пари, ще събирам до 22, че да спре проклятието над фермата на Трепет  Mr. Green

# 533
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Погледни на предната страница!

# 534
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Къде мога да погледна какво има в кутията?  Rolling Eyes Имах един запазен акаунт и вече го направих на 18 пари, ще събирам до 22, че да спре проклятието над фермата на Трепет  Mr. Green
Praynig

Помощ трябва ли ти, че по-бързо да стане Mr. Green

# 535
  • not found
  • Мнения: 581
http://apps.facebook.com/onthefarm/track.php?creative&cat=fe … p;next&ref=nf

Някой , ако има желание - грозде да съдим  Flutter

# 536
  • Мнения: 1 207
Абе само аз ли не мога да отворя тия линкове ,когато искате помощ от приятелите тук в темата. newsm78

# 537
  • Мнения: 215
Не мога да разбера защо приятелите ми немогат да се присъединят към мисията, само един успя. На другите им казва че работата е вече свършена или не съществува newsm78

Къде е логиката на това начинание, ако има ограничение за съкооператорите?

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 00:35 от Dani-ela

# 538
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
И аз преди малко стартирах новата задачка и се опитах да си присъединя помощните ферми и изписа същото,освен това пък може ли от 250 съседа никой да не се включи за бялата беседка от лалетата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 539
  • Мнения: 106

           Аз да се похваля как съм си подредила дърветата и да ви обърна внимание колко подаръка имам в гифта  Wink




Ако не се вижда добре - 77 са

Общи условия

Активация на акаунт