За обувките на Колев и Колев?

  • 8 814
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 735
Това за изкривяването на крачетата, според мен, са глупости.Аз знам,че това са единствената марка български обувки,които отговарят на всички необходими стандарти.Иначе и аз веднъж съм купувала на дъщеря ми ботуши от К&K и няма да повторя.Не ми харесват като дизайн,пък и цените им са като тези на GEOX почти/на намаленията,от които винаги пазарувам/.

# 16
  • Мнения: 15
Не вярвам да изкривяват крачето, но това е марка, чиито продукт съм купила веднъж и със сигурност няма да има втори път. На четвъртата седмица сандалките на сина ми се прокъсаха така, сякаш бяха носени поне 2 години.  Crossing Arms  Нямам думи...
и при нас беше по същия начин- скъсаха се след две седмици носене, ужас пак трябва да купуваам поне да ги беше поносил един месец,а то... #Cussing out

# 17
  • Мнения: 157
Не вярвам на това, че изкривяват крачето...А мненията са противоречиви, което е нормално - въпрос на вкус и предпочитания:) На сина се взимам предимно спортни обувки и зимни, и пролетни, и летни. Всичко останало се къса за по-малко от месец.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 283
Всичко останало се къса за по-малко от месец.

нито една обувка не му се е късала на сина ми.

# 19
  • Мнения: 167
Всички обувки до тази година, които съм купувала на големия ми син са на К и К, по-малкият още не ходи  Simple Smile. В края на сезона съм се чудила винаги как изглеждат съвсем като нови. Въпреки, че обувки не се предават от дете на дете не съм ги изхвърлила, имам цяла колекция. Детето си ходи супер, нищо не му е убивало, не са протичали, не са се разлепяли, дори не са изтрити. Моите за един сезон са за изхвърляне, каквито и да взема. Нямам база за сравнение, един път взех по-евтин модел сандали, който се разлепи на 2-та седмица. Това не е реклама, просто моят опит. 

# 20
  • Мнения: 76
Преди месец купих обувчици на КК и съмнедовона само от това,че велура им изглежда похабен.Вече 2 пъти ги пера,ама и те се цапат,може би защото са светло розовки.Мисля,че са удобни на детето ми,защото тя пък е с широко краче и много трудно и намирам обувки.За по-ветини не може и да става дума,просто няма толкова широки обувчици.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 283
ами то за това има пяни и спреьове за почистване на велур...а не се перат Wink п принцип де...

# 22
  • Мнения: 1 013
Според мен няма по-добри български обувки за деца от тези на К и К.
Иначе не са евтини, но има и аутлет , в който има избор и цените са 30% надолу.
Намира се на една пряка на "Пиротска", незнам как се казва улицата.

# 23
  • Мнения: 76
: Angel_Dust 

ами то за това има пяни и спреьове за почистване на велур...а не се перат  п принцип де... "


хаха ако видиш дъщеря ми като забие краката (на 1г.4 месеца е,от 2 месеца ходи) в разни калнотии ни спрей ,ни мрей ще помогне,само пералня. Laughing Ние като ги купихме велура на това място беше един такъв като протрит,ама си викам то ще е от модела  Laughing,та така...

# 24
  • София
  • Мнения: 44 283
а то ми е ясно как се носят детски обувки Simple Smile
но по принцип няма как да очакваш, че като переш в пералня ще оцелеят много, всепак обувките не са направени да се перат в перални Wink
По тази причина аз обикновенно гледам да взимам обувки, които отпред имат гума към пръстите, да се спъва и рита колкото иска Wink иначе спасение няма ни при гладка кожа, ни при набук, нито при велур Wink

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 17:21 от Angel_Dust

# 25
  • София
  • Мнения: 23 124
Не са лоши обувките на КК. Последно купих два чифта от тях на половин цена, защото бяха останали от миналия сезон и то единични бройки. Уцелих точно размера на малката и за 50 лв взех двата чифта.

# 26
  • Мнения: 76
Права си,ако трябва да бъда честна ги пера на ръка и иизоплзвам само центрофугата за да излязат по-сухи,ама си е пак пране.Така или иначе ще са само за сезона обувчиците,но като цяло са хубави

# 27
  • София
  • Мнения: 44 283
е, то със скоростта, с която им растът краката, няма и как май да са за повече от един сезон Simple Smile
Въпреки, че ние сега още караме с тези които купих късната есен.... направо много съм учудена Simple Smile може би защото ги взех тогава мааалко по-големи Simple Smile но поне са здрави Simple Smile

# 28
  • Мнения: 567
не ми се вярва да изкривяват крачетата, но аз купувам от други марки, защото един сезон ми се наложи да купувам 2 пъти сандали, защото тези на КиК се изпокъсаха за 3 седмици.

# 29
  • Мнения: 6 713
Момичета, а как стои въпросът с детските пантофки? Вие на кои марки предпочитате? Имат ли КиК пантофки за деца?

Общи условия

Активация на акаунт